Inhoud blog
  • 27 augustus
  • 20 augustus
  • 13 augustus
  • 6 augustus
  • 30 juli
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Het park van Groenendaal
    Het leven in een schoolpark
    18-09-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.18 september
    De aanhoudende droogte zorgt er voor dat de vijver (opnieuw) voor een groot deel komt leeg te staan. Dat geeft ons de gelegenheid om de bodem een beetje op te kuisen. Allerlei afval (ballen, flesjes, ander plastiek afval, afgebroken takken) wordt manueel verwijderd. Een deel van de opgedroogde bladgrond wordt uit de bodem geschept en neergekapt op de oevers zodat daar een stevige laag wordt aangelegd. Een erg zware karwei want de opgeschepte grond weegt loodzwaar vanwege de vochtigheid.









    18-09-2019 om 19:52 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.18 september
    Het tweede deel van onze werknamiddag besteden wij aan het vangen van de twee overblijvende ganzen. Die bevonden zich eerst in het midden van het nog aanwezige water. Met broodkorstjes lokken wij de twee naar de kant en vandaar meer en meer op de oever.
    Daarna worden ze in dezelfde richting gedreven, richting vangnetten. Eens de gans in het net grijpt de professionele vogelvanger die ons begeleidt, zelf in. Het dier wordt netjes ingepakt en kan zo getransporteerd worden naar zijn nieuwe bestemming. Een werkje van lange duur want wij zijn bijna een uur bezig om die twee ganzen te vangen. 












    18-09-2019 om 19:51 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.28 augustus
    Warm was het wel maar dat hield de groenploeg niet tegen om verder te werken aan het onderhoud van het park. Hout verhakselen en uitspreiden op de grond, onkruid wieden, gras afrijden en hout klieven. Niet minder dan 15 kruiwagens brandhout werden vervoerd naar de bergplaats, waar het hout ligt te wachten op een koper. Zoals eerder vermeld, wordt de opbrengst gebruikt voor het onderhoud van ons materiaal en de aankoop van brandstof voor onze machines.
    Naast onze werkruimte is een bloemenweide aangelegd waar heel wat mooie bloempjes welig tieren. En ook de vlinders zijn daar van de partij: een stukje ongerepte natuur in het park van Groenendaal!


















    28-08-2019 om 19:19 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.21 augustus
    Het nieuwe schooljaar nadert met rasse schreden, daarom is het belangrijk dat de naaste omgeving tegen 1 september er zo goed mogelijk uit ziet. De parking aan de sporthal is bijna volledig onkruidvrij, wij beginnen nu aan de zijkant van de dreef die ons naar het kasteel leidt. Daar staat het onkruid nog metershoog...
    Ook de grasperken dienen gemaaid te worden, en er zijn er heel wat bij gekomen, de laatste jaren.
    Tenslotte wordt ook de fietsenstalling aan de Kluizeveldenstraat onder handen genomen. Werk genoeg voor onze groenploeg!
    Foto's 4 en 5 tonen hoe het was toen wij begonnen. Foto's 6, 7 en 8 tonen het resultaat van een namiddag hard werken.
















    21-08-2019 om 19:06 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.14 augustus
    Om te voorkomen dat het onkruid zich snel herstelt en de aarde rond de parking weer overwoekert, gebruiken wij verhakseld hout.
    Dat wordt geproduceerd door afgestorven of afgezaagde takken door de verhakselaar te sturen. In deze machine wordt het afvalhout versnipperd zodat het daarna kan gebruikt worden om de bodem te bedekken. Wij werken met zijn tweeën aan dit toestel terwijl twee andere groenwerkers het afvalhout aanvoeren. Terwijl zijn er nog drie andere mensen bezig met het onkruidvrij maken van de grond. Die zie je op de drie laatste foto's. Op de voorlaatste foto zie je hoe het vorige week nog was in de uiterste hoek aan de voorkant van het park. De laatste foto is gisteren genomen: bijna alle onkruid is verwijderd!
















