Aangezien jullie geen info meer doorsturen (bij deze dus een warme oproep !) en de blogmaster zich dus zit te vervelen, heeft deze zich wat bezig gehouden met surfen op het web en zie wat er werd gevonden (allen monumentenloop 2008) ... Webmaster.
03-10-2008, 09:18 geschreven door Webmaster
29-09-2008
Zondagverslagen (28/09/2008)
Zondag is blijkbaar een zeer aktieve loopdag geweest voor de amsterdamgangers, ziehierbij enkele verslagjes die ik heb doorgekregen : Dwars Door Mechelen : Danny In Mechelen stond een 10 km op het programma (eigenlik waren het er maar 9,7); Er waren zeeer veel lopers - de schatting die ik gehoord heb was 2300; Ik had dan wel het voordeel dat er nog veel achter mij waren ook. Maar ... ik ga eerst beginnen met het negatieve en dat is dat men in die stadslopen wat aan het overdrijven is met het inschrijvingsgeld: 14 euro !!! (zonder t-shirt); ook het parcours was eigenlijk niet geschikt voor een dergelijk groot aantal deelnmers. Smal bij de start en langs de Dijle was het eigenlijk ook gans de tijd drummen. Ondaks de beslommeringen toch vrij vlug van start gegaan (te vlug eigenlijk voor mijn doen) en de eerste vier kilometer kwamen telkens uit rond de 5:50, nadien terug gevallen tot 6:10 wat mij op een eindtijd bracht van 58'19". Niet slecht zeker daar er mensen met het fototoestel in aanslag stonden om mij op de foto te zetten met ... de groene vlag. Ik ga niet zeggen wie het was maar ik wil wel nog kwijt dat Maurits (nog duidelijk in zijn nopjes na vrijdag) en Christine aanwezig waren om te supporteren... Amsterdam nadert en ik ben er niet treurig om want ... het wordt wat te veel. En het wordt opletten geblazen dat ik mij niet forceer. De volgende week zal dan ook bestaan uit twee maal loslopen (maandag en dinsdag 6km) - de halve marathon op vrijdag -en zondag nog eens een 7-tal kilometers lopen. De twee weken daaropvolgend zullen bestaan uit een viertal keer een half uurtje lopen - zeer goed op mijn voeding letten en ...proberen mijn zenuwen in bedwang te houden.
32-km duurloop: Valerie Gisteren, zaterdag, ben ik vroeg in mijn bedje gekropen omdat ik vandaag, zondag, mijn laatste lange duurloop wilde "deftig" uitlopen. Het was vrijdagnacht een korte nacht, slechts 5 uurtjes geslapen!! Lag rond 1u in mijn bedje en rond 6u30 eruit!! Dat is zo als je moet werken en de dag ervoor bent gaan supporteren voor enkele vrienden in het "verre" Lede Dus mijn laatste duurloop van 32km heb ik gelopen in 3u40 (gemiddelde tempo van 8.7km/u). Ik liep van bij mij thuis naar mijn zus in Deinze en terug (goed voor 26km) en dan nog een blokje van 6km. Ik heb het heel goed uitgelopen. Op mijn gemak en zalig. Voldoende vocht binnen én de gels goed kunnen verteren tijdens het lopen. Al was het wel frisjes. Als ik startte was het maar 10°C en een heel dichte mist! En na drie uur kwam de zon maar door de wolken schijnen en steeg de thermometer naar een graad of 16. Wel ideaal qua temperatuur om te lopen. En een klein detail ... ondanks die vele kms heb ik alleen gelopen, zonder begeleider of mede-loper. Ik ben nu klaar om de marathon te lopen. Dat het maar snel 19/10 is. Programma voor komende week : Maandag : 1u15 buikdansen Dinsdag : 13km lopen + 30min buikspieroefeningen + 1uur spierverstevigende oefenigen (+ 1uur spinning??) Woensdag : 8km lopen + 1uur aerobic Donderdag : 8km lopen + 1uur spierverstevigende oefeningen Vrijdag : supporteren in Kuurne ;-) Zaterdag : RUST Zondag : halve marathon in Brussel
30-km duurloop:Dirk en Hendrik Dirk en Hendrik hebben er vandaag een duurloop opzitten van 30,8 km. Bij Hendrik ging het niet zo vlot want die had nog last van dikke benen. Zij maalden de afstand wel af in 2u41'. Dat is een gem. van 11,5/u. Zie hierbij ook nog het trainingsschema voor Dirk van volgende week: maandag :rust dinsdag : 13,4 km woensdag :15 km donderdag :11,4km vrijdag : 5,4 km zaterdag :10 km jogging zele Er waren nog verschillende mensen met een duurloop maar daar heb ik geen verslag van doorgekregen.
