Inhoud blog
  • Boodschap van de WOLVEN!
  • De AARDE is van IEDEREEN ... Chief Sealt
  • De gezonde eigenschappen van ROOMBOTER!
  • GOUDSBLOEMZALF maken!
  • UPDATE Rocket - Stove maar dan een meeneembare!
    Categorieën
  • BOEKEN (2)
  • GEZONDHEID (14)
  • HUIS (6)
  • MOOIE TEKSTEN (5)
  • NIEUWTJES (20)
  • NUTTIGE DINGEN (8)
  • TUIN (13)
  • VOEDING (9)
  • Mijn favorieten
  • Nulpuntenergie
  • De Lusthof (Lieven David)
  • E.M.
  • Natuurwezens
  • Permacultuurtuinen
  • Maya Tzolkin
  • RIVENDELL
  • RADUGA
  • Alles vegetarisch!
  • Life Changing Energy
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Terra Madra ... een nieuw begin....
    Zelfvoorzienend leven - gezondheid - groei - OVERVLOED!
    17-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDELIJK ... vrije energie ... ze komt eraan ...

    Vrije energie komt eraan...(NL)

    NBN_nieuwsbrief

    Nieuwsbrief 16 oktober 2009

    Met deze nieuwsbrief informeren we je graag over de actuele ontwikkelingen... Voor meer informatie over Nieuw Bewust Nederland, verwijzen we je graag naar onze website.

    1e Spraakmakende openbaring, vrije energie voor iedereen

    Het is zover: de "motor die loopt op water” is een feit.

    Het lijkt te mooi om waar te zijn, maar de praktijkresultaten spreken boekdelen. HIJ WERKT! Het is nu tijd om de volgende stap te gaan zetten. Vrije energie wordt voor iedereen beschikbaar!

    Nu al gemiddeld 50% minder brandstofverbruik

    In de afgelopen jaren is hard gewerkt aan het ontwikkelen en optimaliseren van een waterbrandstofcel voor benzine en dieselmotoren. De waterbrandstofcel loopt op gedestilleerd water en reduceert het brandstofverbruik met 30-70%.

    De kosten voor de brandstofcel voor een personenauto bedragen inclusief de professionele inbouw circa € 1.500,- exclusief BTW.

    Een eenvoudige rekensom laat  zien dat deze eenmalige investering zich terug laten verdienen in 25.000 kilometer.

    Doordat de brandstofcel nagenoeg onderhoudsvrij is en geen bewegende delen bevat is de levensduur ervan nagenoeg onbeperkt.

    Het is mogelijk deze cel over te bouwen in een volgende auto.

    100% vrije energie voor thuisgebruik

    Uit onderzoek blijkt dat door optimalisatie van de brandstofcel het mogelijk is dat motoren 100% op water lopen.

    Momenteel wordt gewerkt aan een kwalitatieve oplossing voor thuisgebruik.

    De prognose is dat de kosten voor een volledig integraal systeem voor thuisgebruik circa €3.500,- gaan bedragen.

    In dit systeem worden de brandstofcel, de generator en de productie van gedestileerd water aan elkaar gekoppeld in een onderhoudsvrij systeem.

    De generator levert voldoende energie voor

    alle functies in en om het huis. 

    Tegenwerking of medewerking vanuit bedrijfsleven en politiek?

    Het is natuurlijk op zich verwonderlijk dat deze technologie die al jaren bekend is en nog niet wereldkundig en voor iedereen bereikbaar is gemaakt.

    Wij erkennen dat er grote strijdige belangen bestaan bij de energieleveranciers.

    In de praktijk zijn de laatste jaren veelbelovende initiatieven monddood gemaakt of door middel van octrooirecht aan de bevolking onthouden. 

    De schade die onnodig wordt veroorzaakt aan de natuur is een schandelijk feit. Wij beschouwen dit als een misdaad tegen de mensheid en natuur. 

    Dit nieuws gaat naar buiten!

    Deze waarheid mag niet langer worden genegeerd door het bedrijfsleven en de politiek. Het is in het belang van iedereen dat wij onze maatschappij onafhankelijk wordt van olie en gas.

    Vrije energie maakt de mens vrij.

    Vrije energie heeft daarnaast geen CO2 uitstoot.

    Vrije energie maakt alles voor iedereen betaalbaar

    Het doel is dat vrije energie volledig kosteloos wordt. Veel maatschappelijke en technologische innovaties worden hierdoor mogelijk.

    Wanneer we kijken naar de producten om ons heen, dan blijkt dat de kosten van de grondstoffen vaak slechts 10% bedragen maar dat de kosten voor energie 90% zijn.

    Dit zet je aan het denken!

    Bundeling van krachten

    Vrije energie voor iedereen is één van de thema's waar Nieuw Bewust Nederland zich op gaat richten.

    NU is de tijd om al deze thema’s aandacht te geven.

    Vrije energie is de basis om alle grote veranderingen te realiseren die maatschappelijk noodzakelijk zijn. 

    Inmiddels hebben zich veel mensen gemeld die kunnen bijdragen om vrije energie voor iedereen beschikbaar te maken.

    In het hele land zijn er mensen die werkzame modellen hebben.

    Wij willen alle mogelijkheden onderzoeken en alle kennis samenbrengen om  tot een kwalitatief en financieel aantrekkelijk product te komen.

    Wij doen hierbij een oproep aan alle mensen die essentiële informatie en een werkend model hebben ontwikkeld.

    Naast de brandstofcel willen we ook alle kennis op het gebied van flux-switching en magneetmotoren samenbrengen zodat de productie van werkende modellen ontwikkeld kan worden.

    Ja, ik kan iets bijdragen aan de realisatie van vrije energie voor iedereen >> 

    Wie wil ons helpen om de productie van de brandstofcellen te professionaliseren?

    De brandstofcellen die wij werkend hebben gezien, zijn kleinschalig en vanuit particulier initiatief gebouwd.

    De ontwikkeling van de brandstofcellen, waarvoor inmiddels een wachtlijst bestaat, is toe aan de volgende fase.

    We zoeken voor de professionalisering van de productie een investeerder.

    Hierbij geven we nadrukkelijk aan dat de investeerder de intentie dient te hebben om de brandstofcel voor zoveel mogelijk mensen bereikbaar te maken. 

    Voor investeerders is een uitbreid informatiepakket en een werkende brandstofcel ter beschikking.

    Ja, ik wil nu al een brandstofcel in mijn auto

    De brandstofcel voor de auto is nu al voor iedereen bereikbaar. Indien je interesse hebt in de brandstofcel voor jouw auto, laat het ons weten. 

    Ja, ik wil een brandstofcel in mijn auto >> 

    Bijeenkomst en demonstratie vrije energie

    Nieuw Bewust Nederland bereidt een bijeenkomst voor waar we de brandstofcel graag demonstreren en we samen nadenken over hoe we vrije energie voor iedereen bereikbaar kunnen maken.

    Indien je op de hoogte gehouden wilt worden over wanneer en waar we samen komen, dan horen we het graag van je.

    Ja, ik wil graag de bijeenkomst en demonstratie bijwonen >> 

    Wie wil ons helpen om de échte democratie werkelijk te maken? 

    Met hartelijke groeten,

    Cora & Erik


    17-10-2009 om 00:00 geschreven door madre  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:NUTTIGE DINGEN
    05-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De NATUUR maakt van ons een beter mens ....
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Natuur maakt ons beter mens



    De natuur doet wonderen. Al langer was bekend dat mensen in een groene omgeving minder gestrest zijn en sneller van een ziekte genezen, maar uit recent onderzoek blijkt dat we van de natuur ook socialer worden.

    Een onlangs verschenen studie van de Universiteit van Rochester beschrijft dat de levenshouding van mensen die worden blootgesteld aan de natuur veranderd: ze worden socialer, hebben een betere connectie met hun gemeenschap en zijn bereidt meer aan anderen te geven.

    Volgens de Amerikaanse professor Richard Ryan gaan mensen door de natuur dichter bij hun eigen waarden staan. Hierdoor zijn ze gevoeliger voor de behoeften van anderen. Ook zien ze de wereld meer als een geheel; ze voelen zich verantwoordelijker en dat uit zich in het guller geven aan anderen.

    De onderzoekers lieten 317 proefpersonen afbeeldingen zien van de natuur of van een door de mens gebouwde omgeving en vergeleken de uitkomsten van een vragenlijst en een test met donaties.

    Wil je zelf ook een socialer mens worden? Bekijk
    deze relaxte slideshow op Youtube. Ook op Youtube, professor Richard Ryan die over de experimenten vertelt:

    Originele bron: Universiteit van Rochester



    05-10-2009 om 00:00 geschreven door madre  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:NIEUWTJES
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wonen als een HOBBIT ........ Simon Dale

    WONEN ALS EEN HOBBIT

    WONEN ALS EEN HOBBIT

    De toekomst is meer dan nieuwe snufjes en hyper geavanceerde technieken. Een terugkeer naar de basis en respect voor de natuur zijn minstens even belangrijk. De woning van de doe-het-zelfarchitect Simon Dale, in Wales, bewijst het. Ze is volledig opgetrokken uit gerecupereerde of natuurlijke materialen. Ecologische voetafdruk: nagenoeg nul.

    Hobbit House, werd zijn woning in de Britse pers gedoopt. Een bijnaam waar Simon Dale aanvankelijk wat misnoegd over was. Er sprak misprijzen uit, vond hij. Maar intussen heeft de doe-het-zelfarchitect zich ermee verzoend. 'Ik moet de vergelijking nu al zowat duizend keer gehoord hebben', zegt hij. 'En hoe meer ik ze hoor, hoe meer ik ervan houd. Zeker omdat Hobbits in de boeken van Tolkien staan voor een duurzame, eenvoudige manier van leven, in harmonie met de natuur en de omgeving. Het is niet zo vreemd dat de verhalen van Tolkien zo populair zijn. Ze verbeelden eigenschappen waar veel mensen naar hunkeren.'

    Drie maanden lang bouwde de Britse fotograaf en vormgever aan de low-impactwoning in Wales. Ze is deels ingegraven in een heuvel, heeft een turfdak en houdt maximaal rekening met de omgeving waarin ze neergeplant werd. Dale werkte eraan met zijn vader, vrienden en toevallige passanten. Het plan tekende hij in zijn eentje uit. Moeilijk was het niet, zegt hij. 'Je kunt veel uit boeken halen. Het is een fluitje van een cent: je plaatst een paar strobalen op elkaar en je gooit er klei tegenaan. De technieken heb je binnen het uur onder de knie.'

    Dale droomde al langer van een eigen woning. En van een leven in de natuur. 'Als kind speelde ik vaak buiten of in het buis. Ook toen ik ouder was, trok ik met vrienden graag de wouden in. Toen we plots de kans kregen om op een stuk land te wonen en het zelf te beheren, wist ik meteen dat het een buitenkans was. We kregen van de eigenaar de toestemming om er een woning te bouwen. De grond was gratis, dat was mooi meegenomen, maar anders hadden we het ook gedaan. Zelf je huis ontwerpen en bouwen is gewoon enorm leuk. Tenminste, ik vond het heel leuk.'

    Simon Dales grootste motivatie? De klimaatverandering en het dreigende olietekort. De crisis ontlopen kunnen we volgens Dale niet, wel kunnen we voorkomen dat ze verder uitbreidt. Veel meer gebruik maken van natuurlijke energiebronnen is de boodschap. 'Deze manier van duurzaam leven is heel toegankelijk', zegt Dale. 'Mensen kunnen het zelf doen, zonder veel voorkennis. Sommige mensen zijn bezorgd om het comfort, maar in verschillende opzichten is er net meer comfort. Onze woning is bijvoorbeeld drie keer beter geïsoleerd dan een klassiek huis.'

    Maar hoe is het om in zo'n huis te wonen? 'In één woord?' zegt Dale, 'heerlijk. Ik kom er tot rust en ik vind het mooi, veel mooier dan een traditioneel huis met rechte lijnen. Rechthoekige ruimtes geven me het gevoel dat ik een doos woon. En ik voel me uiteraard dichter bij de natuur dan in een gemiddelde moderne woning, doordat we in een bos zitten en bijna uitsluitend natuurlijke materialen hebben gebruikt. Het is een romantische manier van wonen, denk ik. Een beetje zoals je als klein kind graag een eigen hut of kamp bouwt in het bos. Het enige ongemak is dat klassieke meubelen minder goed passen in het interieur. We hebben geen vlakke muren en weinig effen vloeren.'

    Dale werkte uitsluitend met natuurlijke materialen of recuperatiemateriaal. 'Stenen en aarde die vrijkwamen bij het uitgraven, hergebruikten we voor de funderingen en de muren. Het frame van het huis is gemaakt van los eikenhout dat we vonden in het bos. In de vloeren, muren en plafonds gebruikten we strobalen als isolatie, en op de muren hebben we kalkpleister aangebracht. De vloeren en vensters zijn opgetrokken in recuperatiehout. Ik heb één ding geleerd tijdens het bouwen: alles wat je ook maar nodig hebt, kun je vinden in een of andere vuilnishoop.'

    'Ook bij de keuze van onze huishoudapparaten hebben we aan de natuur gedacht. De koelkast wordt bijvoorbeeld gekoeld met lucht die via de fundamenten van onder de grond komt. Ze maakt geen ijs aan, maar houdt wel spullen koud als het warm is. Voor de computer, muziekinstallatie en verlichting hebben we zonnepanelen op het dak.'

    Beton wilde Dale niet in zijn woning. 'Betonconstructies ademen niet en kunnen ongezond zijn. Het is ook niet gemakkelijk om beton te hergebruiken. Klei, kalk of een andere grondstof zijn vaak goede alternatieven.' Dale begon met het houten raamwerk en plaatste daarna het dak, met stro als isolatiemateriaal. Op het stro werd plastic gelegd om het waterdicht te maken, vervolgens ging er aarde op. Een heel eenvoudige manier om een dak te bouwen, volgens Dale. 'Het is
    low-tech, goedkoop en het heeft een minimale visuele impact. We hebben stro niet alleen in het dak, maar ook in de muur gebruikt.'

    'Of er brandgevaar is? Nee, zolang er geen lucht in zit. We hebben er een laag aarde en kalk op gelegd, waardoor het volledig vuurvast is.' Het stro was een van de grootste uitgaven, de meeste andere materialen waren gratis. Het hout dat we vonden in het bos was een bron van schitterende mogelijkheden en creatieve uitdagingen, dankzij de verrassende vormen.'

    www.simondale.net/house


    05-10-2009 om 00:00 geschreven door madre  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:HUIS
    01-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze trips: De Gaumestreek & Argonne
    De GAUMEstreek

     

    In juni trokken we naar de Gaumestreek,  deze streek was ons niet gekend...

    In ons vizier hadden we Virton, Torgny, Chassepierre.

    Vermits we aan de Franse grens verbleven, zijn we daar ook enkele dorpjes gaan bezoeken.

    Virton: vonden we maar niks, er is ook een papierfabriek die een geur nalaat, die alles behalve aangenaam is.

    Tenslotte is het ook een stad, en steden die willen we absoluut vermijden.

    Torgny heeft ons hart gestolen, het is “Dé Parel” van de streek!

    Liefelijk, doet Zuiders, Provenceachtig aan, het weer was dan nog eens uitstekend ... het kon dus niet stuk.

    Het voelt ginder erg goed aan.

    We bezochten het Natuurpark en waren er net in de periode van de bosaarbeien (die lieten we natuurlijk niet hangen!)

    In Frankrijk bezochten we Avioth, dit is een klein dorpje, met Kathedraal, te vergelijken met Chartres...


    Ook Montmedy met zijn grote en prachtige citadel ... mooie streek

    En dan nog Marville, een onoogelijk dorpje, maar erg krachtig!

    Bij het huiswaarts keren kwam ook Chassepierre aan de beurt, een krachtig pittoreske plaatsje aan de Semois .... mooi mooi!

    En zo hadden we een overzicht op wat de Gaume te bieden heeft: een mooie streek, micoklimaat, maar helaas, gronden ....



    Onze

    trip naar Argonne


    Op aanraden van vrienden trokken we gepakt en gezakt naar Argonne., er is daar veel leegstand, zodoende ...

    Logeren deden we op een domein van 1 ha, om in de sfeer te komen ... haha

    We logeerden in Romagne, een klein dorpje in de buurt van Grandpré.



    De eigenaars waren Nederlanders, die ons verwenden met alle lekkers wat hun “hectare” te bieden hadden. We kwamen dan ook juist in de tijd van de “mirabellen” aan ...hmmmm. Ook de bramen op de zuidkant waren erg lekker en de frambozen, deden zeker niet onder!

    Het glooiende landschap sprak alleszins aan. Na verkenning van de streek blijkt Argonne zowat de graanschuur van Frankrijk te zijn.

    Veel boerderijen staan te koop, maar nergens grond bij, alles wi opgeslorpt door andere boeren...

    De dorpjes, die omwille van de rust en de stilte, en het “niet meer” overspoeld worden van toeristen, leeglopen ... de jongeren trekken naar de steden...

    Vroeger werden deze dorpen veel bezocht, naar de “grote oorlog” van 1914 – '18.

    Maar de dag van vandaag zijn al de oudstrijders, hun nabestaanden.... overleden ... dus er is geen bron van inkomsten meer.