    14-08-2019 om 18:50 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.7 augustus
    Ook vandaag wordt er vooral onkruid gewied: aan de parking van de sporthal (waar de werken goed opschieten) en op de doorgang achter het schoolgebouw tussen de speelplaats Gagelvelden en de fietsenrekken.
    Heel veel onkruid moet manueel verwijderd worden (extra belasting voor de rug) en dat gaat niet echt vlug. Toch komt het einde stilaan in zicht.












    07-08-2019 om 18:08 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    31-07-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.31 juli
    Geen tropische hitte vandaag, dus kunnen wij weer aan de slag in het park. Tenminste een deel van ons want Ludo en ikzelf vertrekken naar de speelplaatsen om daar het welig tierende onkruid te verwijderen.
    Wij starten op de speelplaats vijvervelden (ASO) en beginnen alle hoog opschietende wilde planten los te trekken. Dat levert meer dan twee volle kruiwagens groen afval. Volgende week pakken wij de rest van de speelplaats aan met een onkruidverdelger.
    Daarna is het de beurt aan de speelplaats Gagelvelden. Hier is er gelukkig minder werk en schiet onze job gelukkig goed op.

















    31-07-2019 om 16:52 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.31 juli
    Zo goed opgeschoten dat wij nog aan de fietsenparking Kluizevelden kunnen beginnen. Hier is de toestand iets meer verwilderd. Onkruid dat tot twee meter hoog groeit wordt met de hand uitgetrokken en verzameld. Volgende week zullen wij hier nog meer werk hebben.
    Bij het terugkeren naar onze bergplaats kan ik nog juist een blauwe reiger spotten. Jammer genoeg vliegt deze mensenschuwe vogel weg vooraleer ik hem kan fotograferen. Daarbij valt vooral op hoe weinig water er nog in de vijver blijft...
    Als wij tenslotte aan de bergplaats zijn, kunnen wij met bewondering vast stellen dat het onkruid op de nieuwe parking zo goed als volledig verdwenen is (werk van François, Hugo, Dirk en DrĂ©). Een karwei die ook door de buurtbewoners ten zeerste op prijs wordt gesteld.














    31-07-2019 om 16:51 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-07-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.17 juli
    Als het vakantie voor de school is,  dan is het dat niet voor de groenploeg. De nieuw aangelegde parking wordt omzoomd door enkele perken waarin nieuwe bomen werden aangeplant. In de loop van dit jaar zijn deze perken volledig 'vergroend', dat wil zeggen; ze staan ook vol met onkruid. Daarom wordt vandaag uit volle macht onkruid gewied en het resultaat mag er zijn ...
    Om dat resultaat te behouden zal de bodem met verhakseld hout bedekt worden maar dan moet eerst onze verhakselmachine hersteld worden.  Hoop doet leven!










    17-07-2019 om 19:06 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-07-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.10 juli
    Tijdens de zomervakantie blijft er heel wat werk te doen voor onze groenploeg. Zo moeten de grasvelden (voetbalveld, voorkant kasteel en de vijverzijde) regelmatig worden kort gereden. Vandaag houdt Peter zich daarmee bezig.
    De andere groenwerkers buigen zich over het onkruid dat welig tiert in de nieuw aangelegde parking van de sporthal. Onkruid wieden, wegvoeren en de grond bedekken met verhakseld hout zorgt ervoor dat alles er heel wat netter uit ziet.
    Naast onze bergplaats ontwikkelt zich een  biodivers hoekje waar alle mogelijke soorten bloemen groeien.
















    11-07-2019 om 14:22 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.12 juni
    Na het kleine ijzer van vorige week, wordt vandaag het grote ijzer opgehaald. De elementen van de vroegere omheining van het park, die netjes gestapeld liggen aan de nieuwe ingang, werden met de vrachtwagen geladen en weggevoerd. Een karwei waarbij de machine sterker is dan de mens, zodat deze loodzware stukken toch vrij gemakkelijk in de kamion belanden.

















