Inhoud blog
  • 27 augustus
  • 20 augustus
  • 13 augustus
  • 6 augustus
  • 30 juli
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Het park van Groenendaal
    Het leven in een schoolpark
    21-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gechiedenis van het kasteel

    Nog even terug naar het begin van deze blog met daar de passende foto’s bij.

    Frans T. Beeckmans liet in 1864 het kasteel bouwen en het park aanleggen voor de som van een half miljoen frank (12.500 €).

    Later wordt het domein verkocht aan baron Ullens de Schooten (Ullenshofstraat!) die huwt met Antoinette Beeckmans. Na WO I gebruikt men het kasteel voor de opvang van zieke en zwakke kinderen tot het aangekocht wordt door de VZW Colleges en Instituten van het Bisdom Antwerpen.

    Vanaf 1924 fungeert het kasteel als internaat voor de leerlingen van het Sint-Jan Berchmanscollege van de Meir (Antwerpen). Tijdens de oorlog eisten de Duitsers kasteel en domein op. In het park werden 2 bunkers opgericht waarvan er één nog bestaat (de zogenaamde berg naast het handbalveld).

    De eerste foto is wat nog rest van de eerste steen: duidelijk herkenbaar BEECKMANS de FAVEREAU AOUT 1867.

    Foto 2 toont de achterzijde van het kasteel zoals het toen was, zonder de lokalen waar vroeger de muziekklas (later Fitclass) en lerarenrefter.

    Foto 3 is een zijaanzicht van de plaats waar nu de speelplaatsen zijn.

    Foto 4 en 5 kan je eigenlijk NAAST mekaar leggen en dan zie je de muur die vroeger (1927) het domein afsloot langs de voorzijde van het kasteel (ongeveer waar nu de Ullenshofstraat loopt en het huidige schoolgebouw van de lagere school zich bevindt.












    21-06-2015 om 15:07 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (10 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gechiedenis van het kasteel

    In juni 1945 wordt het vernielde kasteel heropgebouwd en in 1951 start men met een zesde Latijnse (nu 1 ASO) en een zevende voorbereidende  (nu 6de leerjaar lagere school).

    De eerstvolgende foto toont een kerngroep van leraren uit het begin van de jaren 50 (1951 waarschijnlijk) die de latere collegedagen zou inrichten. Van links naar rechts: E.E.H.H. Nuytemans, Raeymaeckers, Hermans, Van Parijs, X, Loyens, Borgers, Van Assche en Geys. Van deze groep is mij enkel de heer Raeymaeckers bekend.

    Foto 2 komt uit 1952 en geeft een beeld van de eerste collegedag in 1952. Deze dagen groeiden later uit tot dat wat wij nu de sportdag noemen.

    Op foto 3 zie je een vooraanzicht van het kasteel uit 1957 toen er nog een terras met balkon aan die voorkant was.

    De laatste twee foto’s tenslotte, tonen de linker en de rechterzijde van de voorkant.

    Indien nog relevante foto’s opduiken worden die uiteraard gepubliceerd.












    21-06-2015 om 15:04 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.17 juni

    Deze week gaat onze aandacht vooral naar het uit trekken van springkruid (foto 1), het proper maken van de fietsenparking (foto 2), het groene tapijt op de vijver, de aangroei van onze ganzenpopulatie, verder wegwerken van het onkruid op de piste en het afvoeren van al die groenafval…

     














    17-06-2015 om 19:36 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het kasteel in juni

    Hoe gaat het intussen met ons kasteel?

    Langs de buitenzijde merk je niet echt veel verschil, tot je wat dichter bij komt. De trappen van het voormalig terras kleuren stilaan groen.

    Via de deur van de voormalige congiergewoning stappen wij naar binnen. Eén trap leidt naar de kelder, een andere naar het gelijkvloers met links een ingang van de kapel en rechts de toegang tot de kamers waar vroeger de congierge verbleef. Een trap leidt naar de torenkamers op de eerste verdieping, rechts is de (kleine) voormalige salon.


















    15-06-2015 om 20:39 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het kasteel in juni

    Wij wandelen nu de kapel binnen, waar nog heel wat dient opgeruimd te worden. Het mooie glasraam trekt hier zeker de aandacht. Een bijbelkenner kan hier nog de acht zaligheden terugvinden… Rechts hangt een replica van Salvador Dali’s Christus aan het kruis, rechts boven zie je hoe zeer ook de binnenzijde van dit kasteel aan renovatie toe is. Achter in de kapel bevindt zich een massieve kast, propvol gymnastiekmatjes en andere prullaria.

