Foto's en tekst als dagboek Op 01/012009 ben ik gestart met deze blog van Walter & Co. Deze blog zal foto's en tekst bevatten uit het heden en verleden van de familie Mertens-Pauwels. Bedoeling is dat ik de vele foto's ook eens een keertje toon en de belevenissen met jullie deel.
"Jullie" zijn "familie en vrienden", in die hoedanigheid hebben jullie dit wachtwoord ontvangen. Mochten er ooit foto's verschijnen die je als ongehoord beschouwt, neem dan direct contact op met mij zodat ik ze onmiddellijk kan verwijderen. Daarvoor geen discusie. Dat deze blog met de tijd een Italiaans tintje zal krijgen ligt voor de hand.
Salutini.
26-06-2005
TCO 25 jaar Part II
Op zondag hadden we naar Olense normen een sportieve triatlon: petanque, tennis DH en DG. Stefan, Anne Mie en Jean-Pierre wonnen dit evenement. Een juiste mix van sportieve kracht, vrouwelijke elegantie en ervaring, veel ervaring
Jet en Monique moesten aantreden op het tennistornooi van "De Bergen". Daar ik daar ook zeer graag kom heb ik er een avondje gaan suporteren, samen met Roger was het een mooie avond, en de dames wonnen nog ook.