Naar schatting zo'n vijf weken zijn voorbij. Weken van recuperatie en soms ook al dan niet terechte onrust bij maag- en darmklachten van Carine. Vorige week vrijdag zijn we dan na een periode van relatieve rust weer voor het eerst naar het UZ Gent geweest. Op het programma een nieuwe CT-scan en een bloedafname. Morgen hebben we afspraak bij de oncologe voor de uitslag. Onbewust zijn we er beiden niet gerust op. Wat staat ons te wachten? Wat mogen we nog verwachten? Vorige week hebben we alles nog eens op een rijtje gezet en kwamen tot de vaststelling dat precies niet alles klopt in wat men ons tot nu toe verteld heeft. Is de kanker gestopt? Gaat het richting chronische ziekte? We hebben alletwee sterke twijfels.
In bed kruipen we stilaan toch weer tegen elkaar aan, al kost het me nog een beetje moeite om Carine een echt stevige knuffel te geven, schrik om haar pijn te doen. Hierover meer vertellen zou "over-informatie" zijn, dus laten we het er maar op houden dat het aangenaam is om bij elkaar weer wat warmte te vinden en de rest maar prive houden. :wink:
De spanning werd me vermoedelijk teveel en aangezien ik toch voor iets anders bij de huisarts moest zijn, besloot ik ook even mijn bloeddruk te laten controleren. Ik heb mezelf blijkbaar niet zo heel goed in de hand en heb moeite om me te ontspannen. De vraag aan de dokter om mijn bloeddruk te controleren bleek terecht: 15 op 9. Gezien de situatie niet zo heel slecht, maar toch niet bepaald ideaal. Ik denk dat we een niet zo rustige nacht tegemoet gaan, afwachten maar... Ik hou jullie morgen op de hoogte.
|