    Terug de gang in dan en de eerste deur links. Hier bevindt zich de voormalige bar van de leerkrachten. Een kamer waar na de lesuren de meest fantastische gesprekken plaats vonden, waar de meest wilde plannen voor tuinfeesten, lerarentoneel, jeugdbeweging, sport en nog zo veel meer werden besproken. Nostalgie…
















    15-06-2015 om 20:36 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het kasteel in juni
    De zetels (lang geleden geschonken door sympathisanten) en de ‘salontafel’ (waarop ooit zoveel lege bierflesjes pronkten) zijn de stille getuigen van die voorbije periode. De eeuwig glimlachende Mona Lisa voelt zich ongetwijfeld heel eenzaam in dit verlaten kasteel maar wie hier ooit zijn naschoolse avonden doorbracht, roept zij talloze herinneringen op. Naar de lerarenrefter (leerkrachten-, sorry) dan maar. Troosteloos, rommelig, tot op de draad versleten, het zijn maar enkele woorden die in mij opkomen bij het zien van deze plaats waar wij zo dikwijls onze boterhammetjes kwamen eten met daarbij een kop koffie die vaak nauwelijks te drinken was. Zuster Christine zaliger zal mij dit wel niet kwalijk nemen, hoop ik… Wat achtergebleven sporttrofeeën getuigen van een roemrijk verleden dat al ver achter ons lijkt te liggen. Op de ruiten van de tussendeur plakt een schema van de bouwwerken aan het kasteel met als uiterste aanvangsdatum van de werken: zomer 2014. Dat klopt, toen zijn de werken gestart die nu al bijna één volledig jaar stil liggen.
















    15-06-2015 om 20:34 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het kasteel in juni

    Wij stappen door naar de vroegere muziekklas die later een gewoon klaslokaal werd en sinds 2006 werd gebruikt als Fitclass. Troosteloze boel alweer: stukken zoldering die naar beneden kwamen illustreren het verval. De tussendeur met het voormalige video-lokaal is afgesloten zodat ik mij opnieuw langs de lerarenrefter naar de hal begeef. Het mooie beeld (mét lamp) dat de trapleuning versiert, staat gelukkig nog op zijn plaats.

    De grote inkomhal is helemaal opgeruimd en oogt eigenlijk best goed.














    15-06-2015 om 20:32 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het kasteel in juni

    In de vroegere videoklas wordt mij duidelijk dat er toch nog een heleboel tafels en stoelen wachten op een geschikte plaats. Alweer pure nostalgie als mijn blik valt op de witte kast waar in eerste instantie een TV-toestel stond. Films werden van hier op het scherm geprojecteerd, later nam de video die opdracht over. Nog later diende deze zaal ook voor refter. En zeggen dat ik hier ooit mijn einddiploma van de middelbare school kreeg, overhandigd door de toenmalige bisschop van Antwerpen, mgr Daem!

    Verder gaat het dan naar de kleine klas, in het verlengde van de videozaal, en van daar naar het aquarium: de lichtblauwe hoekklas van het kasteel. In 1970 zagen wij van hier uit, tijdens de les Frans, de auto van onze leraar

    Nederlands langzaam in de vijver bollen. Handrem vergeten op te zetten, jammer toch…

    Om in de ronde klas te komen ben ik genoodzaakt terug naar de inkomhal te wandelen. Daarbij passeer ik de nog steeds in functie zijnde toiletten.


















    15-06-2015 om 20:29 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het kasteel in juni

    Enkele foto’s brengen de personen in beeld die het meeste tijd besteed hebben aan de restauratie van die ronde klas: Joris Vangheluwe, Britt Smets en François Siemons. Mooi werk, wat zal hier mee gebeuren?

    Ik heb nu de hele benedenverdieping op foto, rest dus nog de kelder…

    Ik begin in de keuken, de plaats waar Jenny en Paul zoveel jaren het wel en wee van de school met iedereen deelden: leerlingen, leraars, directie, jeugdbewegingen, sportclubs. Aan het achtergebleven materiaal merk je duidelijk dat dit ruime lokaal de keuken was.
















    15-06-2015 om 20:25 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het kasteel in juni
    Sommige achtergebleven getuigenissen van een katholiek verleden, een kookfornuis, de liftkoker om het eten van de ‘Heren’ naar boven te brengen, getuigt van de lang vervlogen tijden toen er nog van warme maaltijden kon genoten worden: het doet mij dromen van lang geleden. Verder in de keldergang zijn een heleboel deuren gesloten of afgesloten van het buitenlicht zodat fotograferen te moeilijk is. Waar is de tijd dat de sportleraars de gebruikte sporttuitjes in de waskelder moesten leggen om ze dan later in de sportkelder te kunnen recupereren: netjes gewassen en gestreken. Op het einde van die gang kom ik uiteindelijk in de oude leerlingenrefter. Vrij donker maar toch net geschikt voor wat opheldering. De muren zijn vooral beschilderd door leerlingen en dat in de stijl van Keith Haring. Kleurrijk, soms mooi, soms uitdagend (nietwaar Yasmine Truyens?) 
















    15-06-2015 om 20:23 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het kasteel in juni

    Bij het verlaten van deze leerlingenrefter en op weg naar de ander, passeren wij langs de sportkelder. Individuele douches, een bidet per speler: een luxe die ik in mijn leven in geen enkele andere school ben tegen gekomen. Aan geld geen gebrek, in de jaren zestig en zeventig… De gammele trap naar de fitclass voorbij en zo kom ik in de laatste lege ruimte. Nog een leerlingenrefter die er nu helemaal anders uitziet dan toen ik als jongen van 11 mijn boterhammetjes kwam eten tijdens de middagpauze. Zelfs al zijn niet alle foto’s duidelijk, deze tocht heeft mij deugd gedaan, ik keerde terug naar mijn kinderjaren in het kasteel waaraan ik zoveel herinneringen heb.

    Herinneringen die ik na de verbouwingen waarschijnlijk niet meer terug zal vinden…(87 – 94)


















    15-06-2015 om 20:20 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (1)


    Archief per week
  • 25/08-31/08 2025
  • 18/08-24/08 2025
  • 11/08-17/08 2025
  • 04/08-10/08 2025
  • 28/07-03/08 2025
  • 14/07-20/07 2025
  • 07/07-13/07 2025
  • 23/06-29/06 2025
  • 16/06-22/06 2025
  • 26/05-01/06 2025
  • 19/05-25/05 2025
  • 05/05-11/05 2025
  • 28/04-04/05 2025
  • 21/04-27/04 2025
  • 14/04-20/04 2025
  • 07/04-13/04 2025
  • 31/03-06/04 2025
  • 24/03-30/03 2025
  • 17/03-23/03 2025
  • 10/03-16/03 2025
  • 03/03-09/03 2025
  • 24/02-02/03 2025
  • 17/02-23/02 2025
  • 10/02-16/02 2025
  • 03/02-09/02 2025
  • 27/01-02/02 2025
  • 13/01-19/01 2025
  • 06/01-12/01 2025
  • 02/12-08/12 2024
  • 11/11-17/11 2024
  • 04/11-10/11 2024
  • 28/10-03/11 2024
  • 21/10-27/10 2024
  • 14/10-20/10 2024
  • 07/10-13/10 2024
  • 30/09-06/10 2024
  • 16/09-22/09 2024
  • 26/08-01/09 2024
  • 19/08-25/08 2024
  • 12/08-18/08 2024
  • 29/07-04/08 2024
  • 22/07-28/07 2024
  • 15/07-21/07 2024
  • 01/07-07/07 2024
  • 24/06-30/06 2024
  • 22/04-28/04 2024
  • 11/03-17/03 2024
  • 04/03-10/03 2024
  • 26/02-03/03 2024
  • 19/02-25/02 2024
  • 05/02-11/02 2024
  • 29/01-04/02 2024
  • 08/01-14/01 2024
  • 18/12-24/12 2023
  • 04/12-10/12 2023
  • 27/11-03/12 2023
  • 20/11-26/11 2023
  • 13/11-19/11 2023
  • 06/11-12/11 2023
  • 16/10-22/10 2023
  • 09/10-15/10 2023
  • 02/10-08/10 2023
  • 25/09-01/10 2023
  • 18/09-24/09 2023
  • 04/09-10/09 2023
  • 28/08-03/09 2023
  • 21/08-27/08 2023
  • 14/08-20/08 2023
  • 31/07-06/08 2023
  • 24/07-30/07 2023
  • 17/07-23/07 2023
  • 10/07-16/07 2023
  • 03/07-09/07 2023
  • 26/06-02/07 2023
  • 19/06-25/06 2023
  • 05/06-11/06 2023
  • 29/05-04/06 2023
  • 15/05-21/05 2023
  • 08/05-14/05 2023
  • 01/05-07/05 2023
  • 24/04-30/04 2023
  • 17/04-23/04 2023
  • 10/04-16/04 2023
  • 03/04-09/04 2023
  • 27/03-02/04 2023
  • 20/03-26/03 2023
  • 13/03-19/03 2023
  • 27/02-05/03 2023
  • 20/02-26/02 2023
  • 06/02-12/02 2023
  • 23/01-29/01 2023
  • 16/01-22/01 2023
  • 09/01-15/01 2023
  • 19/12-25/12 2022
  • 12/12-18/12 2022
  • 14/11-20/11 2022
  • 07/11-13/11 2022
  • 24/10-30/10 2022
  • 17/10-23/10 2022
  • 10/10-16/10 2022
  • 03/10-09/10 2022
  • 26/09-02/10 2022
  • 29/08-04/09 2022
