Vandaag een tekst van iemand anders ... een trouwe bezoeker van de massagebank ... een trouwe blogvolger ... een dierbaar mens ... én tekstkunstenaar van zijn vak!
"Koesterende warmte en zorgzame aandacht
Het is somber weer. Zon typische najaarsdag. Wat is er dan fijner dan een warme ontspanningsmassage van Noelle in Haarlem? Ik weet het sinds gisteren: een vierhandenmassage van haar! Noelle heeft natuurlijk maar twee handen, maar het voelt of ze alle vier van haar zijn. Het is een bijna onbeschrijfelijke ervaring hoe hun twintig vingers over mijn lijf bewegen. Ze zijn geweldig op elkaar ingespeeld. Ik heb geprobeerd de vier individuele handen te volgen. Laat het los, is mijn tip. Geef je eraan over en je hebt geen flauw idee meer welke handen van wie zijn. Sterker: ik kreeg de indruk dat ik door nog een derde of vierde persoon onderhanden werd genomen. Wát een overweldigend genot! De koesterende warmte en de zorgzame aandacht waarmee ze dat doen is ultiem. Ik zou me bijna generen voor zoveel toewijding, maar ik voel dat die aandacht oprecht is. Ik ken Noelle al enige jaren en ik weet waartoe zij in staat is met haar altijd heerlijke massage. Die is ronduit fantastisch en ik zou die ook niet meer willen missen. Maar ik weet zeker dat ik haar solomassage zo nu en dan ga afwisselen met een vierhandenversie. Ik zweef na een dag nog steeds zon 15 cm boven de grond
"
Wie zich door bovenstaande beschrijving voelt aangesproken is zeer welkom een afspraak te maken. Dat kan nog tot 3 december.
|