Klik hier als je nog een laatste groet wilt doen aan onze meisjes
Beoordeel dit blog
IN LOVING MEMORY
Mijn stille engeltjes Een droom van een babykamer zouden we maken voor jouw
mijn prinsesje waar ik al zo onbeschrijfelijk veel van hou.
Al die mooie kleertjes die je nooit zal dragen,
hoe moeten je papa en ik deze pijn verdragen.
Nu nog beweeg je bij de vleet,
maar als je geboren wordt wacht ons veel leed.
Jouw geboorte wordt geen feest,
de toekomst is nog nooit zo zwart geweest.
Nu nog voel ik je bewegen,
nog een paar dagen dan moet ik je opgeven.
31-08-2011
afspraak fertiliteit
Vandaag de dag waar ik met hart en ziel naar verlangde.. De dag van de afspraak in het UZ Brussel,Jette.. Helaas ben ik vandaag geen stap verder geraakt in ons treurig verhaal. De behandeling bied ons 2O procent kans dat het tot een zwangerschap komt, Dat de baby dan gezond is,is natuurlijk wel zo goed als zeker dan. Alhoewel ik zonder behandeling en dus bij een spontane zwangerschap 75 procent kans heb op een gezonde baby,en dat ik 99 procent zeker ben dat ik vandaag op morgen zwanger ben, wat die behandeling mij niet kan bieden in percentage natuurlijk. De prof waar we bij gingen was ook niet echt de juiste persoon,want daar gaan enkel en alleen mensen met een vruchtbaarheidsprobleem,wat ik totaal niet heb! Dus kon hij ons ook niet verder helpen. Ik kreeg info aan de balie,waar ze ons vertelden dat ik op dag 1 van mijn maandstonden moest bellen naar een nummer die we kregen,om voor dag 3 van mijn maandstonden een echo te krijgen. Alle echo's en spermastalen die we nu dan geven,gaan ze dan testen bij gynaetica, en dan hebben we een afspraak bij gynaetica,die wat we zonet vernomen hebben kan plaatsvinden ergens in januari volgende jaar,als ze dan alles zelf hebben onderzocht, wat ik eigenlijk niet begrijp,want ze hebben alles al getest bij de vorige zwangerschappen dus ze weten wat ze moeten zoeken! Enfin...wat voor jullie heb belangrijkste om weten is,dat de behandeling kan starten, als we geluk hebben ergens rond de zomer van volgende jaar! En wij hebben daar zeker geen zin in,wachten duurt lang hoor. En ik ben al zoveel tijd kwijt van ons leven. Dus hebben wij besloten om nog eens zwanger te worden op de spontane natuurlijkste manier! En dit is geen snelle beslissing,ik ben al huilend naar huis gekomen,en dit terwijl dit de weg was naar een nieuw begin v
Wij hopen natuurlijk ten stelligste dat deze behandeling ons zal kunnen vooruithelpen, en ons misschien over een aantal maanden,of misschien zelfs jaren een gezonde baby zal schenken. Wij zijn gaan er zeker vanuit dat ook deze behandeling kan mislukken,en wij weer even ver kunnen staan als voorheen,maar je kent het spreekwoord wel;wie niet waagd,niet wint!
Ik weet dit wel al een hele tijd dat we volgende week een afspraak hebben,maar heb er bewust voor gekozen it nog niet op mijn blog bekend te maken,tot op vandaag.
De laatste maanden is niet altijd zo best verlopen hier thuis. Wij hebben alweer zware stormen doorstaan,maar dan weer niet op gebied van zwangerschappen. Wij hebben al heel wat over onze hals gekregen en hopen nu alles weer opgelost is, en wij terug klaar zijn voor een nieuwe start,dat deze behandeling misschien ook een nieuw leven zal schenken in ons nieuw begin.
In die korte tijd dat ik jullie niet meer heb geschreven staat ook ons huisje te koop.. Wij zouden graag een nieuwe woning kopen,waar we ons klein wondertje een warmer nestje kunen bieden samen met grote broer,die voluit wacht op zijn kleine brusje (brusje=broertje,zusje)
Ondertussen heeft mijn lichaam al weer heel wat krachten kunnen op doen,en ben ik er weer helemaal klaar voor om alle testen en behandelingen te doorstaan.
Emotioneel ben ik ook weer wat aan de beterhand,ik heb mijn verdriet een plaats gegeven,ik heb jullie...die altijd in mijn hart zullen blijven,een diepere plaats gegeven, waar jullie veilig en warm zitten,zodat niemand jullie nog kan raken!
Vooraleer ik aan alle nieuwe technieken wou beginnen,wou ik er altijd zeker van zijn dat mijn verdriet dit niet in de weg zou staan.Daarom heb ik mijn blogje een tijdje niet meer komen bezoeken,heb ik alle mensen die mijn blogje lezen,zowat een tijdje in de steek gelaten,...
ik denk dat ik gewoon..wat rust nodig had.. en die heb ik genomen! Vanaf nu zal ik dan ook weer meer komen schrijven,weer mijn hartje luchten als dat nodig is.. en wie weet..misschien ooit eens goed nieuws komen schrijven!
dikke kus aan mijn kleine kapoenen,weet dat ik elke dag aan jullie denk. de afgelopen twee jaren,zijn jullie het enige wat telde in mijn leven