    12-06-2019 om 16:07 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-06-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.5 juni
    Al het oud ijzer dat wij de vorige week verzamelden en in onze bergplaats stapelden, wordt vandaag opgehaald. Op de eerste foto zie je hoeveel oud ijzer zich wel bevond in onze bergplaats. Daarna volgt een chronologisch fotoverslag van het naar buiten brengen en wegvoeren van alle oud ijzer dat wij de afgelopen weken stapelden. Een volle bergplaats wordt leeggehaald, als het ware. Daarnaast bleven enkele van onze medewerkers druk bezig met het verwerken van versleten stoelen: hout verwijderen en ijzer verzamelen!















    05-06-2019 om 20:01 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.5 juni
    Als alle ijzer naar buiten is gebracht, verschijnt stipt de vrachtwagen die dit allemaal zal wegvoeren. De bergplaats is intussen helemaal leeggehaald en proper gemaakt.
    Met de grijper van de vrachtwagen blijkt het een koud kunstje om alle oud ijzer op een snelle manier in de vrachtwagen te laden.
    Op de foto's zie je hoe de machine, met een klein beetje menselijke hulp, ons werk (zes mensen die meer dan een uur werken) snel en vakkundig verder zet: de vrachtwagen is in ongeveer 20 minuten volledig geladen!
















    05-06-2019 om 20:00 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.5 juni
    Uiteindelijk raakt alle oud ijzer vlotjes in de vrachtwagen en kan de chauffeur na een half uurtje het domein verlaten langs de uitgang.
    Wij hebben opnieuw een lege garage en die kan gebruikt worden voor (opnieuw) oud ijzer of andere zaken waarmee de groenploeg in het park zijn taak kan vervullen: onderhoud en vernieuwing van het groen!
    Het werd een zware werknamiddag maar wel één met veel voldoening. 
















    05-06-2019 om 19:59 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.29 mei
    Opnieuw trekken wij naar de speelplaats Kluizevelden om een lading oud ijzer te laden en naar onze bergplaats te brengen. Later voegen de scouts daar nog een volle kar oude stoelen en ander wegwerpijzer aan toe. Volgende week wordt alle ijzer opgehaald en dat is meer dan een garagebox vol!
    Het brandhout dat nog buiten lag wordt eveneens weggebracht en netjes binnen gestapeld. Klaar voorgebruik!
    Terwijl probeert Stan alle graffiti-opschriften van de garagedeuren te verwijderen.












    29-05-2019 om 19:25 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.22 mei
    Vandaag trekt de groenploeg weer het park in voor enkele, steeds terugkerende, activiteiten.
    Peter rijdt het gras af, Hugo en Dirk verhakselen een heleboel afvalhout.
    Ludo en ikzelf verwerken met de boomkliever een stapel houtblokken die zich voor onze bergplaats bevindt. Na afloop is die hele stapel verdwenen en de houtblokken worden netjes onder een dekzeil geborgen.
    Intussen is Stan druk bezig met het verwijderen van de brandnetels die de elektriciteitskast verbergen.
    Zo wordt alweer een drukke woensdagnamiddag op een zinvolle manier ingevuld.














    22-05-2019 om 19:34 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.15 mei
    Behalve werken in het park, wordt de groenploeg ook regelmatig ingeschakeld voor andere taken. Zo verzamelen wij vandaag op de speelplaats Kluizeveldenstraat om de daar aanwezige afvalberg over te laden in een container. Wat ligt er allemaal in die stapel afval? Even opsommen: steenpuin, houten latten en balken, versleten toiletten, afgedankte lavabo's, stukken van afgedankte stoelen en banken (het ijzer recupereren wij) en dergelijke meer. Een vol uur hard werken met zijn vijven (vier mensen van de groenploeg en de klusjesman van de school, Jef Vanderbiezen) levert een propere speelplaats en een volle afvalcontainer op. Bravo kerels, dit was hard werken maar het resultaat mag er zijn: eindelijk is de afvalberg van deze speelplaats opgeruimd!















    15-05-2019 om 19:29 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.8 mei
    Het nieuwe schoolgebouw voor de eerste leerjaren nadert stilaan zijn voltooiing. Tijd om er eens even binnen te stappen dus.
    Zoals je op de foto's ziet, is dit een heel ander ontwerp dan wij van een klassieke school in gedachten hebben. In de loop van dit trimester zullen de kinderen van het eerste leerjaar plaats kunnen nemen in hun nieuw klaslokaal. Dat zal een geweldige verandering zijn voor zowel leerkrachten als leerlingen. Heel veel licht, een splinternieuwe klas en dito meubelen: een mooie beloning voor een heel schooljaar wachten!
    Op de eerste foto zie je de toegangsweg (via de dreef in het park), de tweede foto toont een klaslokaal langs de buitenzijde.
    Daarna stappen wij naar binnen en komen in de centrale ruimte.
    Ook de ruimte naast onze berging is intussen bewerkt: hier komt een mooi grasperk dat door de leerlingen van de OCAN-school werd aangelegd.
    Voor het groenteam was weer een aparte taak gepland: oud klasmeubilair opruimen, het ijzer recupereren voor recyclage en wegvoeren. Een taak die heel de namiddag in beslag nam... 


















    08-05-2019 om 19:26 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.24 april
    Naast onze bergplaats wordt grote kuis gehouden: alle afval wordt verwijderd en tegen de muur heeft Dré jonge scheuten van de hibiscusplant in de grond gestopt. Dat wat voorheen op een stortplaats geleek, zal nu een plantenrijk perkje worden!
    Aan de rand van de vijver, vlak bij het scoutslokaal, moeten enkele dode bomen worden afgezaagd. Het gevaar van omvallende bomen in een park waar bijna dagelijks kinderen spelen, mag niet worden onderschat. Dirk en Peter gaan de bomen te lijf met de kettingzaag. Ludo, Hugo en ikzelf helpen de omgezaagde stammen vervoeren. Een beetje verder worden alle bomen verzaagd zodat DrĂ© ze kan ophalen met de tractor.  Het resultaat zie je op de laatste foto, een mooie hoop vers brandhout!


















    24-04-2019 om 19:36 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.24 april
    Tussendoor zien wij in het park nog andere zaken, bijvoorbeeld het nieuwe schoolgebouw voor onze eerste leerjaren. Binnen enkele weken zullen de klassen klaar zijn voor gebruik. Het dak toont wat vreemd aan maar het wordt een GROEN dak, er zal dus waarschijnlijk nog een en ander bijkomen... Benieuwd hoe dit gebouw er zal uitzien als alles af is!
    Bij het wandelen naar de omgezaagde bomen zien wij plots een mooi rijtje rode tulpen, echt wel nieuw!
    Tenslotte proberen wij om de hangbrug in het speeltuintje terug in zijn oorspronkelijke staat te krijgen. Jarenlang gebruik heeft de kabels duidelijk langer gemaakt maar dat wordt opgelost door onder de brug meer zand uit te graven zodanig dat de houtblokken de grond niet meer kunnen raken. Zo blijft het enige nog bruikbare speeltuig toch klaar voor gebruik.














    24-04-2019 om 19:34 geschreven door Janvers  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 25/08-31/08 2025
  • 18/08-24/08 2025
  • 11/08-17/08 2025
  • 04/08-10/08 2025
  • 28/07-03/08 2025
  • 14/07-20/07 2025
  • 07/07-13/07 2025
  • 23/06-29/06 2025
  • 16/06-22/06 2025
  • 26/05-01/06 2025
  • 19/05-25/05 2025
  • 05/05-11/05 2025
  • 28/04-04/05 2025
  • 21/04-27/04 2025
  • 14/04-20/04 2025
  • 07/04-13/04 2025
  • 31/03-06/04 2025
  • 24/03-30/03 2025
  • 17/03-23/03 2025
  • 10/03-16/03 2025
  • 03/03-09/03 2025
  • 24/02-02/03 2025
  • 17/02-23/02 2025
  • 10/02-16/02 2025
  • 03/02-09/02 2025
  • 27/01-02/02 2025
  • 13/01-19/01 2025
  • 06/01-12/01 2025
  • 02/12-08/12 2024
  • 11/11-17/11 2024
  • 04/11-10/11 2024
  • 28/10-03/11 2024
  • 21/10-27/10 2024
  • 14/10-20/10 2024
  • 07/10-13/10 2024
  • 30/09-06/10 2024
  • 16/09-22/09 2024
  • 26/08-01/09 2024
  • 19/08-25/08 2024
  • 12/08-18/08 2024
  • 29/07-04/08 2024
  • 22/07-28/07 2024
  • 15/07-21/07 2024
  • 01/07-07/07 2024
  • 24/06-30/06 2024
  • 22/04-28/04 2024
  • 11/03-17/03 2024
  • 04/03-10/03 2024
  • 26/02-03/03 2024
  • 19/02-25/02 2024
  • 05/02-11/02 2024
  • 29/01-04/02 2024
  • 08/01-14/01 2024
  • 18/12-24/12 2023
  • 04/12-10/12 2023
  • 27/11-03/12 2023
  • 20/11-26/11 2023
  • 13/11-19/11 2023
  • 06/11-12/11 2023
  • 16/10-22/10 2023
  • 09/10-15/10 2023
  • 02/10-08/10 2023
  • 25/09-01/10 2023
  • 18/09-24/09 2023
  • 04/09-10/09 2023
  • 28/08-03/09 2023
  • 21/08-27/08 2023
  • 14/08-20/08 2023
  • 31/07-06/08 2023
  • 24/07-30/07 2023
  • 17/07-23/07 2023
  • 10/07-16/07 2023
  • 03/07-09/07 2023
  • 26/06-02/07 2023
  • 19/06-25/06 2023
  • 05/06-11/06 2023
  • 29/05-04/06 2023
  • 15/05-21/05 2023
  • 08/05-14/05 2023
  • 01/05-07/05 2023
  • 24/04-30/04 2023
  • 17/04-23/04 2023
  • 10/04-16/04 2023
  • 03/04-09/04 2023
  • 27/03-02/04 2023
  • 20/03-26/03 2023
  • 13/03-19/03 2023
  • 27/02-05/03 2023
  • 20/02-26/02 2023
  • 06/02-12/02 2023
  • 23/01-29/01 2023
  • 16/01-22/01 2023
  • 09/01-15/01 2023
  • 19/12-25/12 2022
  • 12/12-18/12 2022
  • 14/11-20/11 2022
  • 07/11-13/11 2022
  • 24/10-30/10 2022
  • 17/10-23/10 2022
  • 10/10-16/10 2022
  • 03/10-09/10 2022
  • 26/09-02/10 2022
  • 29/08-04/09 2022
  • 22/08-28/08 2022
  • 15/08-21/08 2022
  • 25/07-31/07 2022
  • 18/07-24/07 2022
  • 11/07-17/07 2022
  • 04/07-10/07 2022
  • 27/06-03/07 2022
  • 20/06-26/06 2022
  • 13/06-19/06 2022
  • 23/05-29/05 2022
  • 16/05-22/05 2022
  • 09/05-15/05 2022
  • 02/05-08/05 2022
  • 25/04-01/05 2022
  • 18/04-24/04 2022
  • 04/04-10/04 2022
  • 28/03-03/04 2022
  • 21/03-27/03 2022
  • 14/03-20/03 2022
  • 07/03-13/03 2022
  • 28/02-06/03 2022
  • 21/02-27/02 2022
  • 14/02-20/02 2022
  • 07/02-13/02 2022
  • 31/01-06/02 2022
  • 24/01-30/01 2022
  • 17/01-23/01 2022
  • 10/01-16/01 2022
  • 03/01-09/01 2022
  • 20/12-26/12 2021
  • 13/12-19/12 2021
  • 06/12-12/12 2021
  • 29/11-05/12 2021
  • 22/11-28/11 2021
  • 15/11-21/11 2021
  • 01/11-07/11 2021
  • 25/10-31/10 2021
  • 18/10-24/10 2021
  • 11/10-17/10 2021
  • 04/10-10/10 2021
  • 27/09-03/10 2021
  • 20/09-26/09 2021
  • 30/08-05/09 2021
  • 23/08-29/08 2021
  • 16/08-22/08 2021
  • 09/08-15/08 2021
  • 02/08-08/08 2021
  • 26/07-01/08 2021
  • 05/07-11/07 2021
  • 28/06-04/07 2021
  • 21/06-27/06 2021
  • 14/06-20/06 2021
  • 07/06-13/06 2021
  • 31/05-06/06 2021
  • 24/05-30/05 2021
  • 17/05-23/05 2021
  • 10/05-16/05 2021
  • 03/05-09/05 2021
  • 26/04-02/05 2021
  • 19/04-25/04 2021
  • 12/04-18/04 2021
  • 05/04-11/04 2021
  • 29/03-04/04 2021
  • 22/03-28/03 2021
  • 15/03-21/03 2021
  • 08/03-14/03 2021
  • 01/03-07/03 2021
  • 22/02-28/02 2021
  • 15/02-21/02 2021
  • 25/01-31/01 2021
  • 18/01-24/01 2021
  • 11/01-17/01 2021
  • 04/01-10/01 2021
  • 14/12-20/12 2020
  • 07/12-13/12 2020
  • 30/11-06/12 2020
  • 23/11-29/11 2020
  • 16/11-22/11 2020
  • 02/11-08/11 2020
  • 26/10-01/11 2020
  • 19/10-25/10 2020
  • 12/10-18/10 2020
  • 05/10-11/10 2020
  • 21/09-27/09 2020
  • 14/09-20/09 2020
  • 07/09-13/09 2020
  • 31/08-06/09 2020
  • 24/08-30/08 2020
  • 17/08-23/08 2020
  • 03/08-09/08 2020
  • 27/07-02/08 2020
  • 20/07-26/07 2020
  • 29/06-05/07 2020
  • 22/06-28/06 2020
  • 15/06-21/06 2020
  • 08/06-14/06 2020
  • 01/06-07/06 2020
  • 25/05-31/05 2020
  • 18/05-24/05 2020
  • 11/05-17/05 2020
  • 04/05-10/05 2020
  • 27/04-03/05 2020
  • 20/04-26/04 2020
  • 16/03-22/03 2020
  • 09/03-15/03 2020
  • 02/03-08/03 2020
  • 17/02-23/02 2020
  • 10/02-16/02 2020
  • 03/02-09/02 2020
  • 27/01-02/02 2020
  • 20/01-26/01 2020
  • 06/01-12/01 2020
  • 16/12-22/12 2019
  • 09/12-15/12 2019
  • 02/12-08/12 2019
  • 25/11-01/12 2019
  • 18/11-24/11 2019
  • 11/11-17/11 2019
  • 04/11-10/11 2019
  • 21/10-27/10 2019
  • 14/10-20/10 2019
  • 07/10-13/10 2019
  • 30/09-06/10 2019
  • 16/09-22/09 2019
  • 26/08-01/09 2019
  • 19/08-25/08 2019
  • 12/08-18/08 2019
  • 05/08-11/08 2019
  • 29/07-04/08 2019
  • 15/07-21/07 2019
  • 08/07-14/07 2019
  • 10/06-16/06 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 27/05-02/06 2019
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 26/12-01/01 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013

    Welkom in het park van Groenendaal! Iedere helpende hand is welkom op zaterdagvoormiddag en woensdagnamiddag.
    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs