Foto's en tekst als dagboek Op 01/012009 ben ik gestart met deze blog van Walter & Co. Deze blog zal foto's en tekst bevatten uit het heden en verleden van de familie Mertens-Pauwels. Bedoeling is dat ik de vele foto's ook eens een keertje toon en de belevenissen met jullie deel.
"Jullie" zijn "familie en vrienden", in die hoedanigheid hebben jullie dit wachtwoord ontvangen. Mochten er ooit foto's verschijnen die je als ongehoord beschouwt, neem dan direct contact op met mij zodat ik ze onmiddellijk kan verwijderen. Daarvoor geen discusie. Dat deze blog met de tijd een Italiaans tintje zal krijgen ligt voor de hand.
Salutini.
18-09-2010
Wandeltocht TCO
Voor deze meer dan 30 km wandeltocht waren er maar weinig komen opdagen, alleen de echte waren van de partij. Ikke, Guy en Marc, in die volgorde werden we afgezet door Patricia aan het Stiltegebied van Gerhagen, met dank voor het vroege opstaan
Onderweg veel paddestoelen gezien, deze zijn echt wel mooi. Waar vroeger allemaal bos stond is men nu bezig met het kappen van de bomen om het oorspronkelijk heidelandschap te herstellen. Is dit nu beter ? Niet makkelijk fotograferen en stappen. Zo bereikten we al snel de abdij van Averbode. Op deze plaats kruisen drie provincies: Antwerpen, Limburg en Vlaams Brabant. Het was prachtig weer die dag, toen Guy hier een paar weken geleden de toer nog ging verkennen was het allemaal bos... en nu moet de natuur de rest terug opvullen. De tocht leidde langs mooie paadjes Zelfs een mestkever in zijn heimat kruiste onze weg. Opruimers van de natuur. Bij Mie Maan was het even verpozen want we lagen goed voor op het schema. Nog steeds veel gekapte bomen, wie zou het hout komen halen? Een toch wel kunstige impressie, of waren we op weg naar Oz Mooi eekhorentjesbrood, maar dan big size Aan het trammeke vind je altijd wel iemand om een foto te maken. In de Tramhalte (Westerlo) was het lekker eten. Daarna ging de tocht verder langs het kasteel van de Merode, nu dus gemeentehuis Om dan langs de grote poort de abdij van Tongerlo te betreden Het waterhuis met het fonteintje dat dienst doet als overdrukklep
Verdere foto's zijn er niet meer genomen. maar we zijn goed en wel aangekomen op TCO, tot volgend jaar