Foto's en tekst als dagboek Op 01/012009 ben ik gestart met deze blog van Walter & Co. Deze blog zal foto's en tekst bevatten uit het heden en verleden van de familie Mertens-Pauwels. Bedoeling is dat ik de vele foto's ook eens een keertje toon en de belevenissen met jullie deel.
"Jullie" zijn "familie en vrienden", in die hoedanigheid hebben jullie dit wachtwoord ontvangen. Mochten er ooit foto's verschijnen die je als ongehoord beschouwt, neem dan direct contact op met mij zodat ik ze onmiddellijk kan verwijderen. Daarvoor geen discusie. Dat deze blog met de tijd een Italiaans tintje zal krijgen ligt voor de hand.
Salutini.
25-12-2005
Kerstfeest familie Pauwels
Na het overlijden van Opa, besloten we om voor de laatste maal in Vorst kerstfeest te vieren. Frans met een mooie fles whisky
Hannelore aan het uitpakken. ook thomas aan 't uitpakken terwijl Pros op zijn pakje wacht. Stijn met een Amerikaanse studiegenoot, die was ook welkom. De zussen maakten er een mooi gebeuren van. Pros en Marieke aan het eten.
Ook dit jaar werden we uitgenodigd om met 8 mannen en 8 dames een avondje te komen tennissen. Het is daar aangenaam tennissen, allen dat devloerwat hard is. Dat zijn we niet gewoon in Olen.
Na de tennis waren er heerlijke hapjes.
En dan was er nog taart. Deze man, die koken als hobby heeft, had al dat lekkers zelf gemaakt. Hartelijk bedankt
Jaarlijks op de tweede zondag van de maand december is het internationale beurs in het Hof op de markt. Een mooi kalnder voor 2006 werd aangeboeden. Hier de ontvangsttafel
Je kon er zelf een oude munt slaan. Zo ging dat vroeger in zijn werk. Dus ik ook even proberen onder het toezeind oog van Rudi, de munt kreeg je gratis mee.
Ook dit jaar kwam de goede Sint langs met cadeautjes. maar ook met drie zwarte pieten.
Kaat, Stien en Rosalie hadden een dansact voor de Sint. Nand en nette en vriendinnetje. Een driegeslacht op rij. Nette was heel flink allen bij de Sint. En waren jullie braaf geweest? Een groepsfoto in wording.
Een quiz van JP staat garant voor plezier en kennis. Beide zijn mij dierbaar. Klaar voor de start. Walter & Co, met Guy, Francine, Jan en Pros. De inrichters hadden er ook plezier aan beleefd.
In oktober zijn het bierfeesten van de Kendedies. dit jaar stond i het teken van de Fabeltjesbieren. daar horen dus bieren bij als Trol en l'Achouffe. Scholmet Michel en Raf.
yves geeft uitleg bij de bierkaart. De dames die de loten verkochten, ook met kaboutermuts. Dat was zeker niet het eerste pintje...
Nog een tennispartner die de kaap van 50 bereikt, en dan is het altijd feest. Hier bij de overbuur van Roger. Een geluidsman bij de toenmalige BRT
Hij kon het ook goed uitleggen, Monique luisterd geboeid Ik had ook wel wat te vertellen, hier naast de Geert.
Deze man, een jeugdvriend, meer dan 30 jaar geleden moet het geweest zijn dat ik hem nog gezien had. De Jef, broer van Jet.
Jet omringd door boers en zussen. Roger, de vriend van Jet, was er ook graag bij. Het eten was zeer lekker. Fred , kok J.-P. en Hermine zorgden voor al dat lekkers. Een plaatselijke schone kwam de boel wat opfleuren, lachen geblazen. Renilde genoot er ook van. Twee goede vriendinnen, Monique en Jet. Voila zie, plezant dat jullie er allemaal waren. Nog een laatste toast.
Gaêtane, één van de de tennispartners van de "Pinda's" vierde haar 50ste verjaardag. En dat werd gevierd.
