PR; outdoor; 800m;2'13" 2000m;5'49" 3000m;8'57" 5000m;15'16" CR AC AC Deinze 10000m;30'55" CR AC AC Deinze 10mijl; 53'39" Uurloop 18025m CR AC AC Deinze 1/2 Marathon 1u08'14" CR AC AC Deinze Marathon 2u30'44" CR AC AC Deinze
24-10-2011
en toen was het winter....
De kop is eraf, gisteren was de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen. Crossen en indoor staan de komende 5 maanden op het programma, gisteren de Relays in Gent. Meteen het betere teamwerk enne ik stond in ploeg 1,samen met Vincent en Ridha.
Vincent nam 1500m, Ridha 3000m en ik mocht 4500m volhouden. Nadat Vincent de stok doorgaf aan Ridha wist ik in godsnaam niet meer in welke positie we aan het lopen waren, en na Ridha helemaal niet meer. AC Deinze lag toen al achter ons en ik maakte daar maar het doen van. Liefst nog in minder dan 15' uitlopen. Helaas werd dat net niet gehaald. In de zandstroken stond ik zowat stil.
Nuja een ramp is het niet, volgende week is er in Zwijnaarde een nieuwe kans. Stiekem hopen op een top-10 plaats al zal top 15 meer mijn plaats zijn, ik ben tenslotte nog maar een week aan het trainen.
Eindstand groepje;
58.
n°26 KAAG SENIORS MANNEN 1 0:31:20 0:03:28 17.230
Pos Nr Licence Name Age Nat Club #1 #2 #3 Time Dst TKm Moy Cum
Dit jaar was niet goed en verder kan je er niet zoveel over zeggen. Een combinatie van gebrek aan vechtlust, trainingen die soms te makkenlijk werden overgeslagen. Een verhuis en de bij horende aanpassing en een nieuwe uitdaging, studie dubbele boekhouding , zorgden ervoor dat prioriteiten overal elders lagen maar niet bij de trainingen. Vooral ook de goesting was bij momenten erg ver te zoeken. Sinds midden augustus heb ik een andere weg genomen. Keuzes zijn gemaakt, de manier van trainen is leuker en het gaat beter. De onverhoopte zilveren plak op de 10km en, nog straffer, marathonwinst een week later waren positieve signalen. Echter is de riem er nu al ruim een week af en ook deze week blijft ie af. Vanaf zaterdag begin ik met de voorbereidingen voor het winterseizoen. Verwachtingen buiten uitlopen had ik niet. Misschien een plaats in de top 10 voor nog wat extra punten.
Vandaag was dus mijn laatste opdracht. De 15 van Hasselt. Het was winderig, nat en koud. Over de kasseien zelf spekglad. Nick en Benjamin namen het heft in handen van bij de start en na 2'59 waren hun al bij km 1, Ik had me voorgenomen om een top 10 plaats te behalen en zoniet een mja iets tussen training en wedstrijd van te maken. Ik kwam 5 seconden later dan hun bij het eerste km bordje. Plek 6 liep ik. Ontspannen liep ik niet, naweeën van de marathon en nog eens 2 km later was het al plek 11. Ik keek op mijn horloge en liet mijn tempo vallen naar 3'30/km. Ik vond het best allemaal en bovendien, het weer zat nog tegen, de crossen zijn dus in aantocht.
Owee, daar was ze weer zoals in Oostende aan km 4, Veerle.... Twee blikken om en weer en ja hoor ik werd tempo maker van dienst. Het tempo ging in 1 ruk naar 3'18 a 3'22/km ipv 3'30/km Veerle moest winnen om de eindzege te behalen. Ik moest enkel uitlopen voor plaats 6 in de eindstand meer zat er niet meer in. Veel meer valt er niet te zeggen..
Het was gezellig maar niet zoals ik van te voren hoopte. Ik was blij dat ik aankwam. zo een 49'49" na het startschot..... In Oostende moest ik haar nog voor me dulden, dat had ik vanmiddag toch even rechtgezet. Die trots weet je wel ......
Ik ben Dobbelaere Steven
Ik ben een man en woon in Drongen (België/Vlaanderen) en mijn beroep is Uitbater Dobbelbij.
Ik ben geboren op 19/10/1982 en ben nu dus 42 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: atletiek en bijenhouder.
Trainer; Kurt Stevens