Ik ga naar de match Brugge /Anderlecht kijken tussen 13 /15u in café Sportcentrum Duffel /West . (achter zwembad) Voor één keer zijn de supporters van Anderlecht ook welkom . Dit is absoluut geen verplichting.
Ik ga nu van 13 tot 15 uur in cafe sportcentrum (naast het zwembad van duffel west) naar de match brugge-anderlecht kijken. (voor 1 keer zijn ook supporters van anderlecht welkom).
rampdag. een nieuwe CT-scan in Brussel gaf aan dat de toestand hopeloos geworden is. meerdere organen zijn aangetast de tumor in mijn longen heeft nu ook een bloedbaan geraakt, zodat ik bloed ophoest. samen met de prof en ilse hebben we ingezien dat verdere behandelingen zinloos zijn. ik heb er mij bij neergelegd, en stikken in mijn eigen bloed wil ik niet.
het zal nu niet zo lang meer duren denk ik. dank aan allen die mij op welke manier dan ook gesteund hebben: you were always on my mind !
't begon met een geboortevlek, stom hé ?!
bye filip
nb ilse zal de verdere praktische kant van de zaak verder toelichten in mijn blog
maandag heb ik gemaild en getelefoneerd met mijn prof. ik ben op zijn aangeven moeten stoppen met de injecties intron-a. wapenstilstand kreeg dus wel een zeer speciale betekenis.
ik vrees dat die therapie mislukt is wegens teveel bijwerkingen (totale verzwakking) zelfs vandaag heb ik amper energie genoeg om een douche te nemen (daarna smijt ik mij terug in bed.) in mijn onderrug voel ik stekende pijn.