Plezant is het altijd met de gebroedrs Grietens. dat is toch wel een zeer plezante kaart, met gepaste muziek. Inderdaad Mimi, daar komt muziek uit, met rosette, Francine en Nelly. Toasten met Sus, ook een levensgenieter. Lekker eten uit de grote pan. Nog een datum noteren. Nadette, wel in 't verband methaar knie, en Louis waren er ook Een boel geschenken en een oude jeugdfoto
Iedereen aangekomen en 's anderendaags al vroeg op pad. Die durfden er niet in, of konden ze er in niet in ... Wij dus wel Frans en Gerd geraakten er niet uit, was het nu een kloof of een slpeet. Schone zussen. En ook schone ... mannen Op pad door het bos Ik denk dat er een trein komt. Ja daar is hij Wat een rook heeft die bij ... Och arme die in die wagons gezeten hebben. Moe maar nog niet thuis Tja, ik denk dat we wel een hele omweg gemaakt hebben. Gelukkig hadden we ook nog wat eten bij. 's Avonds gezellig bijbabbelen. Na zo'n wandeling is het heerlijk tafelen. Frans zijn piepertjes waren toch al bijna toe. Samen met Luth op de foto, de wijn was toen al op.
Met de schoonbroers en schoonzussen een weekendje naar Nismes in Henegouwen. Wij waren de eerste daar, samen met Jos en Odette meegereden. Hier voor het huis waar we met vier slaapkamers plaats genoeg hadden. Het was prachtig weer laat in oktober.
Alvast mooi weer en een eerste wandeling naar de Fondry des chiens renilde voor de plaatselijke uitleg. En zo zien die kloven er uit, of waren het spleten. Ontstaan duizende jaren geleden door ijzerontgining. Mooi weer en dito volk Wel gevaarlijk langs die rotswanden.
Deze finales zullen eeuwig bij blijven. Na een mistelling oordeelde de organisator van dienst, ik dus, om de halve finales over te spelen. Het kwam nooit meer goed. Hier Jef, Luc, ikke en Michel bij de beruchte finale die heel lang duurde maar gewonnen werd door ons. op één dag versloegen we drie ploegen uit de top vier. We vonden ons de verdiende winnaars.
De finale dubbel gemengd: Gaëtane, Jos, Monique en Jean-Pierre. gewonnen door Gaëtane en Jos
Een zoveelste geslaggde ontmoeting. We hadden prachtig weer maar... 's avonds stond Herentals onder water.
Eddy, Rik, Anne-Mie, Greet en Een heerlijke dag, ikke, Mimi, Karel en Michel De organisatoren van de tennis en de mosselen samen En zo worden die klaar gemaakt Op deze kunnen we altijd rekenen voor lekkere mosselen.
Er was een tijd dat we samen op reis gingen naar Duitsland, of het jaar daarna enkele Duitse families hier logeren legden. Ook ex collega's want deze al een tijdje op pensioen. Het was gezellig op 't terras bij Maria en Ludo.
Hier ikke met Willy en Ludo, toasten op de mooie tijd. Chris, Renilde en Maria.
Deze verjaardag zullen we niet vlug vergeten. De Fred hier in actie bij de hapjes.
Kok Jean Pierre zorgde voor al dit heerlijks, Marijke hielp met de bediening. Helena en David zorgden voor de drankjes. Bart, Jan en nog een Jan, Fons en ik. Het was prachtig weer die dag
David en Paul. De Jul, tweede van links met enkele vrienden. In 't midden onze Koen. Deze meneer ging even demonstreren hoe je een fles Champagne afsabeld. Vrieden en familie zagen elkaar na jaren terug. Mireille, Fons, Sus en Paul Zo ook ons Chris en de Sus. Op het eind van de avond waren er veel lege flessen. De drie schoondochters van de Jul De vier kaarters, duidelijk op het einde van de avond (het was al donker.
Zoals afgesproken om 11.30 de telefoon. Veel foto's niet voorradig. Wel weet ik nog dat ik het antwoord Marlon Brando juist had dank zij Jan Dierckx die in de keuken aan een andere telefoon meeluisterde. De hulp van de krantenboer kon niet veel bijbrnegen. Toch 40 loten gewonnen die me 75 EUR opleverde