Julie had een goede nacht, wel veel opgestaan om te plassen, maar niet luidruchtig gedroomd. Ze is nu vanuit de school bijna onmiddellijk naar het muzieklokaaltje voor een sessie muziektherapie (vind ze superleuk).
Haar bloedsuikerspiegel stond gisteren reeds op 0,41 en als ze vanmiddag onder 0,20 zakt, mogen we naar huis. De vorige keren lukte dit zonder problemen, dus duimen maar. Eerst zal ze nog een uurtje naar school mogen en kan papa al wat beginnen op te ruimen, want de grote boerderij van playmobil (cadeautje omdat Julie zo'n flinke meid is) is echt wel heel groot.
Hierna nog 1maal opname voor 4 dagen en dan op naar de volgende chemokuur.
Julie heeft een rustige nacht gehad. Mama echter niet, want het was precies de zoete inval in Julie haar kamer. Regelmatig moest er nieuwe baxter aangehangen worden en vannacht was er een nieuwe stagair, waarbij het niet allemaal zo vlot lukte (als ze niet goed zag, stak ze gewoon het licht aan - ik heb haar er dan maar even opgewezen dat er ook pillampen ter beschikking zijn)
Gisterenmiddag is Julie nog wel misselijk geweest, maar nu is alles onder controle en zit ze weer in de klas!!
Na een nacht vol met nachtmerries (mama heeft niet veel geslapen) heeft Julie een heel rustige ochtend gehad. Op de middag stond er dan terug een lumbale chemo (met lachgas) op het programma. Die is vrij vlot verlopen, omdat ze Julie nog een kalmeringsmiddel hadden gegeven. Voor haar is het ergste nu achter de rug. Straks komt ook nog wel de misselijkheid, maar met de nodige medicatie is dat meestal bij Julie onmiddellijk onder controle.
Ondertussen stellen Sten en papa het goed in het nieuwe huis en is papa nog de laatste 'beloofde' opknapwerkjes aan het doen in het oude huis. Zaterdag overhandigen we officieel de sleutel aan de nieuwe eigenaars!
Julie is bekomen van haar griep en verkoudheid en we zijn eindelijk gestart met de volgende chemobehandeling. Julie heeft het wel wat moeilijk en heeft er niet veel zin in. Waarschijnlijk zit de verhuis er voor iets tussen. Zaterdagavond heeft ze voor de eerste keer in haar nieuwe kamer geslapen en zondagavond zaten we al in Leuven.
De verhuis is zeer vlotjes verlopen, dankzij de vele hulpende handen, want van de ladderlift moesten we het niet hebben - eerst kwam hij een uur te laat en dan werkte de lift niet. Iedereen heeft dus veel trappen moeten doen, hopelijk waren de kuiten de volgende ochtend niet te stijf.
Uit het bloedresultaat is gebleken dat Julie het griepvirus heeft. Als gevolg hiervan wordt de chemokuur een weekje opgeschoven. Dit heeft als gevolg dat we de verhuis dus rustig kunnen voorbereiden. Zaterdag om 8u30 gaan we al van start!!!
Julie is vanmorgen koortsvrij opgestaan (terwijl ze is gaan slapen met 39°6) en heeft terug energie. Hopelijk kan ze dan woensdag starten met de chemo t/m zaterdag. Dit heeft wel als gevolg dat mama er niet heel de dag bij zal zijn op de verhuis, dus is ze nu nog alles aan het geven.
Ondertussen is papa, met hulp, de benedenverdieping aan het schilderen en aan het voorzien van plintjes. Het begint er al mooi uit te zien
Straks komt Sten terug naar huis, want die is een nachtje bij bonni en bompi gaan slapen, zodat de ziekte zich niet zou verspreiden. Julie ziet er al naar uit, want ze mist haar broertje!!
Met al die koortsperikelen zijn we nog vergeten jullie allemaal een fantatisch 2011 te wensen met vooral een goede gezondheid en dan komt de rest vanzelf.
Wij gaan er in ieder geval MEGA tegen aan en gaan al die slechte cellen verslaan
Julie is vanmorgen om 6u wakker geworden met 40° graden koorts, dus we zijn naar Leuven vertrokken. Het is waarschijnlijk de griep en omdat haar witte bloedcellen kei goed stonden, is ze in staat om zelf te vechten tegen die beestjes. Het is nog wel tot dinsdag afwachten of het toch geen bacteriële infectie zou blijken (bloedonderzoek afwachten) om dan eventueel toch antibiotica te moeten krijgen.
Dit heeft wel als gevolg dat ze morgen dus niet kan starten met haar volgende chemokuur en deze voorlopig wordt uitgesteld tot woensdag (afhankelijk van hoelang ze nu nog koorts maakt).