Foto's en tekst als dagboek Op 01/012009 ben ik gestart met deze blog van Walter & Co. Deze blog zal foto's en tekst bevatten uit het heden en verleden van de familie Mertens-Pauwels. Bedoeling is dat ik de vele foto's ook eens een keertje toon en de belevenissen met jullie deel.
"Jullie" zijn "familie en vrienden", in die hoedanigheid hebben jullie dit wachtwoord ontvangen. Mochten er ooit foto's verschijnen die je als ongehoord beschouwt, neem dan direct contact op met mij zodat ik ze onmiddellijk kan verwijderen. Daarvoor geen discusie. Dat deze blog met de tijd een Italiaans tintje zal krijgen ligt voor de hand.
Salutini.
09-08-2005
Even op en neer naar Vietnam
Umicore had me gevraagd om enkele toestellen te gaan keuren in Thailand. Van Brussel naar Frnkfurth eb deze vogel zou me naar Thailand brengen
Bangkok, een stad in volle ontplooing. Hier zicht vanuit het hotel op een brug in aanbouw. Avondeten met Andre en Joske. Zeer aangename mensen, zijn afkomstig van Neerpelt. Lekker eten maar na zo'n vliegreis is er niet veel fut meer te rapen. Bij de firma ACE met de plaatselijke chef. Die bracht ons ook naar de luchthaven voor een bezoek aan Vietnam Deze vogel bracht ons daar. In het Novohotel in Ho Tsji Min stad Na het bezoek aan de adfedeling daar. De dame is de chef. Onderweg lekker gegeten al was de versiering niet echt uitnodigend. Maar met verse groenten allerhande en wat vlees was het zeer lekker.
Een kort Toeristisch bezoek kon er nog af. Aan de plaatselijk Cu shi tunnels Ze verdwijnen in ee klein gat in de grond. Daaronder ligt een ganse wereld met vergaderzalen, hospitaal Allemaal verbonden met zulke gangen Avondeten in Vietnam. En zo koelen ze daar bier, met een stuk ijs er in. zeer moe op weg naar huis. Op een goede 72u heen en weer.