De vraag is of dat mogelijk is: Tot op heden hadden we na de Tweede Wereldoorlog te maken met 'vreedzame demonstaties'. De ene keer waren het de studenten, dan weer een handjevol ontevreden burgers, werknemers, krakers of dies wat meer. Soms liep het ook wel eens uit de hand en er zijn eveneens wel eens dodelijke slachtoffers gevallen, maar in zijn algemeenheid wist het wettelijk gezag verdere ontsporingen te bedwingen. Door een pakket van plotselinge economische neergang, de waardedaling van de euro, overal prijsverhogingen met te hoge lasten voor de meeste burgers niet meer op te brengen, de woningnood, de grote werkeloosheid in verband met bezuiningen en een tanend gezag dat door de vele onoorbare handelingen niet meer geloofwaardig overkomt, zijn we zo langzaamaan in een diep dal terecht gekomen. We hebben een gedoogregering en het is de partij voor de vrijheid samen met een christelijke partij die deze regering in stand houdt, maar voor hoelang nog? In België zijn het de Walloniers die de Vlamingen hun wil opleggen. Alles is zo ontaard dat zo tegen maart 2012 een volksopstand tegen alle genomen maatregelen niet uitblijft. Gewapend verzet van de burger: Dat zie ik zo direct niet zitten, daar is de Nederlander of de Belg te gelaten voor en wie treedt er als gezaghebbend verzetsleider naar voren? Komt het tot fel 'vreedzaam' verzet, dan zal dit in in de kiem gesmoord worden en zien we dezelfde beelden op tv, zoals we die nu regelmatig kunnen bewonderen vanuit Arabische landen. Je kunt hier nog geen marktpleintje met verzetsmensen bevolkt houden of de politie hakt er meteen al fors op in. Loopt een en ander helemaal uit de hand, dan komen er van weerszijden oergevoelens naar boven en weet men niet meer waarmee men bezig is. In mijn leven heb ik diverse keren met zwaar geweld te maken gehad en ik weet waarover ik praat. Kijk maar eens op mijn website Eef met Nieuwsflitsen, Herinneringen & Ervaringen http://www.bloggen.be/eef Tegenwoordig huren prominenten veiligheidsagenten in om hen te beschermen tegen mogelijke aanvallen van buitenaf. Op kosten van de regering zijn er ook politici die zich door veiligheidsagenten laten beschermen. Toch lopen ze minder risico als bvb de doorsnee burger op straat of zakenman met een beroep als winkelier, juwelier etc. De laatste 10 jaar zijn er meer dan 500 burgers incl. zakenlui op gruwelijke wijze door onverlaten vermoord en waar was het wettelijk gezag om hen te beschermen? Ik heb wat interessant leesmateriaal opgezocht van onderzoeksjournalisten. U hoeft niet alles te geloven wat deze personen schrijven-iedereen heeft zijn eigen visie hierover-, maar in grote lijnen hebben deze personen het gelijk aan hun kant, maar hebben geen enkele politieke macht om wereldveranderingen te creëren.
Kijk: http://www.zonnewind.be/ verder: http://www.ravagedigitaal.org/2005/nummer8/pepperspray.htm http://zonnewind.be/economie/banken/banken-en-de-schuldenleugen.shtml Interessant zijn ook de websites: De Verborgen Waarheid: http://www.deverborgenwaarheid.nl/?p=34 en http://www.vice.com/nl/vice-news/kraken-in-2011-in-de-hoek-waar-de-klappen-vallen In Engeland maakte een journalist voor een poosje terug van het politieoptreden de volgende film http://www.bbrussen.nl/2009/06/22/schokkende-beelden-van-brits-politiegeweld-binnenkort-in-nederland/ Als je dit allemaal zo bekijkt, dan moeten de autoriteiten vanaf nú andere standpunten innemen, het sociaal en economisch beleid omgooien en een werkelijk echte democratische maatschappij proberen op te bouwen om geweldexplosies buiten de deur te houden en dit alles in vol vertrouwen en solidariteit met de medemens. Blijft alles op de oude voet doorgaan, dan zal vandaag of morgen het gistend onvredevat exploideren met alle nare gevolgen, die daaraan verbonden zijn!
Als u gebruik maakt van voorgaande linken en u wilt weer terugkeren naar mijn site, klik dan met linkerkant van muis op blauw pijltje op links bovenaan!
|