Inhoud blog
  • wandelen
  • fietsweekend
  • uitstap Senioren ING
  • FIETSEN
  • fietsen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    one2more

    10-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oma

    Na onze laatste rit van de vierdaagse fietstocht vlug nog wat iets gedronken en van een lekkere dame-blanche genoten te hebben weer onmiddellijk naar huis. Vlug douchen en weer richting Hasselt naar mijn mama.

    Nog steeds hetzelfde. Nog geen uitslag van de onderzoeken.

    Nu hebben mijn schoonzus en ik wel een afspraak gemaakt met de behandelende geneesheer, dinsdag om 16.15u. Benieuwd hoe dit zal aflopen!

    10-07-2015 om 00:00 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:familie
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.fietsvierdaagse Lanaken - vierde dag

    Vandaag de laatste etappe van de fietsvierdaagse.

    Toch nogmaals ingeschreven voor de 40 km, alhoewel ik al weet dat het moeilijk gaat worden, richting Haspengouw.

    Het weer viel super mee. Beetje fris bij het vertrek om 9.00 u, maar later een aangename temperatuur. Ik had mij er wel op voorzien. Begonnen met kledij in 4 lagen ( topje, T-shirt zonder mouwen, T-shirt met mouwen en windjack). Geleidelijk een item uitgespeeld en tegen de middag in mijn topje verder gefietst.

    Vandaag was het heerlijk fietsen, een mooi parcours, en een tweetal keer een super daling waar ik altijd moest remmen omdat ik bang ben om te vallen.

    Maar je weet, na een afdaling komt er ook steeds weer een helling en één keer ben toch moeten afstappen omdat ik het te laat had gezien.

    Eens boven wachtte er ons nog een verrassing: uitleg over de nieuwe Neanderthalersite, officieel sinds enkele weken geopend[JA1] . Prima gids.

    En zo is het weer voorbij. ‘k Had nooit gedacht dat ik dit zou kunnen.



    10-07-2015 om 00:00 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:lifestyle
    >> Reageer (0)
    09-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oma

    Rond 19.00 u in het ziekenhuis.

    ’t Is triestig om te zien. Ze plaatsen haar nu vanaf ’s morgens in de zetel met een tablet ervoor zodat ze niet meer kan opstaan en dat blijft zo tot ’s avonds rond 10.00 u.

    Ik zou het niet kunnen, ‘k zou de boel afbreken, maar als je geen kracht meer hebt???

    Na 2 dagen nog altijd geen uitslag van het hartonderzoek.

    09-07-2015 om 00:00 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:familie
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.fietsvierdaagse Lanaken - derde dag

    Start fietsen om 9.00 u.

    Weer ingeschreven voor de 40 km - Mergelland - Maastricht.

    In Maastricht centrum was het wel goed opletten. We hadden een groepje van 6 en toch nog een paar keer fout gereden. Maar dat vond ik niet erg, het verkeer was er niet druk.

    Vandaag was het weer ook wisselvallig en halverwege doken er donkere wolken op. Juist op tijd aan een controlepost en de hemelsluizen gingen open. Een uur hebben we gewacht en toen was de regenbui over. Vertrek dan voor de tweede helft van het parcours.

    Geen regen meer gehad, maar de wind langs de Maas en op de verkavelingswegen was wel enorm. Gelukkig was de weg min of meer plat.

    Bij aankomst was het resultaat weer 47,50 km.

    Vandaag had ik wel last van mijn quadriceps, maar dat is een gezonde pijn.

    Blij dat we goed en wel aangekomen waren.

    Morgen de laatste rit en daar ben ik tocht een beetje bang voor. Richting Haspengouw en dat betekent veel bergop en bergaf.

    09-07-2015 om 00:00 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:lifestyle
    >> Reageer (0)
    08-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oma

    Na het fietsen onmiddellijk naar huis, douchen en richting Hasselt naar mijn mama.

    Geen goed nieuws bij aankomst. Oma was ‘s nachts gevallen: weeral gewond aan haar benen en op haar achterhoofd gevallen, 4 draadjes. Het lijkt voor ons misschien miniem,  maar geloof me, voor haar is dat veel.

    Vragen naar hoe, wanneer en waar? Niemand van de verpleging kon me daar een antwoord op geven. Is er dan geen communicatie tussen nacht- en dag personeel?

    Morgen probeer ik een afspraak te maken met de dokter die haar behandeld.

