Een stralend zonnetje, iedereen in vrijdagmood, veel muziek en een leuk café. Voeg er een snuifje Brahim aan toe, overgoten met wat Van Velzen en een hele grote portie Stan Van Samang. Giet daarbij ook nog An Van Elsen en Dave Peeters die de boel aan elkaar praten en je hebt een heerlijk gerecht MNM An & Dave-Show On The Road.
Gisteren kon iedereen voor deze fijne maaltijd afzakken naar café t Werrek in Wijgmaal, het stamcafé van Stan Van Samang. Tafels en stoelen werden buiten gezet en omgevormd tot één groot terras. Tijdens de 4 uur durende uitzending deelde Stan enkele geheimen over zijn bezoeken aan zijn stamcafé. Zo kwamen we te weten dat Stan ooit pudding van de grond heeft gegeten in t Werrek
Dit was weliswaar na de finale van Steracteur Sterartiest en hij was al meer dan 24 uur wakker
Dan doet een mens al eens rare dingen natuurlijk! Maar Stan deed gisteren ook leuke kwisjes met zijn buddy Roel Vanderstukken, en hij won grandioos van Roel en Brahim tijdens de actuawedstrijd. Hij zong ook, begeleid door gitaarvader Eric Melaerts, I didnt know, en zijn nieuwe single Brand new start. Twee vrienden die ooit samen met Stan een groepje hadden, mochten Keep on rocking in the free world komen meezingen.
Ook Brahim verblijdde ons met twee songs, en verklapte dat hij zijn spierbundels echt wel te danken heeft aan zijn dagelijkse portie fitness.
Van Velsen kwam dan weer helemaal uit Nederland om ons te entertainen. Stof genoeg dus voor een boeiende namiddag amusement!
Wie de uitzending zou gemist hebben, kan altijd wat dingen herbeluisteren op www.mnm.be.
Tekst: Kim Wauters Foto: Sabrina Wille
|