Voor iedereen die moeite heeft met dit en komend week-end: OOK deze dagen gaan gewoon voorbij! Rustig doorgaan met ademhalen, zet een feel-good film op, lees een inspirerend boek, bel iemand .... of verstop je onder de dekens met een doos bonbons en een boek!
Gisteren las ik de uitkomst van een of ander onderzoek: Het diepste verlangen van een ieder van ons schijnt te zijn : NODIG te zijn.
Voor mij geldt dat wel; ik vind het fijn om te horen dat mensen me een lief, leuk, aardig, inspirerend mens vinden.
Ik heb nog wel de nodige (fin) middelen nodig om met schoon schip hier in Afrika te kunnen beginnen. Ik vroeg van de week aan iemand met wie ik het heel bijzonder heb gehad het afgelopen jaar op de man af, met lood in mijn schoenen, ... kun jij me een stukje helpen. Ik vroeg niet om 1000 euro ... niet om honderd ... met een download van mijn BOEKje (5 euro in mijn spaarpot!) was ik al heel tevreden geweest. Ik moest wel even vijf maal slikken toen het antwoord nee was. Uit narrigheid zei ik: als je in de komende maand nogmaals van mijn lijfelijkheid ...mijn massage- en kookkunst zou willen genieten .... begin dan nu maar vast te sparen ... Een jaar lang deed ik dat voor de lust en de liefde voor nix in de aanbieding ..., maakte mijn agenda vrij, paste me aan. Het is genoeg!
Kennelijk ben ik nog steeds minder onbaatzuchtig dan ik mezelf zou wensen. Ik verwachtte iets ... De tijd waarin ik het gewoon kan verdienen is te kort om deze maand rondjes van het huis te doen... Maar met des te meer plezier maak ik voor iedereen die denkt: NU is ze er nog, een plek in mijn agenda en mijn hart! Laat mij maar werken en het komt goed!