Foto
agenda

Belangrijke data in mijn agenda

Meer lezen over leukemie
  • acute leukemie
  • Wat is leukemie?
  • Julie is in remissie!!!!!!!
    Zoeken in blog

    Ons gezinneke
    Christophe Eva Julie Sten
    27-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.eerste oudercontact
    We zijn vandaag voor het eerste persoonlijke oudercontact uitgenodigd bij juf Sigrid.

    Ons hart zwol bij het horen van al dat lof.  Toch megafijn om te vernemen dat ze super goed meewerkt als een voorbeeldige leerling.  Ongelooflijk dat ze haar plaatsje zo snel heeft gevonden in de klas en niet meer aandacht verwacht dan een ander kind, na zo'n intensief jaar.  De enige opmerking was dat ze soms te hulpvaardig is, waardoor andere kinderen niet aan bod komen.  Ook voor de juf heel dubbel, want ze helpt juf en klasgenootjes spontaan en dat moet de juf juist stimuleren, maar ja de andere moeten ook een kansen krijgen, hé.  Ja en weten allemaal dat ze het goed kan uitleggen ...

    Vandaag is ook de appelverkooop gesloten in de school.  Spijtig genoeg sloeg de verkoop een beetje tegen, maar dit komt vooral omdat ze iets te laat in actie zijn gekomen vanuit de school, waardoor ouders/kinderen weinig tijd hadden.  In totaal zijn er toch 177 pakketen verkocht, dus dat is beter dan niets.  Julie is in ieder geval kei blij met de verkoop en daar is het uiteindelijk toch om te doen: een glimlach op hun gezicht toveren

    27-10-2011 om 20:29 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie
    24-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rapport!
    Vandaag heeft Julie haar eerste rapport met punten gekregen.  Ze heeft 94%, dus dat vinden wij SUPER   We zijn ook blij te lezen dat ze heel goed de regels volgt en altijd beleefd is. We vragen ons alleen af waarom dat thuis dan niet kan

    Vanavond zal ze terug vroeg in haar bed liggen, want ze is nog altijd heel moe van de zeescouts.  Het weekje van vakantie zal haar goed doen, dan kan ze wat recuperen ...

    24-10-2011 om 18:25 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie
    23-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zeescouts
    Julie was heel de morgen zenuwachtig, want in de namiddag stond haar eerste bezoek aan de zeescouts op het programma.  Hun basis ligt op linkeroever en is met de fiets slechts 10 minuutjes rijden.  Toch was dit tochtje iets te ver voor haar beentjes.  Daar aangekomen was ze direct in haar nopjes, want ze herkende een paar kindjes uit de school.

    Sten was wel wat verdrietig, want nu was hij helemaal alleen. Hij 'eiste' dat er vanaf nu elke zondag vriendjes moeten komen spelen.  Vandaag had ik niets gepland, maar op de zeescouts kwamen we zijn klasgenootje Adriaan tegen, die zijn broer en zus kwam brengen.  Dankzij het goede weer hebben ze dan beide in de nabij gelegen speeltuin kunnen spelen, dus iedereen gelukkig.

    Toen ik Julie ging halen straalde ze gewoon.  Ze had er enorm van genoten en ik citeer: Mama, het was zo leuk dat ik bijna in mijn broek heb gedaan. (lees geen tijd om naar toilet te gaan).  Ze was wel doodmoe.  Gelukkig reed haar vriendinnetje Jorien mee huiswaarts, zodat Jorien op haar fiets naar huis is gereden en Julie achter op de fiets kon zitten, want na een paar honderd meter was Julie haar pijp uit.

    Thuis aangekomen stond er een verrassing te wachten, want papa was een dagje vroeger thuis

    23-10-2011 om 00:00 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie
    22-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bezoek uit Brazilië
    Vanmorgen is Julie en Sten truffels en marsepein gaan verkopen voor het kinderziekenhuis en appels voor het oncokamp in onze straat.  Terwijl mama alles had klaar genomen, waren ze even in de verkleedkoffer gekropen.  Ik weet niet of het aan hun outfit lag, maar ze hebben goed verkocht.  Bedankt lieve buren!!!  Sten heeft zijn pakje trouwens heel de dag aan gehad en is zo mee naar de bakker en speeltuin geweest.  Wat zou papa hiervan vinden

     

    In de namiddag zijn we op bezoek geweest bij bonni en bompi.  Julie en Sten waren zeer blij dat nonkel Erik (broer van bompi die in Brazilië woont) eventjes in het land was, want dat betekent dat er pannekoeken gebakken worden.  Ik citeer Julie: nonkel Erik maakt de beste pannekoeken van heel de wereld!  Hij heeft dit vroeger is een keertje gedaan voor de kids en nu hangt hij er elke keer aan!!!!  Julie en Arne hebben wel goed geholpen met het maken van het deeg en achteraf met het op eten

     


    22-10-2011 om 22:54 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie
    21-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bloed is OK !!!!!
    Vanmorgen moest Julie weer op bloedcontrole in Sint-Vincentius.  We zijn vroeg vertrokken, omdat ze absoluut op tijd op school wou zijn, daar ze vandaag haar eerste 'officiële' toets heeft.  Sten mocht daarom heerlijk gaan ontbijten bij de buren, daar papa in Vlissingen zit.  Hij vindt dit geweldig en zo moet ik hem niet te vroeg wakker maken en niet naar de voorbewaking brengen.

    Het bloedresultaat was perfect, dus we zijn helemaal klaar om volgende week onze koffers te pakken


    21-10-2011 om 12:55 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie
    20-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Appels kopen!!!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Koop appels, schenk geluk!

    20-10-2011 om 12:40 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie
    19-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.naar de kapper!
    Vanmorgen ging de klas van Julie zwemmen en mocht ze naar de klas van juf Finne (1b).  Ze heeft daar op de computer mogen werken en vond het fantatisch.  Daarna nog franse les, dus ze was helemaal in haar nopjes.

    Vanmiddag stond er eindelijk terug een kapperbezoek op het programma.  Julie vond het geweldig, want ze laat haar graag verwennen.  Bovendien was het natuurlijk ook wel speciaal, want dat is weer een hoofdstuk afgesloten.  Mama moest een bijna een traantje wegpinken.

     

    En voor het resultaat op foto vast te leggen, heeft ze zich als een echt fotomodel op de zetel gezet bij de kapper



    We waren net op tijd terug om papa uit te wuiven, want die is weer vertrokken naar Vlissingen. 

    @Bompi: GELUKKIGE VERJAARDAG!!!!!!! xxx

    19-10-2011 om 16:25 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie
    16-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Feestje voor bompi
    Vandaag hadden we al een feestje voor bompi, want hij wordt woensdag 60 jaar!  Julie heeft mee de kaarsjes mogen uitblazen en lekker gesmuld.

     

    Uiteraard hebben we ook genoten van het heerlijke herfstzonnetje.  Voor één keertje ging het er nog eens rustig aan toe en kon ze met de neefjes spelen.  Julie heeft er echt van genoten om nog eens met hen op te trekken, want dat lukt minder en minder.  Ja jongens en meisjes hebben nu eenmaal andere interesse: voetbal, fikfakken, basketten, .... zelfs op TV hebben ze niet meer dezelfde keuze.   Sten daarentegen vindt het geweldig met zijn neven en kijkt enorm naar hen op.  Hoe wilder, hoe liever.


    16-10-2011 om 00:00 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie
    15-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aan zee!
    Wat was het heerlijk aan de zee! We zijn bomma en bompa gaan bezoeken die in de Duinse polders op weekend waren in Blankenberge.
    Als je jong en oud samen brengt, krijg je soms toch leuke taferelen. Tijdens het eten had Julie genoeg en probeerde bomma haar te overtuigen dat ze nog wat vis moest eten, want dat ze daar slim van wordt ... waarop Julie zei: waarom eet jij je vis dan niet op!?

    Op het strand was het dan de beurt aan bompa, die de kinderen attent maakte op het 'natte' water van de zee

     



    We hebben ook nog een stevige wandeling gemaakt naar de pier en op het einde hebben we ze al zingend verder gekregen, maar het was een hele opgave.


    15-10-2011 om 00:00 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie
    12-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bas en Sam op bezoek
    Het kon niet snel genoeg 10u zijn voor Julie en Sten, want hun vriendjes Bas en Sam kwamen spelen.

    Zolang het niet regende hebben ze zich op straat uitgeleefd en is buurjongen Tobi komen meespelen.  Daarna zijn we naar binnen moeten gaan en hebben ze schooltje gespeeld.  Meester Tobi had zijn klasje goed onder controle, zodat mama kon zorgen voor de spinnensoep.
    Daarna nog lekker geknutseld met klei en toen was Els er al.  Al de kinderen vonden het te vroeg, dus dit is voor herhaling vatbaar.

     

     



    Ook Sten en Sam hebben zich helemaal laten gaan en ervoor gezorgd dat er precies een bom is ontploft in de slaapkamer



    Ze zullen morgen weer veel te vertellen hebben aan papa, als die morgen terug thuis komt

    12-10-2011 om 18:02 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie
    11-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.korte tenen
    Julie heeft de laatste dagen zeer korte tenen en kan niets van haar broer en mama verdragen.  Het lijkt wel of heel de wereld tegen haar is.  Komt dat nu door de chemo van afgelopen donderdag, ik weet het niet, maar het mag stillekes aan gaan stoppen.  

    Morgen is het pedagogische studiedag en daarom heb ik voor elk een vriendje uitgenodigd, zodat alles hopelijk vlotjes verloopt.  Mama zal morgen haar avondje uit met haar vriendinnen kunnen gebruiken om haar batterijen terug op te laden. 

    11-10-2011 om 21:48 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie
    07-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelgoedmuseum

    Vandaag zijn we naar het speelgoedmuseum geweest in Mechelen, omdat het facultatieve studiedag was op de school (we hadden beter niet geluisterd naar de Frank wat het zonnetje scheen heel de middag). We hebben ons allemaal geamuseerd: Julie en Sten hebben heel actief meegedaan in het museum.  Julie was vooral gefascineerd door alle poppenhuizen en Sten door alle treinen.  Julie heeft alles kunnen geven, want ze had totaal geen last meer van de LP.

     





    Mama en papa herbeleefden allerlei spelletjes van toen.  Ook voor de papa's hadden ze een circustrein voorzien


    07-10-2011 om 18:59 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie
    06-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.een beetje ziekskes
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vanmorgen is Julie nog even naar school geweest, om rond 10u30 te vertrekken naar Leuven. 

    Er stond een lumbale chemo (LP) op de planning.  Het is vrij goed gegaan, al was het weer even moeilijk bij het opzetten van het masker.  Zelfs toen papa ook een masker op had gezet, wou het niet echt lukken, maar uiteindelijk is het met de hulp van verpleegster Lieve prima verlopen.

    Het was vlug vergeten, want Pieter had nog een verjaardagscadeau voor haar.  Een hele zak vol: ze is in de wolken. 

    Na het uitpakken van de cadeautjes werd Julie plotseling misselijk.  Ze heeft nog extra medicatie gekregen en nog gerust in haar bedje, want ze was zeer slapjes.  Uiteindelijk heeft papa ze in de buggy gezet om naar huis te gaan en toen kwam plots alles eruit. 
    Thuisgekomen was haar eetlust terug ok en heeft ze goed gegeten.

    Haar witte bloedcellen stonden trouwens terug te hoog, dus de medicatie is terug opgedreven.

    06-10-2011 om 18:36 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie
    05-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAS
    Vandaag ging de klas van Julie weer zwemmen en mocht Julie gaan spelen bij haar broertje in de eerste kleuterklas.  We gaan toch moeten vragen of ze een andere activiteit kan volgen, daar ze in de kleuterschool nog een groter risico loopt om ziek te worden.  Daarna is ze nog naar de franse les geweest en ze leert goed bij.

    In de namiddag zijn we eindelijk in het MAS geraakt.  Het was heel hoog en onder het motto 'zot zijn doet niet zeer' hebben we ons laten gaan.  Als we heel goed keken, konden we zelfs ons huisje zien  

     

     

    05-10-2011 om 19:15 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie
    02-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Planckendael
    Vandaag hebben we Planckendael onveilig gemaakt.  Het was nationale kinderkankerdag in Planckendael. Deze dag werd georganiseerd door de Stichting Tegen Kanker.
    Veel diertjes hebben we niet gezien, want het was te leuk met heel de bende van Leuven. 



    We hebben vooral aan het voetballen geweest en er is dus veel gedronken, want het was super warm.

     

    Julie werd nogmaals in de bloemetjes (of beter gezegd in de slingers) gezet voor haar verjaardag.  Weer werd er gezongen, kaarsjes uitgeblazen en cadeautjes uitgepakt.  Het feest was helemaal compleet dankzij de cliniclowns!!

     

     

    Om af te koelen hebben we een ritje gemaakt in de huifkar, op die manier hebben we dan toch nog de dieren gezien.

     

    02-10-2011 om 00:00 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie
    01-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schoolfeest
    Vanmorgen is Julie met haar meter naar de megamindy show gaan zien in de lotto arena.  Het hoogtepunt van de show was agent toby met enkel laarzen en een handdoekje aan.  Julie heeft niets anders verteld over de show, het heeft duidelijk indruk op haar gemaakt (en ook op tante Katrien )

     

    Vanmiddag was het schoolfeest en moesten zowel Sten als Julie optreden.  Sten was een olifant en Julie een zebra en ze hebben het beide kei goed gedaan.  Na het optreden hebben we Julie moeten ontschminken, want ze kreeg overal uitslag.  Het is gelukkig al aan het weg trekken, dus we waren er tijdig bij. 

    De zon was ook van de partij dus we hebben het feestje mee gesloten!!!  Julie heeft heel de dag alles gegeven en nu draagt ze daar de gevolgen van: buikpijn, hoofdpijn .... duidelijk oververmoeid.  Hopelijk lost een goede nachtrust alles op!





    Sten en Julie in actie:

    Bijlagen:
    http://www.youtube.com/watch?v=aViGlbSQnng   
    http://www.youtube.com/watch?v=VgGpJI31O8A   

    01-10-2011 om 22:14 geschreven door de clauskes  


    Categorie:Dagboek Julie


    Julie heeft de leukemie verslagen!!!!!


    Gastenboek
  • viagra generico 100mg
  • buy name brand cialis
  • ?
  • Op het goede pad
  • supr

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per maand
  • 08-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 12-2013
  • 10-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010

    Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs