Foto's en tekst als dagboek Op 01/012009 ben ik gestart met deze blog van Walter & Co. Deze blog zal foto's en tekst bevatten uit het heden en verleden van de familie Mertens-Pauwels. Bedoeling is dat ik de vele foto's ook eens een keertje toon en de belevenissen met jullie deel.
"Jullie" zijn "familie en vrienden", in die hoedanigheid hebben jullie dit wachtwoord ontvangen. Mochten er ooit foto's verschijnen die je als ongehoord beschouwt, neem dan direct contact op met mij zodat ik ze onmiddellijk kan verwijderen. Daarvoor geen discusie. Dat deze blog met de tijd een Italiaans tintje zal krijgen ligt voor de hand.
Salutini.
16-10-2011
Voetbal in Schriek
Daar moesten we toch eens gaan kijken. De schoonzoon van Raf speelt er de pannen van 't dak en dat wilden we zien. Paul had al een paar keer gevraagd om te komen kijken, met deze dus.
Raf, Carine en Elke met Stig stonden te geneieten. Het had al 2-0 moeten staan maar met de rust was het nog steeds o-o tegen Hoboken. Na de pauze misschien beter.
Voila in de volle zon, we konden de zonnebril verdragen. en zo werd het toch nog 1-0, de drie punten binnen. Davy ook zonder bal altijd betrokken. Bijna 2-0 maar goede tussenkomst van de kipper. Na de match even bijpraten met de Paul En zo prijkt Schriek op kop in derde prov. C Na de match iedereen tevreden. En deze meer dan ooit.