Danny
29-09-2008, 13:47 geschreven door Webmaster
27-09-2008
Verslag jogging Lede 26/09/2008
Alhoewel ik mij afvraag of het woord jogging hier wel goed gekozen is. Als je ziet dat als je 10 km aflegt in exact 1 uur en dit op een parcours waar geen meter vlak is, dat je dan nog serieus uit je pijp moet komen om niet als laatste te eindigen. Zo zie je dat het niveau van de joggings heel erg omhoog gegaan is. In ideaal loopweer (goede temperatuur en geen wind) werd gestart met de jogging van Lede - het parcours liep over 4 ronden (plus anloopstraat) - het profiel was vrij simpel nml. het eerste gedeelte bergop en dan bergafwaarts naar het station toe. Valerie was uit het verre "west-vlaanderen" afgezakt om te komen supporteren; Onze twee turbo's deden het voortreffelijk: Kurt eindigde derde (!!!) in een tijd van 35' en Geert zevende in 37'. Iets verder op vochten Maurits en Hendrik een duel uit op het scherp van de snee (zie foto). Het was uiteindelijk Maurits die het haalde in 41' voor Hendrik in 42' (er moet wel bijgezegd worden dat deze "uitslag" voorbarig is daar eerst moet nagegaan worden ofdat "advocaat" niet op de verboden lijst staat ...). Op korte afstand van deze twee eindige Dirk in 43'. Zoals reeds vermeld deed Danny exact 1 uur over de 10 km (wel met wisselende hartslag (tss 118 en 136) daar het parcours nogal golvend was).
De uitslag van enkele andere mensen van de joggingclub Overmere:
Amsterdamgangers/sponsors: Kurt DG : 47' Patrick : 52' Dirk VDW : 46' Taaike : 57'
Er waren ook enkele deelnemers op de 5 km : Bram (KDJ-junior) : 22' Anne en Sonja : 33'
De rest van het weekend staat er voor de meesten nog heel wat op het programma : Kurt en Geert (natuurlijk samen): op zondag duurloop 35 km en volgend weekend nog een jogging in Zele Dirk: op zondag duurloop 30 km Danny: Zondag jogging in Mechelen en volgende vrijdag halve marathon Kuurne Valerie: zondag duurloop 32 km en volgende week zondag halve marathon Brussel Van de anderen weet ik het niet exact maar waarschijnlijk zullen die in het weekend ook nog een duurloop hebben ingecalculeerd.
Daar het vrijdag al donker begon te worden zijn nit alle foto's gelukt. Zie hierbij degenen die het best gelukt waren: 1. Onze twee dames Anne en Sonja 2. Maurits en Hendrik in een verbeten strijd verwikkeld (de volgende dag liep Maurits nog rond met een smile van het ene oor tot aan het andere) 3.Kurt in aktie 4. Danny in aktie
27-09-2008, 19:29 geschreven door Webmaster
25-09-2008
Midweektraining
D-day nadert ...
Vandaag waren we op Denny na voltallig op de training; Danny en Valerie maakten er noch een tochtje van 15 km van (waren reeds om half zes vertrokken om "voor donkeren" thuis te zijn) en de tijd was zoals altijd 1u40. Op al die runs van 15 km die zij samen liepen zit er maar een verschil op van enkele seconden. Hendrik,Franky en Dirk (beiden laatsten hadden geen last van de resp. spier- en knieblessure) liepne een 8 tal kilometer. Dit terwijl Kurt en Geert weer op een iets hogere snelheid door het park liepen. Iedereen moest ook zorgen dat zijn training om half acht zijn training beëindigd was want er was hoog bezoek ... nml de pers was aanwezig om een fotoshoot en wat uitleg over het "wel en wee van de marathongangers". En laat ons eerlijk wezen iedereen van de lopers waren toch een beetje fier.
De reportage zal verschijnen in het Nieuwsblad en de Streekkrant. Ook niet onbelangrijk voor de fotoshoot werden we ook in het bezit gesteld van een truitje van enkele sponsosrs waarvoor we uiteraard heel dankbaar zijn. foto 1: onze sponsors foto 2: het team
25-09-2008, 21:22 geschreven door Webmaster
24-09-2008
Programma Kurt en Geert voor deze week.
Programma voor deze week van Kurt en Geert :
di 23/09 : opwarm. 10x800 in +- 2min47 +losl
woe24/09: 16km tempo(4km rustig +8km aan 4min de km +4km losl.)
do 25/09:rust
vr 26/09 :jogging 10km te lede +opw en uitlopen
za 27/09: 6km rustig lopen
zo 28/09: 35km
ma29/09: 9km loslopen
Kurt D.J.
24-09-2008, 19:33 geschreven door Webmaster
23-09-2008
Trainingsnieuws zondag 21/09/2009
Na een bijna slapeloze nacht vroeg opgestaan om te gaan lopen in het Oost-Vlaamse Kalken en omgeving. Danny en ik zijn samen(!) gaan lopen van Kalken via Laarne, Kalken, Overmere en terug naar Kalken. We hebben twee toertjes gelopen. De eerste was ene van 9km en die hebben we gelopen in een uurtje. Dat ging heel vlot. Kon in dat tempo nog een hele dag lopen, bij wijze van spreken ;-) En onze tweede toer was er ene van 13km en die hebben we gelopen in 1u27 ongeveer. Danny heeft de laatste 3km op een trager tempo gelopen. Dus die laatste kilometers liep ik alleen ( ) langs de weg in Kalken. Over het algemeen ben ik heel tevreden over de tijd én de afstand. Alleen jammer dat er zoveel betonwegen zijn. Nu voel ik mijn achillespees weer. Ik zal er de hele week ijs moeten opleggen. En NEEN het is niet van dat uurtje step en uurtje spinning van deze week. Die pijn was aan de kuiten en NIET aan de achillespees. Na een warme en deugddoend douche én het lekkere eten ben ik terug naar West-Vlaanderen gereden, met de zon mee!
Trainingsschema voor komende week: maandag : 1u15 buikdansen (nieuwe cursus begint weer, JOEPIE!) dinsdag : 8km lopen woendsag : ofwel 8km bij mij thuis en 10km 's avonds met Danny in Overmere ofwel 5km bij mij thuis en 15km met Danny in Overmere donderdag : 8km lopen + 1uur body pump vrijdag : 5 of 8km lopen zaterdag : rust zondag : 30-32km lopen Valerie
Reeds vroeg was Valerie in Kalken (dat nog aan het ontwaken was van kermiszaterdag) voor een tocht van ong. 2u30. Er werd eerst een lus gemaakt van 9 km (voor de bekenden van de streek: zomerstraat-steentje-rivieringsstraat-raverschoot-hanselaarstraat-zomerstraat) - gevolgd door een tweede lus van 14 km (zomerstraat-dendermondsestwg-husselvelde-porugiezenstraat- tot aan den avee- dan naar het kappletje-loureveld-dendenrmondststwg-zomerstraat). In de eerste tour zaten er ook 2 bruggen. Het eerste uur werd 9,1/uur het volgende uur en een kwart 8,8. Op het einde liet Danny Valerie lopen want ook de 10 km van in Buggenhout hing noch in de benen. Ook waren er problemen met de garmin de laatste kilometers - ekele keren moet in- en uitschakelen (een goed 'spel' als het werkt maar anders kan ik er mij zo zenuwachtig in maken). Daarom ook dat we de exacte afstand niet weten tss 22 en 23 km en dat in 2u26. Al bij al een goede week (weer eentje van boven de 60) en dit zal de latste lange duurloop geweest zijn op training er volgt wel nog de halve marathon van Kuurne.
Planning volgende week van Danny: ma of di: 7 km recuperatieloop wo:15 km met Valerie vr: jogging Lede 10 km zo: jogging Mechelen 10 km De foto ingesloten is die na de eerste lus. Danny
23-09-2008, 07:12 geschreven door Webmaster
20-09-2008
Verslag Buggenhout za 20/09/2008
In Buggenhout was er vandaag een wedstrijd - een bosloop over 10 km. Deze wedstrijd bestond uit 4 ronden van 2.5 km in een prachtige bosomgeving en met verharde paden. Een zeer mooi (zij het lichtglooiend parcours). Het aantal deelnemers viel wat tegen (een 100-tal) dit waarschijnlijk door de sterke konkurentie van de Ikiden. Er waren ook weinig "gewone joggers" aanwezig en er werd zeer snel gelopen. Er waren drie amsterdam-gangers: Hendrik: 44' Dirk: 45 ' (en had nog weinig last van zijn blessure) Danny: 1u01' (kon op het einde nog versnellen en een laatste kilometer lopen in een voor hem snelle 5'15"). Den Hendrik en Dirk konden het natuurlijk weer niet laten om Danny een ronde aan zijn broek te smeren ... Er waren ook nog 2 anderen joggers van de joggersclub van Overmere: Kurt De greef: 47' --> was wat ontgoocheld Johan: 54' (was na het lopen wel nog zo fris als een hoentje) Slechter nieuws van Franky die momenteel sukkelt met een knieblessure en de loopaktiviteiten voor het weekend geschrapt heeft. Onze webmaster Anne heeft vandaag meegedaan aan de Ekiden in Brussel en zij deed over de 5km (zeer lastige - verchillende van ons kennen nog dit parcours van vorig jaar) 36'. Waar de foto's zijn? Een eerste verreiste om foto's te nemen is je fototoestel meepakken ... Danny.
20-09-2008, 20:38 geschreven door Webmaster
19-09-2008
Harde tijden
Naarmate de dagen korten wordt de trainingsdruk nogmaals opgevoerd - dit gedurende nog twee weken nadien wordt er een rekuperatieperiode ingebouwd tot de marathon. Vandaag waren onze twee vliegers (Kurt en Geert) ook van de partij op de 15 km, zij lipen die ong. in 1u07, onzen Hendrik deede er 1u15 over en Franky stond na 1u 15' ook al terug op de piste . Conclusie er wordt serieus gevlamd op training. Danny hiled het net als vorige week op 10 km, had dat die afstand gisteren ook algelopen en maandag een recuperatieloop van 6 km. En om eerlijk te zijn die 28 km van zaterdag in Vorselaar hingen toch nog wat in de benen. Dirk, den armen sukkelaar die moest werken vandaag. Na de training werd er nog wat nagepraat over het programma voor volgend weekend en er werd met kilometers gegoocheld, ze rolden over de lippen alsof het meters waren. Zie hier de afstandstrainingen voor het weekend (waarvan ik weet heb):
Franky: zaterdag 31 km Geert en Kurt (den enen kan niet zonder den anderen): zon 32 km Danny en Valerie: zon 25 km en Danny loopt zaterdag ook nog in Buggenhout een jogging van 10 km Dirk: had ook eenlange duurloop voorzien met enkele bruggen in (let toch maar op voor je kwetsuur!!!) Ook voeding tijdens de marathon wordt een belangrijk onderwerp. Danny heeft zaterdag nogmaals ondervonden dat het eten tijdens een lange afstandsloop geen sinicure is, daarom gaat die het nog eens proberen met gels (wel gevaar voor maagkrampen); franky (en dit is waarschijnlijk de beste methode) neemt om de vijf kilometer de tijd om sportdrank tot zich te nemen. Danny
19-09-2008, 07:31 geschreven door Webmaster
17-09-2008
Trainingsnieuws van Geert en Kurt
vr 12/9 : 10x800m. in 2min48+opwarming en loslopen
za 13/9: rust
zo 14/9: 33kmduurloop in 2u33min ik had de indruk da geert na 30km de kracht nog had om een tandje bij te steken
ma15/9: 9km loslopen
di 16/9 : 14km waarvan halfweg 6km tempoloop in doeltempo marathon 4min de km
woe17/9: 16km
do 18/9 :rust
vr 19/9 :16km tempoloop of 10x800m
za20/9: rust of 20 a 23km
zo21/9: rust of 20 a 23km
ma22/9: 9km loslopen
17-09-2008, 18:20 geschreven door Webmaster
15-09-2008
Trainingsnieuws
Franky
Zondag om 8 u al begonnen in totaal 31,2 km gelopen en dit op 3u15 met een gemid. van 9.6 Km/u Gemid. tempo 6:16.
Training schema voor volgende week:
Maandag 8 x 100 m versnellen op de piste woensdag 15 Km
vrijdag 8 Km
zaterdag namiddag nog eens die 31 Km daarna lichtjes afbouwen.
In bijlage het parcours van de 31 Km
Dirk
zondag 14/09/08 14km met 4 bruggen
maandag 15/09/08 14 km met 4 bruggen
dinsdag 16/09/08 rust
woensdag 17/09/08 18 km met 6 bruggen
donderdag 18/09/08 13.4 km
vrijdag 19/09/08 11.4 km
donderdag&vrijdag worden de trainingen gelopen op de finse piste voor mijn been nog wat te sparen.
Danny
maandag 6 km in Overmere
dinsdag 10 km in Mechelen
woensdag 10 km in Overmere
donderdag rust
vrijdag 5 km
zaterdag 10 km in Buggenhout
zondag 15 km in Overmere (afhankelijk de graad van vermoeidheid en wat de trainingsplannen zijn van Valerie)
15-09-2008, 20:32 geschreven door Webmaster
14-09-2008
Verslag 28 km Vorselaar 13/09/2008
De 28 km van Vorselaar was eigenlijk een ultieme test om na te gaan hoe het met de conditie was; uiteindelijk gingen er 3 amsterdamgangers naar Vorselaar (Hendrik (keelpijn?!)- Valerie - Danny). Toen we ginder toe kwamen was het vrij slecht weer, echter tegen we moesten starten was het al opgeklaard. Danny had vrij veel last van de zenuwen want de laatste tijd liep het niet zo goed. De start ging bij Danny vrij vlot - had wel eens als test de dag voor de wedstrijd 5 km losgelopen en dat beviel goed (niet tegenstaande het goede gevoel bengelde Danny weer achteraan). Doch na een kilometer of vijf kon hij er enkelen inhalen. Als tussentijd op 14 km 1u31 op zeer korte afstand gevolgd door Valerie. Het parcours was zeer mooi met enkele mooie uitzichten (moet wel zeggen de eerste ronde vond ik die uitzichten mooier dan de tweede ...). De eerste 7 kilometer was op gewone weg, de laatste zeven over boswegen die er soms slecht bijlagen. En dit eiste vooral op het einde zijn tol en na 25 km begonnen die bospaden wel door te wegen; Ik finishte uiteindelijk in 3u11 en was heel tevreden en beschouw dit als een zeer positieve test voor Amsterdam (vergelijkbaar met de 25 km van Lier die ik liep een maand voor Rotterdam). Danny en Valerie hadden wel beiden hetzelfde probleem en dat is weinig kunnen drinken en eten tijdens het lopen, daar zal toch iets moeten op gevonden worden want Amsterdam wordt een toch van rond de 4u45 en dan zal er toch iets moeten gegeten worden. Hendrik, gelijk hoe die hem voelt die loopt altijd even snel. Hij legde de 28 km af in 2u15 alhoewel dat zijn pijp ook uit was. Mijn trainingsschema van deze week zal afhangen van hoe snel ik recupereer van deze run. Danny
Na het bekomen van het mooie weer in Monaco heb ik dinsdag 8 km gelopen in een heel goed tempo. Ik had een tijd van 49'14", een gemiddelde tempo van 9.6km/u. Voor mij is dat nogal snel qua trainingstempo. Maar we voelden ons goed dus geen probleem ermee. Het kan geen kwaad om eens een "snelle" tijd neer te zetten op een training. Woensdag heb ik een dubbele loop gelopen. Daar bedoel ik mee in de voormiddag een 14.4km en 's avonds nog eens 4km, een eindtotaal van 18.5km op één dag. En de snelheid van 's avonds was 10km/u (op de loopband natuurlijk). En dat verliep heel vlot want heb tijdens het lopen gebabbeld met vrienden. Dus mijn conditie moet wel goed zijn! Donderdag heb ik nog een duurloopje van 8km gelopen. En dat op mijn gemak. Het lopen vlot deze week heel goed. Heb echt zin om te lopen én heb nergens last van, geen last aan de knieën of aan de achillespees! En dat is heel belangrijk voor mij. Ben heel goed terug gekomen uit Monaco-Menton. Zaterdag was er dan in Vorselaar de monumentlooop van 28km. Het waren twee ronden van 14km en onderweg twee bevoorradingen. De laatste 4km waren heel zwaar voor mij! Ik heb ze op karakter moeten uitlopen. En de oorzaak was volgens mij ... te weinig gedronken tijdens de bevoorrading. Had nochtans mijn gels op tijd in genomen, maarja. En het is geschied. Gisteren heeft Danny mij ingehaald. Ik kon hem niet meer voorbij steken. Nochtans was ik maar 50-100m na hem geindigd. Ik had echt geen energie meer om hem in te halen. Wat zal zijn weekend heel goed zijn! Schema volgende week: Maandag 15/09 : 8km + 1uur aerobic dance Dinsdag 16/09 : 14km + 1uur spierverstevigende oefeningen (+ 4km???) Woensdag 17/09 : 1uur aerobic-dance Donderdag 18/09 : 8km + 1uur spierverstevigende oefeningen Vrijdag 19/09 : 1uur buik- en bilspieren + 1uur zwemmen Zaterdag 20/09 : rust (moet werken!!!) Zondag 21/09 : 30km (in Overmere??) Valerie
14-09-2008, 17:40 geschreven door Webmaster
Foto's Evergem 06/09/2008
Hierbij nog enkele foto's van Evergem.
14-09-2008, 17:34 geschreven door Webmaster
Uitslagen 28 km Vorselaar
Maes Hendrik
M
1965
Berlare
h+40
14
2:15:12
12,43
0:04:50
Clincke Danny
M
1962
Kalken
h+40
25
3:11:14
08,79
0:06:50
Vangampelaere Valerie
V
1979
Markegem
dSen
6
3:11:35
08,77
0:06:51
Denny ?
Aan iedereen een dikke proficiat. Knap gedaan !
MVG,
Anne.
14-09-2008, 11:02 geschreven door Webmaster
11-09-2008
Midweeknieuws.
Nog 38 dagen en de spanning begint te stijgen. Vandaag deed niet iedereen dezelfde training. Danny (die gezelschap gehouden werd door Johan) deed 10 km (had gisteren al 10 km gedaan en eergisteren 6) op een matig tempo van 1u06'. Hendrik was weer in supervorm en maalde 15,8 kmaf in 1y15'; Franky - die op wolkjes loopt (zou dat makkelijk lopen?)- liep 1u25'; Bij hem liep ook Dirk MAAR Dirk had blijkbaar toch nog wat last van zijn oude blessure. De hamvraag is of Dirk niet te gretig is om zo snel mogelijk terug te komen na toch een zeer lange kwetsuur.
De volgende opdracht waar enkele amsterdamgangers aan deelnemen is Vorselaar - 28 km.De deelnemers voor zaterdag zijn : Valerie, Dirk, Hendrik, Denny en Danny. Ook Taaike (dochter Dirk) heeft blijkbaar de smaak te pakken na haar debuur op de halve marathon in Evergem en is ook van plan om te starten in Vorselaar. Danny.
11-09-2008, 08:09 geschreven door Webmaster
Gewijzigde planning Dirk
donderdag 11/09/08 rust vrijdag 12/09/08 10 km zaterdag 13/09/08 zal ik de28km in vosselaar niet meelopen op raad van dr.d j woensdag had ik weer last van mijn kwetsuur zondag 14/09/08 13,4 km
mvg,dirk
11-09-2008, 00:00 geschreven door Webmaster
10-09-2008
Trainingsnieuws van Dirk.
Training deze week: maandag : 11.4km dinsdag : 13.4km woensdag : 15 km donderdag : 10 km vrijdag : 6 km uitlopen zaterdag : 28 km jogging in vorsselaar mvg, dirk
10-09-2008, 12:48 geschreven door Webmaster
09-09-2008
Nieuws van onze Monegask.
Verslag van vorige week voor op de blog : Vorige week dinsdag heb ik in de voormiddag 6km en in 's avonds 5km gelopen. Dat verliep vlot, twee keer per dag lopen! Voelde me een echte loopster, die twee keer per dag trainde Nu we toch in verlof zijn kunnen we ons dat permitteren Donderdag heb ik dat nog eens gedaan maar met mijn lange duurloop. In de voormiddag 18km en 's avonds 4km. Zo kwam ik ook aan mijn 22km. Het lopen verliep vorige week niet zo goed omdat ik last had van een verkoudheid (verstopte neus, hoofd- en keelpijn). Maar we hebben volgehouden en hebben de grote afstanden toch gelopen. Zoals je weet ben ik dan de vrijdag vertrokken naar Menton-Monaco. En de zaterdagmorgen (vóór het ontbijt) heb ik een kleine 6km gaan lopen langs het water. Echt zalig. Het was nog maar 7u en de thermometer toonde al 20°C. Dus heb ik niet te lang gelopen, was die tempartuur nog niet gewoon ;-) En de rest van mijn verblijf heb ik niet meer gelopen. Maar heb wel iedere dag zo'n 15km gewandeld, dus die kilmoeters tellen ook wat zeker? En nu een beetje verder trainen, hier in het (koudere) België. Groetjes, Valerie
09-09-2008, 10:41 geschreven door Webmaster
07-09-2008
Trainingsschema Danny volgende week.
Na de zondag rust te hebben genomen (ook mede door het triestige weer) staat er weer een druk trainingschema op het programma :
maandag: 6 km in Overmere
dinsdag: 8 km Mechelen
woensdag : 10 km Overmere
zaterdag: 28 km Vosselaar (verschillende amsterdamgangers zullen hier deelnemen)
zondag : 5 km Kalken Danny
07-09-2008, 15:55 geschreven door Webmaster
Verslag Halve Marathon Evergem 06/09/2008
Bijna de voltallige equipe was op de afspraak in Evergem. Het weer zag er goed uit ... maar er waaide een venijnige wind die in de loop van de wedstrijd nog een grote rol zou spelen. De eerste 10 kilometer was volledig wind in de rug (op enkele honderden meter na), maar ... nadien begon de miserie en konden de schema's die door sommigen waren opgemaakt naar de prullenmand. Niettegenstaande de zeer sterke tegenwind werden er toch enkele zeer scherpe tijden gelopen.
Amsterdamgangers :
De twee buiten categorie:
Kurt : 1.19 40 (en een knappe dertiende plaats)
Geert: 1.22.39 (en ook een zeer behoorlijke 32-ste plaats)
Beiden waren uiters tevreden over hun tijd.
Hendrik: 1u34 (had nochtans last van keelpijn ...)
Denny: 1u36 --> die kreeg vleugels toen hij Maurits passeerde
Franky: 1u41 --> zoals reeds eerderd vermeld - die is in supervorm en vliegt!!!
Danny 2u19 --> had nog last van teen maar was toch zeer tevreden van in dergelijke omstandigheden te kunnen uitlopen (liep na 11 km laatste - maar heeft nog een man of 5 kunnen remonteren)
Dirk heeft een trainingsloop van een 16 km gedaan en heeft dit zonder pijn kunnen doen.
Niet amsterdamgangers:
Maurits: 1u41 --> was wel wat ontgoocheld had tot 14 km het schema van 4'30" kunnnen aanhouden maar had nadien - mede door de felle wind - moeten prijsgeven op dit schema
Taaike (dochter van Dirk): 2u17' --> ze liep haar eerste halve marathon en had goed ingedeeld.
Ook het vermelden waard is de prachtige organisatie en het mooie (ondanks de felle wind) parcours.
's Avonds zijn we dan afgezakt naar het 'heiende' waar we allemaal samen iets gaan eten zijn en waar nog enkele afspraken voor Amsterdam gemaakt zijn. Het werd een sfeervolle en geslaagde avond waar naast de planning ook veel over de voeding gesproken is. Iedereen heeft daar zo wat zijn eigen ideeen over en het voedingspatroon van de laatste weken van de verschillende lopers zal een dezer ook aan bod komen op deze blog.
Zowel van de wedstrijd als het napraten zijn nog verschillende foto's deze zullen ook in de loop van de week gepubliceerd worden. Danny
07-09-2008, 15:54 geschreven door Webmaster
Uitslagen halve marathon Evergem za 06/09/2008
Wettinck Denny - 1u36m35s De Gucht Franky - 1u41m48s Van Overmeire Maurits - 1u41m58s Clincke Danny - 2u19m42s Hendrik - 1u34m Geert - 1u22m Kurt - 1u19m