Ofte cyclo-cross. Door de Hollanders terecht(?) strontlopen genoemd. Laat er geen twijfel over bestaan, tis een atletisch zéér zware sport, één uur vol in het rood gaan ... zwaarder dan een uurtje rollebollen !
Maar zondag dan het BELGISCH kampioenschap waar reeds zoveel/teveel is over geschreven, volgens een bepaalde krant wordt het een Balkanoorlog wegens de balkjes .. pff laat ons beter zeggen het "Twee-Provinciën + 1 west Vlaming- kampioenschap" !! Meer is het toch echt niet. Twee supers uit Vlaams Brabant, een vijftal Kempenaars en ene ut Toeroet, lange Klaas ! Veels teveel media aandacht, zelfde gezichten, zelfde parcours, zelfde "figuren" errond ! Want het is toch een inside-wereldje, de ex wereldkampioen super Mario - wanneer verschijnt nu ook weer zn boek over doping dat ie aan het schrijven was ? - dienen Ollander Hans Vk...een duifjeseter die geen platte prijs meer kan rijden ... en nu dus lange Klaas ! Steeds enig respekt gehad voor de man door zn inzet, maar vraagt ie nu plots om de "balkjes" te verplaatsen op het parcours ... zielig/klein mannetje ... bleek ook vorig jaar het parcours te hebben willen laten aanpassen !! Kleine mensen voor een kleine sport !!
Toekomend jaar vraag ik op de Ironman Kopenhagen ... of ik met pallets en zwemvliezen mag zwemmen / een derny krijg om te stayeren tijdens fietsen en een trontinette om te lopen !!
|