In het park maakt onze groenploeg werk van de verwijdering van het onkruid achter het doel en rond de beek aan de achterzijde van het domein.
De meeste voort woekerende planten(klimop, braambessen, netels) zijn intussen verwijderd en nu beginnen wij stilaan de beek te ontruimen.
De pomp die het overtollige water verwijdert wordt vandaag gecontroleerd en wij kunnen een kijkje nemen in het pompstation.
Foto's twee en drie tonen de koker naast de sporthal, eerst zonder en daarna mét waterdoorstroming. Foto vier geeft een kijkje in het pompstation achter de sporthal.
De laatste foto's laten ons de piste zien:eerst zoals wij ze terugvinden bij aankomst, daarna de hoe wij de rand van de looppiste grasvrij maken. Daarbij komen heel wat regenwormen vrij, een gelegenheid voor onze jongste medewerker (Linus) om deze diertjes van naderbij te bestuderen.
Dank zij deze noeste werker hebben wij na anderhalf uur toch alweer een dertigtal meter vrij gemaakt.







|