Foto's en tekst als dagboek Op 01/012009 ben ik gestart met deze blog van Walter & Co. Deze blog zal foto's en tekst bevatten uit het heden en verleden van de familie Mertens-Pauwels. Bedoeling is dat ik de vele foto's ook eens een keertje toon en de belevenissen met jullie deel.
"Jullie" zijn "familie en vrienden", in die hoedanigheid hebben jullie dit wachtwoord ontvangen. Mochten er ooit foto's verschijnen die je als ongehoord beschouwt, neem dan direct contact op met mij zodat ik ze onmiddellijk kan verwijderen. Daarvoor geen discusie. Dat deze blog met de tijd een Italiaans tintje zal krijgen ligt voor de hand.
Salutini.
28-05-2006
Kwart triatlon in Meerhout
Maieke "Wielemie" Vervoort nam deel aan deze triatlon en wij gingen supporteren. Mariek in actie met haar fiets.
Met Nette op de arm. In actie met haar rolstoel En dan de aankomst, chique gedaan, daar doe ik mijn petje voor af.
Om Leonardo beter te leren kennen hebben we niet ver van bij ons een unieke gelegenheid. Sedert 1545 is de Abdij van Tongerlo abdij in het bezit van een kostbaar doek: de meest getrouwe en mooiste replica van het Laatste Avondmaal, dat Leonardo da Vinci schilderde in de eetzaal van het klooster Santa Maria delle Grazie te Milaan. Omdat het originele fresco in de loop der tijden zó geleden heeft, dat er van de oorspronkelijke schoonheid niet veel meer overblijft, is ons 'Laatste Avondmaal' des te waardevoller geworden Wil U van de schoonheid van Leonardo's Laatste Avondmaal ten volle genieten, dan is een bezoek aan ons museum een aanrader.
Er is daar ook een mooie tuin om in te wandelen ...