    Zodoende leven de mensen daar nog zoals in de jaren 1950, wat op zichzelf zeker een zegen is!

    De mensen bekijken je argwanend als je in de bossen  gaat wandelen..

    Tot we een geleide wandeling meededen met een Nederlander die ter plaatse een museum heeft.

    Toen kwamen we te weten dat “la grande guerre” hier écht een waar slagveld heeft aangericht, en dat de bossen vol herinneringen zijn aan die “slagen” die werden geleverd!

    Op het geploegde veld van de boer zagen we munitie liggen, een scheerkwast, een tandenborstel, een broekriem, en het was er zeker niet gelegd omdat wij daar voorbij kwamen, het veld was trouwens juist geploegd!

    Tot de jaren 1950 heeft men enkel dennenbomen kunnen planten in de regio ... er groeide anders niets, nu zijn er loofbomen aangeplant, maar binnenin zijn deze groen/blauw, van het koper en wat nog allemaal, restanten van de munitie die daar is gebruikt!

    En zeg nu zelf, wie wil in zo'n gebied wonen,

    waar zoveel leed in de bossen hangt???















    01-09-2009 om 00:00 geschreven door madre  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:NIEUWTJES
    01-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Terra Madre ....
    Klik op de afbeelding om de link te volgen



     
     
     

    Nieuwe Horizonten lonken ...

     Oeps ... het leven kan rare wendingen nemen ... zo ook dat van mij!

    Vorig jaar nog zocht ik een gelegenheid om SAMEN zelfvoorzienend te gaan leven.

     Door omstandigheden, en ook het impact wat dit met zich meebrengt,

    bleef ik nog alleen over.

    Voegde me bij andere groepen die aan een ECO-/Anastasiadorp denken  ...

    voel me  nu VRIJ om dingen te doen waartoe ik behoefte heb ... 

     wens dichter in/met de natuur wens te gaan leven,

    zoveel mogelijk zelfvoorzienend ... een klein huisje gelegen op een "domein" voorzien van bronnetje ... boomgaard moes- ,  kruiden- en bloementuin ...

    wat diertjes die het geheel af maken ... kortom een paradijsje 

     graag omgeven door gelijkgestemde buren ...


    Kortom ... zoals Van Het Groenewoud zingt:

    Gelukkig zijn ... gelukkig zijn ...

    daarvoor wil ik alles geven ...

    weg wat téveel is ... geen stress aan m'n lijf ...

    gelukkig zijn ... gelukkig zijn ...


    Verder  ga ik voor “Transitie”, waar dan ook, (momenteel is dit LETS Klein Brabant

    en Stekene "'t Zomererf" gewoon omdat het

    de HOOGSTE TIJD

    is dat mensen wakker worden!

    Het is een "must" om SAMEN te werken!


    De site heb ik omgedoopt naar AARDEMOEDER  - het begripvolle, koesterende -

    je zal er dingen vinden omtrent zelfvoorzienend leven/zelf doen -

    huis-, tuin- en keukenweetjes, gezondheid, spirituele groei ... en de rest zien jullie wel.

    Jullie ideeën, vragen zijn steeds welkom (ik hou van interactie) 

     

    Neem ook eens een kijkje op de blog: http://www.bloggen.be/terramadre/

     
     

     ZIJN

    Je bestaat niet toevallig.

    Het bestaan heeft je nodig.

    Zonder jou ontbreekt er iets aan het bestaan

    dat niemand kan vervangen.

    Daaraan ontleen je je waardigheid, dat het hele bestaan je zal missen.

    De sterren en de zon en de maan,

    de bomen en de vogels en de aarde

    alles in het heelal zal een leegte voelen die door niemand kan worden opgevuld behalve door jou.

    Dit bezorgt je een immense vreugde, een gevoel van vervulling,

    dat jij verwant bent aan het bestaan en dat het bestaan om je geeft.

    Als je eenmaal schoon en helder bent,

     

    kun je merken dat een geweldige liefde uit alle dimensies op je neerdaalt.


    Bijlagen:
    Heaven is here!.pps (2.6 MB)   
    http://terramadre.webs.com   

    01-08-2009 om 00:00 geschreven door madre  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:NIEUWTJES


    Archief per week
  • 12/09-18/09 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 21/12-27/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 27/07-02/08 2009

    Een interessant adres?

    Je kan ons vinden op: www.terramadre.webs.com/
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !


    Laatste commentaren

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs