Aan de scoutslokalen ligt nog heel wat hout dat moet verwerkt worden. Dirk zaagt met de kettingzaag alles op maat terwijl Dré en Ludo dat hout verzamelen in de aanhangwagen. Dan wordt het vervoerd naar onze bergplaats waar het wordt gestapeld onder een zeil.
In een volgende fase zal het hout gekliefd worden en groeit onze brandhoutvoorraad weer aan.
De nieuwe aanplantingen worden stilaan overwoekerd door onkruid. Ideaal moment om dit onkruid te verwijderen en daar beginnen François en ik dan aan. De grond wat loswerken met de riek, onkruid uit trekken en in de kruiwagen werpen. Zo brengen wij de namiddag door en het moet gezegd worden: het zicht loont de moeite (voor de aandachtige kijker toch).
Een ander zicht is dat op de vijver. Zit daar warempel terug een zwaan, zeker! En ook in de lucht is er nieuw leven: twee blauwe reigers vliegen heen en weer boven het park. Dan zwijgen wij nog over de ganzen die zich terug vertonen, de talrijke eendjes en de nog talrijker meeuwen.