Veel werk in het park, vandaag.
Eerst wordt er oud metaal verzameld en gestockeerd in één van onze bergplaatsen.
Daarna vertrekken wij naar de hoek bij het scoutslokaal om daar een berm te maken. Ondertussen passeren wij langs de vijver waar Peter bezig is met omgevallen bomen uit de vijver te halen. De overblijvende takken zullen onder andere worden gebruikt voor die berm.
Voorbij het scoutslokaal bevindt zich een zone die afgebakend is met stukken van een omgezaagde boom. Hier gaan wij met takken en bladeren een berm maken waarin de vogels zich kunnen vestigen. Eerst enkele palen in de grond slaan, een touw spannen en dan de takken tussen de palen leggen. Een werkje dat wel een uur in beslag neemt.
Aan de voorkant van het kasteel groeit nogal wat hoog onkruid. Dat wordt vandaag nog verwijderd en dan is het tijd om naar huis te gaan. Onze werknamiddag in Groenendaal zit er alweer op!









|