Douwke is terug ziek gevallen, haar koorts is opnieuw gestegen. Het wordt morgen toch een ziekenhuisdagje dus proberen we het uit te zitten als de koorts niet te hoog oploopt en met koortsremmers het zo comfortabel mogelijk te maken voor onze Douwke. Ze hangt zoals men in bokskringen zou zeggen in de touwen maar laat zich niet zomaar schuren. Eén van onze professoren tijdens onze opleiding vertelde ons dat naast alle pilletjes en prikjes één van de beste medicijnen nog steeds TLC is (Tender Loving Care),een slimme mens zou ik zeggen en daar gaan we onze Douwke dus bergen van geven!!
Terwijl Douwke uitziekt met Wim gaat Krisje met Super Opa ( U kent hem wel, hij slaapt nooit, springt over gebouwen met één sprong
)( Nee, echt merci Pa!!)toch nog een feestje proberen te bouwen voor ons Rienske die alles een beetje met een beteuterd gezicht bekeek.
En om te zeggen dat iedereen die bij ons woont probeert te helpen, onze poezen houden de wacht! Wel, ze proberen, maar vallen al eens in slaap.
KriWi

|