  • 22/08-28/08 2022
  • 15/08-21/08 2022
  • 25/07-31/07 2022
  • 18/07-24/07 2022
  • 11/07-17/07 2022
  • 04/07-10/07 2022
  • 27/06-03/07 2022
  • 20/06-26/06 2022
  • 13/06-19/06 2022
  • 23/05-29/05 2022
  • 16/05-22/05 2022
  • 09/05-15/05 2022
  • 02/05-08/05 2022
  • 25/04-01/05 2022
  • 18/04-24/04 2022
  • 04/04-10/04 2022
  • 28/03-03/04 2022
  • 21/03-27/03 2022
  • 14/03-20/03 2022
  • 07/03-13/03 2022
  • 28/02-06/03 2022
  • 21/02-27/02 2022
  • 14/02-20/02 2022
  • 07/02-13/02 2022
  • 31/01-06/02 2022
  • 24/01-30/01 2022
  • 17/01-23/01 2022
  • 10/01-16/01 2022
  • 03/01-09/01 2022
  • 20/12-26/12 2021
  • 13/12-19/12 2021
  • 06/12-12/12 2021
  • 29/11-05/12 2021
  • 22/11-28/11 2021
  • 15/11-21/11 2021
  • 01/11-07/11 2021
  • 25/10-31/10 2021
  • 18/10-24/10 2021
  • 11/10-17/10 2021
  • 04/10-10/10 2021
  • 27/09-03/10 2021
  • 20/09-26/09 2021
  • 30/08-05/09 2021
  • 23/08-29/08 2021
  • 16/08-22/08 2021
  • 09/08-15/08 2021
  • 02/08-08/08 2021
  • 26/07-01/08 2021
  • 05/07-11/07 2021
  • 28/06-04/07 2021
  • 21/06-27/06 2021
  • 14/06-20/06 2021
  • 07/06-13/06 2021
  • 31/05-06/06 2021
  • 24/05-30/05 2021
  • 17/05-23/05 2021
  • 10/05-16/05 2021
  • 03/05-09/05 2021
  • 26/04-02/05 2021
  • 19/04-25/04 2021
  • 12/04-18/04 2021
  • 05/04-11/04 2021
  • 29/03-04/04 2021
  • 22/03-28/03 2021
  • 15/03-21/03 2021
  • 08/03-14/03 2021
  • 01/03-07/03 2021
  • 22/02-28/02 2021
  • 15/02-21/02 2021
  • 25/01-31/01 2021
  • 18/01-24/01 2021
  • 11/01-17/01 2021
  • 04/01-10/01 2021
  • 14/12-20/12 2020
  • 07/12-13/12 2020
  • 30/11-06/12 2020
  • 23/11-29/11 2020
  • 16/11-22/11 2020
  • 02/11-08/11 2020
  • 26/10-01/11 2020
  • 19/10-25/10 2020
  • 12/10-18/10 2020
  • 05/10-11/10 2020
  • 21/09-27/09 2020
  • 14/09-20/09 2020
  • 07/09-13/09 2020
  • 31/08-06/09 2020
  • 24/08-30/08 2020
  • 17/08-23/08 2020
  • 03/08-09/08 2020
  • 27/07-02/08 2020
  • 20/07-26/07 2020
  • 29/06-05/07 2020
  • 22/06-28/06 2020
  • 15/06-21/06 2020
  • 08/06-14/06 2020
  • 01/06-07/06 2020
  • 25/05-31/05 2020
  • 18/05-24/05 2020
  • 11/05-17/05 2020
  • 04/05-10/05 2020
  • 27/04-03/05 2020
  • 20/04-26/04 2020
  • 16/03-22/03 2020
  • 09/03-15/03 2020
  • 02/03-08/03 2020
  • 17/02-23/02 2020
  • 10/02-16/02 2020
  • 03/02-09/02 2020
  • 27/01-02/02 2020
  • 20/01-26/01 2020
  • 06/01-12/01 2020
  • 16/12-22/12 2019
  • 09/12-15/12 2019
  • 02/12-08/12 2019
  • 25/11-01/12 2019
  • 18/11-24/11 2019
  • 11/11-17/11 2019
  • 04/11-10/11 2019
  • 21/10-27/10 2019
  • 14/10-20/10 2019
  • 07/10-13/10 2019
  • 30/09-06/10 2019
  • 16/09-22/09 2019
  • 26/08-01/09 2019
  • 19/08-25/08 2019
  • 12/08-18/08 2019
  • 05/08-11/08 2019
  • 29/07-04/08 2019
  • 15/07-21/07 2019
  • 08/07-14/07 2019
  • 10/06-16/06 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 27/05-02/06 2019
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 26/12-01/01 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013

    Welkom in het park van Groenendaal! Iedere helpende hand is welkom op zaterdagvoormiddag en woensdagnamiddag.
    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs