Kampioenenhulde Stad Tongeren, een jaarlijks terugkerend evenement.
Altijd spannend wie er genomineerd word en wie er uiteindelijk als laureaat uit de bus komt: beste sportvrouw, beste sportman, beste sportploeg, beste belofte, beste sportfiguur, beste vrijwilliger.
Ik werd door het bestuur van de atletiekclub ADD Tongeren gevraagd om onze atletiekclub te vertegenwoordigen bij dit evenement (mijn echtgenoot was genomineerd voor beste vrijwilliger. Dat was geen probleem dacht ik, maar ik moest mijn ventje ook meekrijgen, zonder argwaan!!!
Uiteindelijk na veel leugentjes om bestwil toch gelukt.
Afspraak in het Museumkaffee om 19.30u. Veel te vroeg natuurlijk, want het evenement begon pas om 20.00u.
20.05u begin van de huldiging. Ik had niet verwacht dat ze zouden beginnen met de nominatie van vrijwilliger van het jaar; wie van de 3 genomineerden zou het halen? Spanning!!!
Wachten op de uitslag ....En de uitslag was: mijn echtgenoot Hilaire Smits (helemaal overdonderd). Ik wist wist de uitslag al, maar was toch superblij dat mijn ventje de laureaat was. Een dikke proficiat
Maar het aller, allerbelangrijkste van de avond was wel: ONZE CLUB HEEFT NOG 2 TITELS binnengehaald en daar mogen we als atletiekclub terecht fier op zijn beste belofte; DIETER KERSTEN beste sportvrouw: ISABELLA SLUYSMANS
Anekdote: onze tweede beloftevolle atleet (Brent Albert) heeft helaas zware concurrentie in zijn categorie. Maar voor mij is hij ook een eervolle winnaar en met zijn ingesteldheid zal hij volgend jaar zeker WINNAAR worden.
Vandaag oppas kleindochter REWINA. Wij, Vake Hilaire en Moeke Jenny genieten ervan. Wat kan er mooier zijn? 's Middags afhalen aan school, naar huis gaan, eten. daarna omkleden om naar de tennisles te gaan; ja, ja; ze beginnen er al vroeg aan. Rewina is 5 jaar.
Vandaag terug avondles "Internet 2" om 18.30u. Keek er naar uit na 3 weken onderbreking; Paasvakantie en het ziekteverlof van meester Daniel, intussen gezond en wel. De les was weer zeer interessant en mijn problemen opgelost. Ik had nl. tijden de vakantie wat gewerkt aan mijn blog (iets nieuws en dus super stimulerend) Blijkt nu wel dat de foto's van de blog moeten verkleind worden met het programma Photo Resize 800 i.p.v. 400. Geen probleem, ik ga de reeds geplaatste foto's aanpassen; dat is weer een goede oefening.
Een dagje Batibouw Brussel. Via ING vrijkaarten. Dus maar eens gaan kijken. Wie dacht dat maandag een rustige dag zou zijn, vergeefse moeite. Een massa volk, niet te geloven wat er allemaal bestaat. Enfin, na een aantal paleizen bezocht te hebben hadden we er genoeg van. Dan maar terug naar huis, maar de uitgang vinden naar de juiste parking, dat was een ander paar mouwen. Een dik kwartier en dan nog via een nooduitgang waren we uiteindelijk toch buiten. Alsof dat nog niet genoeg was, nu nog de auto teruvinden. We wisten wel dat het sectie F-G was, maar we vonden alleen maar genummerde secties. Weer een halfuur zoeken en rondlopen, dan toch maar geïnformeerd bij een steward en na navraag via zijn walkie-talkie wist hij ons te helpen. Gelukkig juist op tijd, de hemelsluizen gingen plots open (stortregen, hagel) en vind dan maar eens een schuilplaats op een autoparking! Onder een auto schuilen, het zou wel moeilijk worden. Arme steward, ik heb met hem te doen, hij heeft zeker de volle lading gekregen. Toen hebben we elkaar eens aangekeken en kwamen tot dezelfde conclusie: "eerste en laatste keer".