Avonturen in de atletiekwereld
wedstrijdjes enzo
3x Oud Provincie kampioen Oost-Vlaanderen; 4x100m, 10000m en halve marathon Oud Vice-kampioen van Vlaanderen marathon
Foto

Opvallende prestaties:


35+ Clubrecord 4x400m 3.58 2018

KAA Gent
Zilver Vlaams kampioenschap Marathon 2014
KAA Gent
Zilver PK Oost-Vlaanderen halve marathon 2013

KAA Gent
Brons PK Oost-Vlaanderen 5000m 2012
KAA Gent
-WINST MARATHON GENT 2011
KAA Gent
-Zilver PK Oost-Vlaanderen 10000m 2011
KAA Gent
-Brons PK Oost-Vlaanderen halve marathon 2011
KAA Gent
-Beste jaarprestatie 2010 uurloop (Bel)
18025m Herentals
AC Deinze

-PK Oost-Vlaanderen 10000m 2010
AC Deinze
-Zilver PK Oost-Vlaanderen 5000m 2010
AC Deinze
-PK Oost-Vlaanderen halve marathon 09
AC Deinze
-Opname 10 bestenlijst
1ste op wegatletiek 10km
AV Athlos 2004
-Zilver Regio kampioenschap Cross
Gelderland/Overijssel 05
AV Athlos
-Goud Gelderse/Overijssels Crosscompetitie 04-05
AV Athlos
-PK Oost-Vlaanderen 4x100m '99 junioren
KAA Gent


PR;
indoor:
1000m;2'48"
1500m;4'23"
Mijl; 4'54
3000m; 9'15

PR;
outdoor;
800m;2'13"
2000m;5'49"
3000m;8'57"
5000m;15'16"
CR AC
AC Deinze
10000m;30'55"
CR AC
AC Deinze
10mijl; 53'39"
Uurloop 18025m
CR AC
AC Deinze
1/2 Marathon
1u08'14"
CR AC
AC Deinze
Marathon
2u30'44"
CR AC
AC Deinze




04-09-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.prioriteiten
Het is, tot nu, nooit mijn sterkste kant geweest. Prioriteiten stellen.
Wie mijn uitslagen de afgelopen maanden bijhield merkte op, dat ik uitblink in afwezigheid. 

Ik werk sinds april te Sleidinge, in Ave Maria (wzc), ik werkte er al 8 jaar geleden al, en steeds met gaarne. Toffe collega's en een aangename werksfeer. Dit heeft ook gevolgen. Ik had van het PK 10km te Rieme een doel gemaakt, helaas moest ik werken dus liet ik de piste maar links liggen. Ik maak nu weken van makkelijk 100km en meer. Toch 1 weekend werken op 2 maakt plannen moeilijk. Toch hoop ik zaterdag te starten in Evergem en loop ik het BK marathon te Oostende. Evergem hoop ik opnieuw op een podium plaats. Het BK top 10.

Ik heb nu een vaste rooster tot 31 december en ga erna eens kijken wat ik wel nog kan doen. Verder heb ik mijn theorie behaald voor de auto, ajaja, daar wil ik werk van maken. En als het nog even kan wil ik terug op mezelf gaan wonen. Veel plannen dus, het lopen zal vanzelf minderen. Vind ik niet geheel erg want eerlijk, had je 5jaar geleden gezegd dat ik provenciale titels zou winnen en zelfs een marathon, een beste jaarprestatie en clubrecords zou halen,dan had ik u vierkant zot verklaard. Ik geef wel toe dat ik misschien een Vlaamse medaille mis maar oke, ik moet ook niet alles hebben of vorig jaar in Lier verstandiger moeten doen. Als ik terugkijk ben ik dankbaar. Maar na het BK zal het competitiebeestje plaats mieten maken voor andere doelen. Let wel, tuurlijk blijf ik lopen maar als ik ergens op een 20ste plaats hang of 30ste dan zal ik dar ook wel vrede mee hebben.





04-09-2013, 21:26 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
24-07-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.start pisteseizoen.
Veel later dan de meeste andere atleten, ben ik nu ook gestart op de piste. Het einddoel is eind augustus al met het PK 10km te Rieme waar ik op een tijd hoop van 31.30.
De eerste halte was gisteren te Oudenaarde. Een 3000m hopende op een tijd sneller dan 9.20

Een 2tal opvallende namen, Clubgenoot Geert Godderis en Alexander Dias.  Er waren tot mijn verbazing ook 2 reeksen en ik mocht in de traagste starten. Ik was niet echt akkoord en ook een paar anderen niet. Er waren veel hazen dus alles werd toch bijeen gezet in 1 reeks. Nogmaals dank hiervoor.

Er werd oa door Alexander zeer snel gestart maar ik beperkte me tot het tempo 3/km. Door de zwoele avond en nasleep van mijn verkoudheid liep ik niet echt soepel. Eerste kilometer was wel in een mooie 3.04. Ik was toen al alleen en zoals gevreesd werd kilometer 2 trager gelopen, 3.07. De laatste km werd ook traag 3.10. Een geleidelijk verval van 3 seconden en een eindtijd van 9.21 was mijn uitslag.
Benen waren goed alleen de ademhaling was niet optimaal. Misschien ook eens meer zelfvertrouwen tanken en de volgende keer wel meegaan met Geert. Maar oke, ik ben toch content, de volgende opdracht is in Lommel. Een 5000m. Ik hoop daar op 15.45

24-07-2013, 15:03 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
06-07-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.trappistenloop& Sleidinge
Vrijdagavond, 5 juli, trappistenloop te Vinderhoutte. Het is een halve thuisloop op nauwelijks 3 km waar ik ben opgegroeid.
Het weer was oke en ik mocht mezelf geen harder tempo opleggen dan 3.30/km.
De eerste km is altijd hard dus dat was niet anders. Enkel een triatleet kon volgen en beter liet me snel achter. Hmmm geen 3 op 3 dus maar ach dit was geen doel dus met plaats 2 kon ik zeer goed leven. Ik hield me braaf aan het tempo maar toegegeven. Het draaide toch niet zo makkelijk als ik zou willen.

Sleidinge een dag later, geen tegenstand, alleen Tom De Smet toch maar niet onderschatten.
Ik vertrok voor 4 ronden, het was een zeer gevarrieerd parcours. Letterlijk door het koren, modder, grasvlaktes en grint. Bijna, tijdens de eerste ronde, een gracht binnen. Ik was los en liep de eerste 2 ronden in een goed tempo van 3.15/km. Dederde ronde ging opeens niet meer, toch maar niet opgeven, en de laaste ronde ging weer beter.... de warmte en vast de inspanning van de dag ervoor eiste zijn tol. Toch won ik en oke das altijd leuk...

Nu ga ik een dagje rustig aan doen en de piste opzoeken... er is nog veel werk voor het pk eind augustus.




06-07-2013, 23:28 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
23-06-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Midzomernachtrun..... Gent
Deze editie werd eentje om uit te leren. 15km is niet ideaal, volgend jaar zal ik voortaan 10 km doen.

2012. Ik won, Angelo tweede en Dries derde. Ik was na 4 km iedereen kwijt en na 10km was ik nog eens serieus in het voordeel door de fietsbegeleider. Het werd een ramp voor Dries en Angelo. Zij verloren veel terrein door het geslinger omdat ze ook terug op het parkours van de 10km kwamen.

2013. Ik starte snel want ik wou weten wat Angelo kon. De eerste kilometer werd in 3 minuten gelopen. Ook Dries volgde en los waren we. Ik zette me achter Dries en Angelo en beperkte me tot volgen, het werden snelle kilometers is ongeveer 3.15/km.
Bij de eerste drankpost ging het mis voor me. Ik kon niks nemen, en er viel een klein gaatje aan kilometer 3. Ik kon gelukkig nog aanpikken. Net voor kilometer 5 moest Dries er ineens af. Ik had nog geen meter kopwerk gedaan de eerste kilometer niet meegeteld maar daar wist ik al dat Angelo de sterkste was.
Aan kilometer 6 werden er opeens veel bochten gedaan en dat brak de veer. Ik moest lossen. Ook Dries kon profiteren en raapte me op aan kilometer 8. Bij het ingaan aan kilometer 10 was het hek van de dam. We kwamen in de massa van de 10kilometer lopers.
Ik moest even van tevoren Dries laten lopen en nu verloor ik erg veel tijd door me een weg te roepen en zelfs te duwen. Met oortjes inlopen doe je op training, niet op een wedstrijd..
Het werden 5 lange kilometers maar plaats 3 was vandaag het maximale. Tijd is onder de 51 minuten, dacht ik, dus de doelstelling is gehaald. De Italiaan Luca, een trainingsgenoot, werd nog mooi 4de.
Het is een mooie wedstrijd maar qua veiligheid niet optimaal. Volgend jaar dus de 10 kilometer, lopen in Gent is gewoon steeds, doen. Ik snapte dit jaar precies hoe Angelo, die de wedstrijd vandaag oververdiend won, zich vorig jaar moet gevoeld hebben.

