verslag van (o.m.) onze pogingen tot een, na vele jaren onderbreking, "comeback"; verslag van een gedeelde passie, naast onze allergrootste passie, onze mannen Aron en Tomas! verslag van pijn, ontgoocheling, slaaptekort, ongeduld maar ook (af en toe) kleine succesjes, plezier, gezelligheid, spanning, nieuwe ervaringen, grenzen verleggen, enz. (een soap...)
vroegere berichten op http://www.blogweb.be/kurtheidi
11-07-2010
Hell of a week
Miljaar, wat is me dat nu? Eigenlijk goed getraind. Tot en met donderdag. Donderdagavond intervaltraining op Atla, 4x400/1000m op de piste, en gezien de hitte, het slepen met beton (klinkers) thuis, en het enorme gebrek aan slaap (door de hitte), ging het niet zo goed. Willy/Niky, maar ook onze nieuwe clubgenoot Alex, lieten me ter plaatse trappelen/zwoegen/afzien, kon totaal niet volgen. Zonder enige vorm van souplesse en met ongelooflijk afzien toch enkele keren onder 3'30" geraakt ocharme. Leek net een muur waar we tegenop moesten (deed me terugdenken aan Alpe d'Huez zonder enige vorm van fietstraining). En al hadden we 400m recuperatie, ik kon tussendoor totaal niet op adem komen. Nu, ik had nog een excuus :oops:. Maar wat vrijdag? 's Avonds vertrokken voor een rustig duurloopje, en met ongelooflijk veel moeite een tempo van 5'20" kunnen halen. Moordende hitte, en bijna geen zuurstof in de lucht. Verschrikkelijk gewoon. Kwam na dat slakkegangetje totaal kapot terug thuis :oops:. Omdat we zaterdag thuis een bbq hadden en redelijk wat werk, en de omstandigheden het eigenlijk totààl niet toelieten, zaterdag maar niets gedaan. Omdat het onweer zaterdagavond totaal niets afdeed van de weersomstandigheden, vandaag zondag maar op de crosstrainer gekropen voor 45', maar nu weet ik hoe inspanningen in zo'n compressiekamer moeten aanvoelen. De inspanning op zich viel wel mee, maar totaal géén zuurstof, al had ik twee ramen tegen elkaar open gezet, en na verloop van tijd stond er een énorme plas zweet naast het machine. Echt happen naar adem, om dan bijna niets binnen te krijgen. Nou ja, hopelijk wordt het morgen ietske minder heet, en kunnen we weer terug "normaal" trainen. Ben al blij dat er voor de komende dagen géén 36°C meer worden voorspeld... Nu op naar de tweede bbq in evenveel dagen, zal proberen mijn manieren te houden :wink:. En me vanaf dan degelijk proberen voor te bereiden op Borgharen (korte loop) en het LK uurloop in Heusden. Hopelijk zonder alweer extra kg's door al die "extra" activiteiten :roll:.
Reacties op bericht (2)
12-07-2010
Hitte
Tja wat de hitte betreft vraag ik me ook regelmatig af: 'when does the hurting stop?' Ik ga nu vaak trainen na de laatste voeding (ca. 23u): lekker fris, maar hierdoor weer slaapgebrek Succes bij de komende wedstrijden!! Gr. Frans
12-07-2010, 20:10 geschreven door Frans
11-07-2010
Crosstrainer
inderdaad Kurt op een crostrainer bij deze hitte is moordend ,ik weet er alles van ,dan nog liever fietsen