    Zo kan het echt niet verder.

    08-07-2015 om 23:37 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:familie
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.fietsvierdaagse Lanaken - tweede dag

    Start fietsen om 9.00 u. Te vroeg ter plaatse, maar ze kenden ons al.

    Ingeschreven voor de 40 km - richting Eisden.

    Knooppunt 60 verkeerd ingeschat en dus 5 km verkeerd gefietst.

    ’s Middags kwam plots een hevige wind opsteken en dat was natuurlijk vechten tegen die wind, langs de Maas, maar we hebben het gehaald. De laatste kilometers toch nog moeten stoppen om onze regenjas aan te trekken voor een kortstondige regenbui.

    Na 50 km waren we terug aan de startplaats.

    We hebben het weer gehaald en morgen gaat de fietstocht richting Nederland..

    08-07-2015 om 23:18 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:lifestyle
    >> Reageer (0)
    07-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.fietsvierdaagse Lanaken - eerste dag

    Vriendin Clairke was om 08.15u  thuis om samen te vertrekken richting Lanaken voor de eerste rit van de fietsvierdaagse, georganiseerd in het kader van 20 jaar fietsparadijs Limburg.

    Keuze uit 3 routes: 25 - 40 of 60 km. We hebben gekozen voor de 40 km: “De Kempen en het Nationale Park”.

    Uiteindelijk was het toch nog 46 km.

    Het was leuk, en met de nodige tussenstops is het gelukt.

    Morgen weer paraat voor de 2de rit

    07-07-2015 om 21:32 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:lifestyle
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oma

    Deze avond nog op ziekenhuisbezoek geweest bij Oma.

    Ze had vorige nacht niet goed geslapen en het eten had haar ook niet gesmaakt.

    Weer een aantal onderzoeken.

    En de sociale dienst van het ziekenhuis zit ook al dagen te pushen voor de toekomst. Maar Oma kan niet stappen, heeft geen kracht meer, ze kan zelfs haat boterham niet meer smeren.

    Toch krijgt ze een score van 25/30 waardoor ze zogezegd nog te goed is voor een bejaardentehuis. Oma is 87 jaar. Moet je dan halfdood zijn om in het bejaardentehuis te geraken?

    Waar zijn ze (ons land, regering,... mee bezig? Jaarlijks betalen voor de zorgkas en als het dan nodig is: NIETS!

    Vanavond weer eens met een ongerust gevoel gaan slapen.

    07-07-2015 om 00:00 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:familie
    >> Reageer (0)
    06-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oma en tante

    Een hectische dag, van deze morgen 10.30 u onderweg.

    Om 11.00u afspraak Bodystyling (6 weken niet geweest en alweer in gewicht toegenomen, de moed zinkt me soms in de schoenen).

    Dan richting Diepenbeek voor de medicatie van Hilaire in de apotheek van onze dochter Inge.

    Geld afhalen bij de bank voor Oma.

    Naar Hasselt, de serviceflat van Oma om de frigo leeg te maken.

    Daar het telefoonnummer van de kapster opzoeken en de afspraak voor vrijdag te annuleren, maar het is maandag ende kappers werken dan niet, dus morgen zeker niet vergeten om dit te doen.

    Ondertussen 14.30u en richting Hasselt; Jessa Ziekenhuis, Oma bezoeken.

    Na een kwartier kwamen ze Oma halen voor een onderzoek van de halsslagaders.

    Afspraak met de sociale assistent hoe het is en hoe verder moet …

    Het onderzoek heeft uiteindelijk bijna 2u geduurd (het waren uiteindelijk wel 3 onderzoeken i.p.v. één), waarom kunnen ze dat niet rechtstreeks en onmiddellijk zeggen?

    Nadien richting Salvator Ziekenhuis waar tante Alice (de zus van Oma) opgenomen is.

    Met een bang hartje, want zondag zag ze er helemaal niet goed uit, ze heeft me niet herkend voor de opname in de ambulance.

    Wonder boven wonder zag tante er goed uit. En opgelucht dat ik was.

    Terug huiswaarts, richting Tongeren. Met een ommetje richting Mal, waar mijn vriendin woont.

    Ze voelde zich gisteren niet goed en zou vandaag naar de dokter gaan.

    2 sms’jes gestuurd, maar geen reactie, dat was ik niet gewoon.

    Alles was OK, gelukkig.

    Morgen begint onze 4-daagse fietstocht in en rond Lanaken. ‘k Weet niet of ik er zal gaan van genieten met al die toestanden met Oma.

    06-07-2015 om 22:58 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:familie
    >> Reageer (0)
    05-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vriendin

    Ze zeggen: “één komt nooit alleen”.

    En ’t is ook zo.

    Zojuist een Sms’je ontvangen van vriendinnetje Claire. Ze voelde zich vandaag niet goed. Morgen naar de dokter en hopen dat het niets ernstigs is.

    05-07-2015 om 22:45 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:lifestyle
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.fietsen? slecht nieuws?

    Gisteren een lange dag geweest met de trouwreportage.

    Bloedheet, maar het was al bij al toch nog meegevallen.

    In het vooruitzicht van de fietsvierdaagse in Lanaken van volgende dinsdag tot en met vrijdag hadden we ons voorgenomen om in de voormiddag nog een ritje te maken.

    Het heeft niet mogen zijn.

    Om 02.00u in bed en om 09.00u telefoon en die vroege telefoontjes voorspellen meestal niet veel goeds.

    Inderdaad, geen goed nieuws. Mijn mama is weer eens gevallen. De verpleegster heeft haar deze morgen gevonden in de keuken, liggend in ‘bloed’ en nog meer…

    Ze heeft daar ocharmen vanaf 18.00 u ‘s avonds en de hele nacht gelegen en kon niet meer recht en dus ook haar zus (buurvrouw) niet bereiken. De ambulance gebeld en onmiddellijk naar spoed. Gelukkig niets gebroken, want haar schouder deed pijn, maar dat kwam dan waarschijnlijk doordat ze daar de hele nacht daarop heeft gelegen.

    Dadelijk mijn schoonzus opgebeld, die woont maar enkele kilometers van haar, en zij heeft mama – Oma – dan opgevangen in het ziekenhuis.

    Wat ben ik blij met zo’n schoonzus, het is er één uit de duizend.

    Dan ben Ik ook richting Hasselt vertrokken.

    Oma was verward, ik verstond haar niet goed en ze zag weer bont en blauw.

    De onderzoeken van hart, longen en de schouder waren goed, gelukkig niets gebroken.

     

    Maar het rare is dat haar zus niets gehoord heeft op dat uur – 18.00u ’s avonds?

    Na het avondeten gaan ze altijd samen TV kijken in de gemeenschappelijke zaal van hun serviceflat.

    Wat was er gebeurd? Haar zus, mijn tante, voelde zich ’s avonds ook niet goed en is gaan rusten op bed, maar door de warmte was ze helemaal gedehydrateerd, waardoor ze geen besef meer had en ook niet meer kon bewegen.

    De conciërge is dan de deur komen openen en ze hebben haar gevonden op bed en met koorts.

    De verpleegster (wat zouden we zonder haar zijn) heeft dan weer de ambulance gebeld. En geloof me, twee geliefden op één dag, het doet pijn.

    Ik heb tante Alice nog gezien voor ze met de ambulance naar het ziekenhuis werd gebracht. Ze zag er absoluut niet goed uit. Tanteke, hou vol.

     

    Vandaag was er ook een atletiekmeeting voor de jongsten, benjamins-pupils-miniemen en ik had mij opgegeven om te helpen. Dat zou dus niet lukken, maar een lieve echtgenote hebben is fijn, hij heeft mijn taak aan de inkom overgenomen tot 02.00u.(dank liefste, wat zou ik zonder jou zijn).

    Schoonzusje bleef bij Oma en ik naar de serviceflat om wat spullen op te halen. Wat heb ik moeten zoen om alles te vinden.

    Om 13.45u was ik op post op de atletiekmeeting om mijn taak af te maken zodat manlief de micro (uitslagen, enz. …) kon doen.

    Meestal blijf ik tot het laatst, maar vandaag ben ik het afgestapt om 17.30u om nog eens bij Oma langs te gaan.

    Ze was beter, maar….

    Ik weet het niet, als ze na een paar dagen ontslagen word uit het ziekenhuis? Kan ze zich alleen behelpen?

    Momenteel weet ik niet wat te doen.

    Het zullen weer nachten van piekeren worden.

    05-07-2015 om 22:29 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:familie
    >> Reageer (0)
    03-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kleindochter Rewina
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Onze kleindochter is op balletkamp geweest, weliswaar maar 2 dagen, maar voor de eerste maal slapen in groep, een nieuwe uitdaging. Benieuwd hoe het is verlopen. Namiddag om 16.00u zijn we haar gaan ophalen in Godsheide en deze nacht blijft ze bij ons, Moeke en Vake, overnachten.

    Spijtig dat het maar voor één nacht is. Zaterdagmorgen om 8.30u komen haar mama en papa haar al ophalen, want Hilaire heeft een trouwreportage.

    Waarom vallen de mooiste momenten toch steeds samen? ’t Is zo iets als de wet van Murphy.

    03-07-2015 om 18:47 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:familie
    >> Reageer (0)
    02-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ochtendtraining

    Wegens de warmte hebben mijn vriendin en ik besloten om ’s morgens te trainen.

    Afspraak op de Motten om 09.00u, maar het was toch al zeer warm.

    Desondanks hebben we onze 6 rondes afgelegd en een betere tijd dan maandag (ronde 5 hadden we afgesproken om een versnelling in te lassen) en zo was het eindresultaat 50 seconden beter. SUPER!





    02-07-2015 om 00:00 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:sport
    >> Reageer (0)
    01-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Blue Ladies Liberale vrouwen

    Het jaarlijkse ledenfeest van de liberale vrouwen heeft dit plaatsgevonden in Blankenberge.

    Vertrek met de bus in Hasselt om 07.00u.

    Wat we natuurlijk al wisten, file tussen Wetteren en Drongen wegens wegenwerken en een groot accident om 06.0u ’s morgens

    Dus via Antwerpen naar Blankenberge, ook geen oplossing, want in Mechelen was een zwaar accident gebeurd.

    Onze buschauffeur was zeer alert en nam onmiddellijk een alternatieve route via de E17. Het was wel een beetje omweg, maar we waren maar 10 minuutjes te laat op de afspraak van het nationale ledenfeest, dat plaatsvond in de zalen op de pier van Blankenberge. (uiteindelijk waren we nog niet de laatste, die van Vlaams-Brabant hebben er maar liefst 4 uren over gedaan).

    Vriendelijke, degelijke ontvangst met een lekkere koel fruitsapje en heerlijke koffie met mini-ontbijtkoeken à volonté. Spijtig dat de zaal niet optimaal was. Doordat we bijna als laatste aangekomen waren, hadden we een niet zo goede plaats en konden we bijna niets horen van het gesprek van de nationale voorzitster.

    Nadien vrije keuze, museumbezoek of winkelen. Museums interesseren me niet altijd, dus na een licht hapje de winkelstraten doorkruisen.

    Je wilt in die korte tijdspanne zoveel als mogelijk zien en met een temperatuur van + 30 graden, je kan het al raden: ZERE VOETEN. Gelukkig vond ik nog een mooi paar teensliffers en ook nog in solden, een meevaller dus.

    Om 17.00u samenkomst aan het stadhuis met een ontvangst om “U” tegen te zeggen, fruitsap en witte wijn.

    Helaas, mooie liedjes duren niet lang, om 18.00u vertrek huiswaarts. Toch nog een kleine file in Vilvoorde, maar om 20.30u waren we terug thuis: weliswaar in Hasselt en dan nog een ritje van ½ uur richting Tongeren.

    Het was een mooie dag en ik heb genoten.

    01-07-2015 om 00:00 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:lifestyle
    >> Reageer (0)
    30-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tuin zoon

    Deze morgen vroeg vertrokken naar Erps-Kwerps om onze zoon te helpen in te tuin.

    Klimophaag snoeien, spuiten tegen onkruid, onkruid wieden langs de garage. Dat plantenperk is maar 7m op 1m, maar onkruid, een hele zak vol, de grond is daar bikkelhard, met allerlei wortels en dus heb ik de ganse voormiddag hieraan besteed.

    Namiddag het snoeisel opruimen; 7 grote zakken.

    Ik voel mijne rug niet meer.

    30-06-2015 om 00:00 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:familie
    >> Reageer (0)
    26-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.lopen

    Eindelijk na enkele maanden van onderbreking door een kwetsuur bij mijn vriendin zijn we vorige woensdag herbegonnen met onze looptraining.

    Ons doel was terug rustig opbouwen, te beginnen met 2 rondes op de atletiekpiste, goed voor 800m.

    Maar blijkbaar was onze conditie nog een beetje in orde en had min vriendinnetje geen last van haar voet.

    Woensdag 5 rondes en vrijdag 6 rondes. De tijd was wel iets minder, maar we waren super content.

    Nu verder zo, hopen dat de kwetsuren wegblijven en terug op naar de 5km.

    26-06-2015 om 00:00 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:sport
    >> Reageer (0)
    24-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.fietsen

    Manlief wou gaan fietsen. Ik eigenlijk niet, want vandaag zouden mijn vriendin en en ik terug beginnen met de looptraining na 2 maanden onderbreking

    Toch om de lieve vrede toegegeven. Het zou geen moeilijke rit worden. Vergeet het, hier is niets gemakkelijk; bergop en bergaf (landweggetjes, modder en steentjes, steeds schuivend, op een bepaald moment dacht ik: nu ga ik vallen en is het gedaan met mij, uiteindelijk toch nog goed gekomen, maar mijn goesting was wel ver te zoeken. Als ik al eens terug aansloot, dan werd het tempo weer opgedreven (dat was met het wedstrijdlopen ook zo. Typisch, een man kan niet verdragen dat een vrouw in zijn spoor loopt en al zeker niet voorbijloopt)

    Op een bepaald punt zijn we elkaar uit het oog verloren (ik moest stoppen voor een rood licht en manlief reed lustig door). Bij het volgende kruispunt wist ik het niet, rechtsaf of rechtdoor. Ik heb dan maar gewacht in de hoop dat hij terug zou keren. 10 minuten, 15 minuten, ik wou al huiswaarts keren, maar toen kwam de wederhelft eindelijk terug. Vanaf nu neem ik steevast mijn GSM mee.

    Nog ongeveer 5 km te rijden.

    Vanaf dan gaf ik niet meer toe. Ik volgde, bergaf met risico, bergop fiets kleine versnelling en verstand op nul en denken; mij heb je niet en ik geef niet op.

    Ik heb het gehaald zonder achterstand.

    Trots, maar ook teleurgesteld. Onze fietstochten worden meer en meer een wedstrijd.

    Terug thuis na 22 km i.p.v. de geplande 20 km (wegens weeral foutief rijden).


    24-06-2015 om 00:00 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:sport
    >> Reageer (0)
    20-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.fietsen aan zee

    Naar Diksmuide via Westende, Nieuwpoort en terug, 35 km in ongeveer 3u met tussenstops.

    Het was ook bierweekend in Middelkerke. Maar dat viel tegen door de regen.







    20-06-2015 om 00:00 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:lifestyle
    >> Reageer (0)
    19-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.nieuwe fiets aan zee
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Voormiddag op zoek naar een nieuwe fiets voor mij. De fiets aan zee is een stadsbike (vroeger een hype), maar nu een marteling voorde rug, schouders en polsen.

    Bij de plaatselijke fietshandelaar hebben we nog een koopje gedaan: een fiets met 24 versnellingen, merk “Thomson” en de prijs viel enorm mee, liefst 250 euro in afslag (waarschijnlijk wegens de kleur, wit met oranje)

    Het kan mij niet schelen, hij voelt goed aan tijdens een proefritje en mee moet dat niet zijn. Oranje, trouwens de kleur van mij n vroegere werkgever ING.

    Namiddag dus fietsen.

    Spermaliefietsroute 32 km: uiteindelijk 35 km geworden (2u46’) na een paar omwegen. Maar de fiets is super meegevallen, nergens pijn of last. 

    19-06-2015 om 00:00 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:lifestyle
    >> Reageer (0)
    18-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.naar zee

    Na een goede nachtrust voelden mijn benen deze morgen goed aan, ik voelde praktisch geen stijfheid.

    Deze voormiddag bij mijn beste vriendin lang geweest. Ik ben tenslotte weer 5 dagen niet thuis, en zij verzorgt mijn vissen en maakt de postbus leeg. Ik ben haar daar enorm dankbaar voor. DANK JE CLAIRKE, op jou kan ik steeds rekenen.

    Binnen een uurtje vertrekken we naar zee tot volgende dinsdag. Hopelijk is het weer daar ook zo goed als hier.

    18-06-2015 om 13:22 geschreven door jenny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:vakantie
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 19/01-25/01 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Categorieën
  • algemeen (19)
  • allerlei (1)
  • Atletiekclub ADD (4)
  • bijscholing (13)
  • familie (53)
  • gezondheid (13)
  • hobby (9)
  • lifestyle (39)
  • SHS Studio Hilaire Smits (4)
  • sport (30)
  • tuin (3)
  • vakantie (24)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs