tBegint toch wel een beetje veel tegen-te-steken ! Regen, regen en hier aan de kust nog een serieuse Stormwind erbij ! Fietsen zit er bij niet echt in ! Gelukkig had ik een relatieve recupweek op het program, maar eerlijk veel goesting had ik echt niet. Die duathlon van vorige week zat nog in mn kleren ! Eenmaal losfietsen - maandag toen het nog kon - twee zwemmetjes en vanmorgen eindelijk eens kunnen loslopen zonder melkzuurpijn ! That was the week ...maar na een paar down-dagen is er terug zon aan het einder ! Never give up !
En zeggen dat amigo Marc nu al op Lanzarote ligt waiting for the go on saturday !!!
Deze week staat 100% in teken van herstel. Raar maar ik voel me méér vermoeid na deze duathlon dan bij een "normale" halve triathlon. Strange ! Is het omdat wij deze formule run-bike-run weinig trainen, ikke toch, maar mn bovenbenen voelen best nog steeds vermoeid aan. tIs normaal dat je in een wedstrijd steeds dieper gaat, maar tis vooral zo dat je bij een duathlon direkt je benen zwaar belast in tegenstelling tot het zwemmen. Soit, het weze zo. Deze week een deftige rust-week, temeer daar ook het weer niet uitnodigt tot veel fietsen. Hier aan tzeetje is die wind serieus aan het blazen, dus veel heb je er niet aan met die rukwinden. Herstel ook weer met mn afgeknakte beugel ! tBlijft zoeken hoe we dit gaan/kunnen oplossen ! Er moet toch een oplossing zijn voor het afbreken van een vijsje !
Ik ben NORBERT HALLEMEESCH
Ik ben een man en woon in 8450 BREDENE (BELGIE) en mijn beroep is Ex-transportplanner nu ....full time triathlete zonder sponsor !.
Ik ben geboren op 23/10/1948 en ben nu dus 76 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Gitaar spelen, muziek, sporten......
Ex basketter werd in 1984 triatleet !
Na 10x Almere en 14 IRONMANS nu tijd vr KONA via IRONMAN KOPENHAGEN in 2014 !