Nu ga ik de piste op, het volgende doel is het PK 10000m te Rieme, eind augustus.

23-06-2013, 02:25 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
20-06-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Midzomernachtrun Gent, een voorbeschouwing
Nu zaterdag is er aan de topsporthal te Gent een drukte van jewelste. 5000 atleten lopen de kortse nacht in. Start is omstreeks 22u.
Na mijn kvv halve marathon een wedstrijd over 15km. Vorig jaar won ik binnen de 50 minuten. Dit jaar wil ik ik onder de 51 minuten. Tegenstand verwacht ik van Angelo. Hij is de favoriet ook al traint hij minder.
Daarna ga ik trainen voor het PK 10km te Rieme eind augustus. Ik hoop op een tijd onder de 31minuten 30 seconden en podium.

20-06-2013, 22:02 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
02-06-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vlaams Kampioenschap halve marathon te Nijlen
Ik sta op rond 8 uur, eet wat maak mijn zak klaar en begeef me naar St-Pieters station. Ruim 2 uur later kom ik aan te Nijlen. De NMBS maakt geen haast om de spoorlijn tussen Sint-Niklaas en Antwerpen zuid te herstellen.
Mijn verwachtingen waren niet al te hoog. Stiekem hopen op een top 5 plaats en 1u10. Weet je, ik heb op het podium gestaan met brons om mijn nek. Zelden 3 ongelukkigen gezien op een podium met een groot schuldcomplex, dat klopte niet. 
Startschot is gegeven met 1 favoriet. Stefan Van den Broeck. De oude master heeft geen last van oud worden, volgens mij stroomd er wijn in zijn aderen ipv bloed. Ik liep 500m in derde positie tot hij overnam en ik even naast hem liep. 500m verder deed ik verstandig en liet hem braaf zijn ding doen. Karl en Dennis liepen me voorbij en ik sloot aan bij een grote groep van wel 7 atleten rond km 3. Het tempo was eerder traag, 3.30. Ik liet begaan want met toppers als Bart Verschoren (huidig BK marathon), Frederic Op De Beeck, Kristof Nackaerts en Pieter Van Dyck weet je dat het venijn in de staart zal zitten.
Het waren 4 ronden en de gedubbelden werden de eerste hindernis. Toen in ronde 2 ook nog autos op het parkoers kwamen was het kot teklein. De groep was al herleid tot 5 maar Frederic had er genoeg van. Versnelling en Pieter moest er meteen af. 200m later ook ik.....
Het groepje voor ons, Karl en Dennis waren ondertussen in de problemen. Dennis met maaglast (weet ik alles van) en Karl met vermoeide benen. Ik raapte die op en plaats 6 was het eindbalans. Het werd zelfs plaats 5 want de winnaar is Marokaan. Niet dat ik dat erg vond maar het is een Vlaams kampioenschap.
Eindtijd is 1u13.33 matig maar ik kan er mee leven.
Ik bleek ook derde senior te zijn en de organisatie vond dat een bronzen plak waard. Ik dat podium op... dat kan niet, de leeftijdscategorie senior is geen eigen categorie maar eerder AC dwz alle categorien, dus masters horen daar ook bij.
5 minuten later mocht ik de plak inleveren, nee geen doping, gewoon het reglement dat nu juist werd toegepast. Het was eigenlijk een vreemde middag maar swat.... ik voel me steeds beter en.....die bronzen plak, stiekem wil ik er toch zo minstens eentje......



02-06-2013, 23:21 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
26-05-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.alweer pech
Gisteren tijdens de training heb ik opnieuw mijn enkel omgeslagen. Vandaag dan maar gerust en veel geijst. Volgende week zondag heb ik kvv halve marathon. Doel is1u10. Hopenlijk houd mijn enkel het

26-05-2013, 20:10 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
18-05-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Interclub KAA Gent AC
Vorige week zondag was er de interclub AC in landelijke 2 te Herentals. KAA Gent was tevreden met het behoud.
Ik was voor de allereerste keer geselecteerd voor de 5000m. Blijschap maar ook verbazing, de gevestigde waarde van de club was afwezig of gekwetst. De wedstrijd was niet voldoende voorbereid. Slechts 3 punten waren mijn deel voor de club. 16.02 is ook een erg zwakke tijd. De anderen deden het wel goed. Een gedeelde 5de plaats was het eindresultaat.

18-05-2013, 16:15 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
02-05-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ekiden Evergem
Naar jaarlijkse gewoonte, en iets meer dan een week na de marathon, stond er een ekiden met de jeugd op het programma.
Dit jaar waren er veel sterke atleten en ploegen, toch was de jeugd ambitieus, al was het maar om de nieuwe uitrusting te tonen. Top 5
Onze eerste atleet kwam pas in 13de positie door na 5km. Persoonlijk wist ik meteen dat een top 5 heel moeilijk zou worden. ik liep als 4de loper en kreeg het lint van Viktor in 6de positie. 10km om een gat van 57 sec dicht te lopen. Oke maar dan wel zonder stijve kuiten. 5km verder vonden mijn benen het welletjes.
Er wijzigde niks meer aan de eindstand. Een magere 6de plaats was het resultaat. Ik liep de wedstrijd in een zwakke 35.29.
Verder ben ik wel blij met mijn selectie voor de interclub 5000m. Mijn allereerste voor KAA GENT bij de senioren.

02-05-2013, 14:25 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
21-04-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.marathon Antwerpen
Het was geen doel, veeleer iets om weer op gang te komen dat ik deze marathon uitkoos. En toegegeven er waren mogelijkheden achteraf gezien. Van te voren was ik content met 2u45, echter nu toch wat teleurgesteld.
Klokslag half 10 vertrokken we. De kopgroep scheidde zich meteen af en ik nam groep2 voor mijn rekening. Echter op km 2 liep ik alleen. Een dejavu gevoel met het grote verschil dat ik toen op kop liep.
De eerste 10km gingen vlot. Echter wel dat ik mijn kuiten al begon te voelen. Halfweg liep ik volgens de mensen langs de weg in 6de positie. Waaw, dacht ik, de chrono stond wel op 1u15 en een nieuw pr stond al op mijn buik geschreven.
Aan km 27 hadden mijn kuiten er genoeg van, het tempo was eruit en ik vroeg me af, hoeveel gaan er mij oprapen?
Even later was het al zover. De laatste die me inhaalde was aan km 39. Het werd plaats 15. Het enige wat nu belangrijk was, was mijn tijd en aan km 41 kon ik opeens versnellen. Dan toch reserve.... eindtijd 2u42 en nog wat...
Top 10 had gemoeten, en weten dat dit mijn zwakste tijd is.... het lichtpunt: ik heb hem uitgelopen en dat was een poos geleden dat ik een marathon uitliep.
Ik ben de vele supporters dankbaar, en volgens 1 ervan is dat een eigen soort race tegen de tijd.




21-04-2013, 15:21 geschreven door stormkraai  
Reacties (1)
19-04-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Antwerpen
Zondag is het zover: de marathon van Antwerpen. Mijn debuut ginder
De verwachtingen zijn niet hoog. Gewoon uitlopen in desnoods 3 uur. De vorige marathons waren niet goed om nu echt uitgesproken doelen te hebben.


19-04-2013, 10:11 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
08-04-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Actief weekend

Wedstrijdritme opdoen. Dat was mijn motivatie om toch maar te starten op 2 wedstrijden in evenveel dagen. Eerst Lovendegem, niet met de bedoeling om er te dansen, maar om te lopen. Het was vrijdagavond 5 april, koud en half 8 ’s avonds. 3 ronden van 3,5km  Zin ja, zenuwen nee. Een interview vooraf wat ik ervan verwachtte. Niet zoveel eigenlijk

 

Het startschot weerklonk en ik was meteen weg. Een atleet volgde nog maar toen de eerste kilometer 2’50 op de klok stond tja…. Dan loop je alleen. Het tempo ging wel naar 3’10/km maar dat het alleen te lopen ging zijn stond vast. Na amper 33:39 was mijn eerste overwinning van 2013 een feit en het vertrouwen oke.

 

De dag later was het in Zandhoven te doen. Lieve mijn vriendin woont er op een boogscheut van en het was voor haar de ideale situatie om met de wereld van de lopers kennis te maken. Iets meer zon nu maar tijdens de opwarming was al duidelijk dat ik niet voldoende hersteld was. Ook mijn kuiten deden niet wat ik ervan verwachtte.

Rond 15u werden we weggeblazen. Ik nam de leiding en er werd een groepje van 3 gevormd. Het tempo lag een pak lager maar na 2 kilometer ging het goed mis. Een medeatleet zei, vanaf nu is het cross en o wee als er iets is wat ik niet kan……. Het werd inderdaad cross. Langzaam verloor ik terrein hoewel ik niet het gevoel had dat mijn tempo zakte. Een oude getrouwde Peter De Ketelaere kwam uit de achtergrond en ik haakte mijn wagentje aan de zijne. Gewoon volgen werd het tot over de meet. De eindtijd werd 33’52. nauwelijks minder dan de dag ervoor en een veel zwaarder parcours. Ik ben dus blij met mijn geslaagd actief weekendje. Verder wil ik Lieve nogmaals bedanken voor de lift en steun.

 

Vandaag Zondag 7 april beperkte ik me maar tot uitlopen. De marathon van Antwerpen zal best wel lukken en met grote kleppers als Gino Van Geyte kan ik echt ontspannen aan de start komen.

 

Lovendegem uitslag 10km

Pl. Nr Naam/Name Gemeente Cat Pl/C Tijd/Time Km/u Gap

1 318 Dobbelaere Steven. Drongen H-35 1 * 0:33:39 18,72 0:00:00

2 312 Geerts Alain Impe H+35 1 * 0:35:31 17,74 0:01:52

3 309 Meul Matthias Gent H-35 2 * 0:35:32 17,73 0:01:53

4 325 Staelens Dieter Ruiselede H-35 3 * 0:35:59 17,51 0:02:20

5 300 Huyghe Kristof Oostnieuwkerke H+35 2 * 0:37:02 17,01 0:03:23

 

Kasteelloop Zandhoven 10km;

 

1

g0350

Adriaensen Jan

AVS

1991

32'08

M

Sen

2

7186

Van Dyck Pieter

APSO

1986

32'46

M

Sen

 

3

9303

Van Dijck Tom

SAV

1982

33'08

M

Sen

 

4

g6476

Kinders Tommy

WALO

1988

33'19

M

Sen

 

5

91067

De Ketelaere Peter

NA

1976

33'52

M

Sen

 

6

91077

Dobbelaer Steven

NA

1982

33'53

M

Sen

 

7

91109

Deschodt Bert

NA

1981

34'02

M

Sen

 

8

91126

De Ketelaere Christophe

NA

1976

34'07

M

Sen

 

9

91089

Wouters Chris

NA

1971

34'21

M

M+40

 

10

91117

Vanwijnsberghe Filip

NA

1964

34'48

M

M+40

 



08-04-2013, 00:14 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
26-03-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Witte Blaarmeersenloop

Afgelopen zondag om 8u gaat mijn wekker af, ik sta op, trek de rolluik naar omhoog en zie meteen dat koning Winter weer eens zijn ding gedaan heeft. Weg plan blaarmeersenloop.

Het startschot wou omstreeks half elf ook niet mee. De meute zette zichzelf dan maar in gang wegens te koud. Aan de eerste bocht is het meteen glijden en terug vertrekken. Na iedere bocht zal ik dat tafereel zien en meemaken. Ik hou het beperkt met hartslagen tussen de 165-172/minuut. Ik ga dus niet de volle 100% door.

Over een maand is het in Antwerpen te doen en eerlijk, ik heb echt geen idee, buiten uitlopen, wat het plan is

Uitsl ag 15 KM

Pl. Nummer Tijd Naam Gebj. Club afstand cat

1 877 0:55:10 VERHAEGHE BART M81 NA 15 KM M Sen

2 866 0:56:34 MEGANCK KRIS M69 DAC 15 KM M Master

3 868 0:57:32 VERSTRAETE KRISTOF M79 RUN EVERGEM 15 KM M Sen

4 900 0:59:14 NOTEBAERT WOUTER M68 KAAG 15 KM M Master

5 862 0:59:46 DOBBELAERE STEVEN M82 KAAG 15 KM M Sen

6 910 0:59:53 GUERJAL RIDKA M80 KAAG 15 KM M Sen

7 898 1:01:33 VANNESTE STEFAAN M67 RCGENT 15 KM M Master

8 875 1:01:38 CLARYSSE JASPER M95 KAAG 15 KM M Sen

9 913 1:01:54 DE MAREL PIETER-JAN M77 NA 15 KM M Master

10 907 1:02:08 DE VREESE WIM M75 NA 15 KM M Master



26-03-2013, 14:06 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
17-03-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Recessit...
De afgelopen weken is er getraind en sinds gisteren heb ik mijn eerste testje gehad.

Het was te doen aan de watersportbaan, ze hielden er de jaarlijkse Sfinx Ekiden. Een aflossingsmarathon verdeeld over: 5-10-5-10-5 en 7,2km. Ik was derde loper met de jeugdploeg van KAA Gent. Mijn gevoel was toen best oke, nu ik net de uitslag bekeek is het al een pak minder.

Toen ik het lint kreeg was de ploeg in 5de positie. Ik vertrok, duidelijk de wind in de rug want na 1km waren er nauwelijks 3 minuten verstreken. Het liep lekker maar owee, wie de watersportbaan kent weet dat je zowiezo eens wind tegen hebt. Dat was niet anders, met de wind op de neus zakte het tempo vrij snel en verging mij het lachen. Een kleine 2 kilometer stoempen tegen de wind in. De laatste kilometer weer wind mee maar toen wist ik dat kracht niet genoeg zou zijn. Er was simpelweg geen kracht meer. Na 16:46 gaf ik het lintje maar door aan Jan. Heel gelukkig dat ik er geen 10 moest lopen. We eindigden 4de met de jeugdploeg die, zonder mij, niet eens de gemiddelde leeftijd van 18 haal. Blij mochten ze/we zijn.  

Vandaag staan ook de individuele tijden onnline en dat is toch een dobber...
Slechts de 8ste tijd.... klaarmaken en dus verder trainen, volgende week is het immers blaarmeersenloop en heu dat wil ik toch beter doen.

Pos Borstnummer Naam Teamnaam Tijd
1 188-5 Gunter Schoovaerts Eandis 1 00:15:07
2 D07-1 Gaëlle Somville Olympic Essenbeek Halle Dames 00:15:46
3 252-1 Thomas Van de Putte RC Gent - Rrobbensteam A1 00:16:06
4 159-5 Filip Vandeputte Blauwe Venus 00:16:14
5 379-1 Aaron-levi Herregodts KAA Gent vispoel vrienden 00:16:22
6 120-1 Stef Ceuppens Team 2B 00:16:33
7 379-5 Ruben Vispoel KAA Gent vispoel vrienden 00:16:43
8 329-3 Steven Dobbelaere Jong KAAGent 00:16:46
9 379-3 Tomas De Bock KAA Gent vispoel vrienden 00:16:47
10 120-5 Tim Vijverman Team 2B 00:17:00


17-03-2013, 15:57 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
29-01-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hittegolf
Amper een week geleden lag er ruim 10cm sneeuw, vandaag zo een 27 graden hoger, is daar absoluut geen sprake meer van. Mijn zomerkledij ligt zelfs weer bovenaan de kast.
Voor deze week heb ik al iets meer dan 30km op de teller staan, het resultaat van naar mijn werk en natuurlijk weer huiswaarts te lopen. Ik hoop deze week rond de 100km te draaien en dat 3 weken vol te houden. Dan ben ik ook meteen klaar om de echte marathontrainingen te starten. Midden maart is er ook een conditietest. Ik ben alvast nieuwsgierig.


29-01-2013, 23:19 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
19-01-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sneeuwpret
Ons Vlaanderen ligt al een week onder de sneeuw. De conditie mag dan steeds beter gaan, helaas train ik niet zoveel in de sneeuw wegens te zware belasting van de spieren en met mijn pas herstelde enkel wou ik een terugval per se vermijden. Ik draai tussen de 30 a 40 km per week, pineuts dus

De komende weken, weer of niet, moet dat aantal verdubbeld worden. Ik denk er namelijk steeds harder over om de marathon van Antwerpen te lopen. Ik liep 2x Eindhoven, 2x Torhout, Gent en Lier. Van deze 6 startmarathons liep ik net de helft uit . Ambitie is dus gewoon uitlopen. Tijd nouja, ik moet steeds 2u45 kunnen.

Na een week of twee rust zou ik dan een mooie basis hebben om iets moois in het najaar te doen.


19-01-2013, 00:00 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
15-10-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.540 keer merci
Zondag 14 oktober 2012, mijn debuut in een verkiezingsstrijd. Ik was kandidaat op lijst 2 (N-VA) op plaats 14.

Ik wil iedereen van harte bedanken die op onze partij heeft gestemd. Ook mijn persoonlijke kiezers. Mijn debuut was goed en ik ben zeer tevreden met de 540 voorkeurstemmen. Ik kan niet genoeg dank je wel zeggen.

Onze partij heeft het steeds moeilijk gehad in Gent. Ook de Volksunie deed in de gloriejaren niet beter dan wat we afgelopen weekend gedaan hebben. We hebben 9 verkozen waaronder 5 !! vrouwen. Wie durft nog beweren dat we geen 'vrouwvriendelijke' partij zijn. Ikzelf ben 9de opvolger.

Ik heb het volste vertrouwen in onze verkozenen. 

 



15-10-2012, 21:27 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
02-09-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De halve van Evergem
Ik ben al een hele poos uit vorm, gezien mijn trainingsarbeid (6 trainingen per week) is dat niet zo verwonderlijk. Ook de weegschaal op mijn werk verklapte me iets, op 1 jaar tijd van 59 naar 69 kilo gaan is als atleet not done. Gezien mijn voedingsgewoonten is dat niet zo eens zo verwonderlijk.
Ik heb in het verleden 3x de halve gelopen, 1u12'19 was mijn debuuttijd, 1U08 en 1u10 het laatst in 2010. Ik voelde me oke, dat was voor de start.

Omstreeks 15u werden 450 atleten, ook Kris deed mee en maakte haar debuut op de afstand, Ik nam het voortouw en met tempo aan 3'10 a 3'16 nam ik meteen de leiding. Wat achter me gebeurde trok ik me niet erg aan.

De eerste 5 km werd een voorsprong opgebouw die stabiel tussen de 20 a 24 seconden bleef. Het waaide wel maar niet meer als anders de benen voelden vreemd aan en ik liep precies vierkantig. Aan km 10 was de voorsprong niks meer, De heren Van Lierde en De Caluwe haalde me in en ik volgde gewoon. Een paar kilometers later bij een drankpost ging de aanname van het water wat mis en er was een gatje. Ik kreeg het niet meer toe en een 4 op 4 zat er nu echt niet meer in. Het werd plaats 3. Mijn benen verstijfden en het werd een kwestie van aankomen. Dat deed ik in een tijd van 1u12'10, niet eens mijn slechtste tijd maar wel mijn slechtste plaats

Vriendin Kris kwam na 2u19 minuten binnenen was daar zeer tevreden mee.

Uitslag later...



02-09-2012, 19:37 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
23-08-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PK 10000m Rieme
Afgelopen zondag (19aug) liep ik nog een 5km op de Mr T triathlon van Gent. Voor alle duidelijkheid, ik hield het bij lopen, samen met mijn ploeg (Fietsen Dirk) werden we 6de. Ik moet wel toegeven dat het leuk was te doen. De avond erop begon de dansstage van het Boombalfestival. (De meeste onder jullie weten dan ook meteen hoe laat het is)  Ik hou het op de avondbals.

Het festivalgevoel,al ging daar dit stukje niet over.Het zou moeten gaan over het Provenciaal Kampioenschap van Oost-Vlaanderen dat te Rieme werd gehouden. Een wedstrijd met 2 doelen; Podium en onder de 32 minuten. Helaas.....

Angelo (Rieme) was de grote favoriet, outsiders als Philip van Lierde (EA) en Olivier Van Hoey (ACW) waren de voornaamste podiumkandidaten en een snelle tijd moest wel lukken, we waren met 28 !! atleten

Een voor mij onbekende soldaat nam het commando, Ik zette me in 2de positie met achter mij Angelo en Olivier. Angelo maakte meteen duidelijk dat hij geen meter wou werken, wat mij meteen voor een dubbel probleem was. Ik gokte en na 500m nam ik de kop. Enkel Olivier en Angelo volgden. Dat bleef zo 20 ronden, Olivier en ik wouden onder de 32 minuten eindigen, Ook Philip wou daarvoor tekenen maar hij leek bij de 'geklopten' 5 ronden voor het einde versnelde Angelo en weg was hij. Ik probeerde nog aan te klampen maar dat was zelfmoord. Olivier nam de 2de positie. 600m voor de streep versnelde ook Olivier en mijn bobijn ging letterlijk uit. Plaats 3 mooi maar dat was buiten Liam en Philip gerekend, Philip haalde me ook in en in de laatste meters vloog ook Liam me voorbij..... mijn tijd 32'04 en daar ben ik niet tevreden mee.

Volgende wedstrijd is Evergem... die wedstrijd bepaald mijn verder verloop van de kalender. 1u10 wil ik er lopen, zoniet zal ik het seizoen dan al afsluiten.

10.000 meter JSM Heren Uur=21:21

Reeks:1

1 1678 Vandecasteele Angelo RIEM 31'31.16 Sen 90 PK Sen 1

2 1337 Van Hoey Olivier ACW 31'53.42 Sen 87 PK Sen 2

3 1704 Van Lierde Philip EA 31'56.39 Sen 77 PK Sen 3

4 1817 Van Dyck Tom ACBR 32'02.15 Sen 82

5 1069 Dobbelaere Steven KAAG 32'04.18 Sen 82

6 1596 Schack Elias EA 32'43.45 Sen 85

7 1049 Van Damme Steve RCG 32'48.46 Sen 79

8 4665 De Rycke Kristof ACW 32'50.15 M35 76 PK M35 1

9 1262 Samson Jente HAMM 32'52.69 Sen 91

10 3524 De Blander Guy ACG 32'54.64 M45 67





23-08-2012, 02:41 geschreven door stormkraai  
Reacties (1)
10-08-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaas

Gisterenavond gingen Kris en ik naar St-Niklaas, een 5000m op de piste. Ruben Vispoel een trainingsmakker was er ook. Ook aanwezig was thuisloper en net terug van vakantie, Olivier Van Hoey. Bert Misplon ging hazen voor een clubgenote. De wedstrijd bevatte beide geslachten wegens te weinig dames. Mijn ambitie was 15'30

Na het startschot nam ik meteen het initiatief en 1000m verder stond er 3'02 op de teller, Olivier nam 200m later eens over en het tempo bleef onder de 3'10. Alles ging goed, doorkomst op km 2 was 3'06. Oftewel 6'08. Ideaal voor 15'30, Ik nam per 400 a 600m telkens over. Bij km 3 begon de wind en de warmte door te wegen, 3'10 en een tussentijd van 9'19, het werd opeens zeer moeilijk, en het tempo bleef ^precies vertragen, jammer km 4 was in een magere 3'12 tussentijd 12'31. Ik nam over en het tempo ging weer lichjes omhoog de laatste km was in 3'06 en een eindtijd van 15'38. De sprint won ik vrij makkenlijk.

Ruben werd mooi derde in 15'46


5000 meter JSM Heren Uur=21:06

Reeks:1

1 1069 DOBBELAERE STEVEN KAAG 15'38.16 Sen 82

2 1337 VAN HOEY OLIVIER ACW 15'38.88 Sen 87

3 1140 VISPOEL RUBEN KAAG 15'46.13 Sen 90

4 5498 BRYNAERT DIRK ZWAT 15'58.40 Mas 65

5 6086 VERCAMMEN YVES ACW 16'28.49 Mas


 



10-08-2012, 09:22 geschreven door stormkraai  
Reacties (0)
Foto
Over mijzelf
Ik ben Dobbelaere Steven
Ik ben een man en woon in Drongen (België/Vlaanderen) en mijn beroep is Uitbater Dobbelbij.
Ik ben geboren op 19/10/1982 en ben nu dus 42 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: atletiek en bijenhouder.
Trainer; Kurt Stevens
Foto
E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

Archief per maand
  • 06-2025
  • 03-2021
  • 11-2019
  • 10-2019
  • 08-2019
  • 01-2019
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 02-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 07-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 08-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 09-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 01-2013
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 09-2005

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs