François herstelde de aanhangwagen om daarna Stan te helpen bij het verwijderen van de brandnetels aan de sporthal. Ook Peter is vandaag van de partij: gewapend met de graskantmaaier trekt hij ten strijde tegen het hoog opschietende onkruid dat met de grasmaaier niet kan bereikt worden. Die grasmaaier is, met gewoontegetrouw Dré aan het stuur, volop bezig met het gras aan de achterkant van het kasteel weg te maaien. Dat is trouwens geen gemakkelijke klus vanwege de schuine helling en de aanwezige banken.
Ook het werk aan de piste wordt verdergezet. Eerst de zijkant zuiver maken van onkruid, daarna de piste afschrapen (vooral mos en muurblad), alles bij mekaar harken en de kruiwagen vullen.
Wat doen wij met het afval? Vandaag vullen wij er de putten mee op die ontstaan zijn onder de zitbanken, aan de rand van het voetbalveld. Een vorm van recyclage als het ware... Zo is weer een stukje van de looppiste in goede staat gebracht.