The Road To Amsterdam
Voorbereidingen marathon Amsterdam 19/10/2008
Inhoud blog
  • Einde van deze blog ...
  • Alle uitslagen op een rijtje ...
  • Funny pictures ...
  • Verslag van Patrick Melon
  • Verslag van Denny
    Foto
    Foto
    Foto
    07-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuws van Franky

    Na een zeer goed gelopen halve marathon in Evergem, waarvan de laatste 6  met een lastige tegen wind en toch een heel goede tijd 1u41:48. Kunnen we verder trainen met volle moed.
    Training voor volgende week :
       Maandag 8 km op 55 min
       Woensdag 17 Km op 110 min
       Vrijdag 8 Km op 55 min
       Zondag 32 Km op 215 min
    Franky



    07-09-2008, 12:13 geschreven door Webmaster  
    04-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainingsnieuws woensdag 03/09/2008

    Op de woensdagtraining eens geen duurloop van 15 km. Reden: de meesten lopen zaterdag halve marathon in Evergem en wilden vandaag niet voluit gaan. Hendrik onderhield wel een stevig tempo en kwam onder de 40 minuten op de 9 km. Franky had iets meer nodig, maar had toch ook serieus doorgelopen. Danny deed 10 km (net als gisteren) en had daar 1u05' voor nodig. Kurt en Geert (als je de een ziet, zie je de andere) maalden enkele tourkes af aan een voor hen rustig tempo.
    Zoals al gezegd zat iedereen meer met de halve marathon van zaterdag in Evergem in het hoofd.

    De vooropgestelde tijden voor de halve marathon :
      Kurt 1u20
      Geert 1u21
      Hendrik 1u35
      Franky 1u50
      Danny 2u16
      Denny ?

    Dirk (opnieuw aan het opbouwen na kwetsuur) en Valerie (Monaco) nemen niet deel in Evergem.

    Danny.



    04-09-2008, 21:28 geschreven door Webmaster  
    02-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainingsnieuws 30 & 31/08/2008.
    Dirk
    31/08:10km
    01/09:rust
    02/09:12km
    03/09:12km
    04/09:12km
    05/09:4km uitlopen
    06/09:16km(traning:zonder lus) in Evergem i.p.v 1/2 marathon op  raad van een goede vriend dr.d.j.
    Hij vindt het nog wat te vroeg om een 1/2 marathon te lopen: een goede raad is goud waard !!!!
    Met mijn been gaat het tamelijk goed toch nog goed die spanning voelen van die ontsteking.
    De trainingen worden gelopen op de finse piste voor de schokken wat te dempen voor mijn been
    en zaterdag in evergem een test op de baan.
    mvg;dirk

    Valerie
    De lange duurloop van deze week zit er weer op. Zaterdag heb ik (weer alleen!) 27km gelopen. En dat onder een blauwe hemel met enkel de zon. Wat was het warm. Ik ben nochtans (redelijk) vroeg begonnen. Het was 9u, maar omdat ik traag loop heb ik er toch 3u20 overgedaan (gemiddelde looptempo van 8-8.5km). Dus was ik klaar met trainen rond het middag uur. En de zon ... die was er volop aanwezig Maar ben toch blij dat ik het alweer gedaan heb. De kilometers beginnen op te stapelen. De kaap van de 30 kilometer nadert. En omdat ik alleen gelopen heb ben ik op de finse piste gaan lopen. Dus dat waren 15 (!) ronden. De eerste 12 ronden gingen vlot maar de laatsten ronden. Daar heb ik me toch een beetje moed moeten inspreken. Maar de kilometers zitten in de benen en dus kunnen ze me dat niet meer afpakken
    Valerie.

    Danny-Stefaan-Anne
    Na het eerste gedeelte van de week al de nodige kilometers te hebben gelopen en heb ik er nog een mooi voortzetting van de week van gemaakt. Donderdag vertrokken naar Blankenberge. Vrijdag daar een 12-tal kilometer gaan lopen Blankenberge-Wenduine-Blankenberge. Zaterdagmorgen een ochtenrun gedaan van een 6-tal kilometer.
    Zondag stond in het teken van het bezoek aan de "webmaster". Ik heb daar 22 kilometer gelopen. Eerst 14 met Stefaan (die moest zich inhouden want is duidelijk een hoger tempo gewoon) en nadien 8 met webmaster Anne. De gem. snelheid van de gezamelijke runs lag wel maar op 8,6 maar ... het was heel warm en dus mocht ik zeker geen risico's nemen. het belangrijkste is dat ik 2,5 uur bezig ben geweest en dit als een ideale lange duurloop kan gezien worden (toch met mijn capaciteiten). Het parcours in de Noorderkempen was ook prachtig. Van het ene bos naar het andere (in begin wat slechte stukken door het slechte weer van de laatste tijd, maar voor de rest zeer brede bospaden (eerder "lanen") en een stukje langs de vaart. En om den dag kompleet te maken ben ik dan maar bij de webmaster blijven eten (ja en haar kookkusten vallen ook best mee!!!).
    Al deze kilometers brachten mij op een weektotaal van 65 (en dat is vrij hoog voor mij - recordaantal denk ik - maar zal hier toch moeten mee opletten voor overdaad). Ook het maandtotaal kwam aan 205 (ook zeer hoog voor mij). Volgende week zal het wel wat kalmer zijn en ik plan 2 kortere trainingen (tss 7 en 10 km) en dan de halve marathon van Evergem (waar de meeste amsterdamgangers aan de start verschijnen).
    Anne plaats je ook de foto's en zorg jij voor de nodige kommentaar hierbij.
    Danny


    Foto 1 : Danny en Stefaan voor de start van de duurloop.
    Foto 2 : Danny, Anne en Thomas (dat moest er zeker bij ) na afloop.







    02-09-2008, 07:43 geschreven door Webmaster  
    31-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Planning Valerie tijdens haar verlof.
    maandag 01/09 : 8km lopen
    dinsdag 02/09 : 13km lopen in de voormiddag + 6km in de avond
    woensdag 03/09 : zwemmen
    donderdag 04/09 : 20-25km lopen
    vrijdag 05/09 : vertrek naar Monaco
    zaterdag 06/09 : 8km lopen
    zondag 07/09 : 8km lopen

    maandag 08-09 : terug van Monaco
    dinsdag 09/09 : 8km lopen in de voormiddag + 6 km in de namiddag lopen
    woensdag : 14 km lopen + zwemmen
    donderdag : 8 km lopen + 1 uur body balance (combinatie van yoga, tai chi en pilates) + 1uur body pump (spierverstevigende oefeningen)
    vrijdag : 1 uur buik- en bilspieroefeningen + zwemmen
    zaterdag : 28km lopen in Vosselaar
    zondag : 1 uur spinning + zwemmen

    Valerie.

    31-08-2008, 14:20 geschreven door Webmaster  
    30-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainingsnieuws van Valerie.
    Ik ben redelijk goed gerecupereerd geweest van zondag, 1/8 triathlon. Dinsdag 6 km gelopen op de loopband, en dat verliep heel vlot. Een beetje last gehad aan de achillespees. Maar anders geen zorgen. Woensdagavond heb ik na het werk 12.5km gelopen. Met veel moeite ben ik eraan begonnen. Ik was moe maar heb het toch uitgelopen, die training. Voor zo'n lange afstand loop ik buiten. Ik zie het niet zitten om bijna anderhalf uur binnen te lopen, te eentonig. Maar als het té hard regent of heel slecht weer is, zit er dan eingelijk niet veel op dan binnen te trainingen. Dat is het voordeel aan lid zijn van een fitnessclub. Maar het weer viel goed mee dus hop naar buiten. Nog een geluk dat ik twee vriendinnen ben tegengekomen op de finse piste zodat zij nog een ronde of twee met mij gelopen hebben. Ik heb in totaal 7 ronden van 1.8km gelopen. Donderdagavond ben ik binnen gaan lopen, want het was maar 6km om te lopen. En omdat ik om 20u nog de body pump (spierverstevigende oefeningen) wil meedoen heb ik op de loopband gelopen. Die 6 km is eingelijk niets meer vergeleken met de andere afstanden die ik (en jullie ook) moeten lopen. Het is eigenlijk een opwarming .
    En nu genieten van mijn verlof. Eindelijk! Maar ik blijf lopen. Ook volgende week in Monaco, terwijl jullie die halve mararthon lopen. Zal eens aan jullie denken ;-)
    Valerie.

    30-08-2008, 22:01 geschreven door Webmaster  
    28-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training woe 27/08/2008

    Het was weer druk op de training en week na week wordt er de pees opgelegd. Traditioneel waren er enkelen die de 15 km-tour liepen; Danny als eerste vertrokken had vandaag een veel beter gevoel dan zondag (1u40' en vlot gelopen). Ook gisteren had die al 10,6 km gelopen die ook vlot gegaan was. Dus er moet daadwerkelijk wel een verband zijn tss het slecht lopen en het "morgen-lopen".
    Ook Hendrik was in betere doen als zondag en kwam danny al voorbij gevlamd na 8,5 km (Hendrik had daar een tijd van 41').
    Op km 10 kwam Denny voorbij - had eerst een tijdje Hendrik gevolgd maar had nadien hartsla laten zakken tot 135 en op dat tempo verder gelopen (blijkbaar zijn er steeds meer en meer lopers die op hartslag lopen en trainen).
    Na een km of 12 kwam ook Franky en zijn "twee kompanen" voorbij.
    Blijkbaar was dat een sein voor een versnelling bij Franky.
    Ook Dirk was terug aanwezig en is voorzichtig beginnen trainen (vandaag 6 km). Wel is er bij Dirk nog wat aarzeling en twijfel wat normaal is na zo'n lange kwetsuur. Maar Dirk zal er hem wel doorworstelen en zoich klaarstomen voor Amsterdam.
    Ook Kurt was aanwezig maar die hebben meer op snelheid gewerkt.
    En voor diegenen die het nog niet weten onze webmaster is vandaag jarig !!! Ze wordt ... (neen de leeftijd van een vrouw verklap ik niet)...
    Danny



    28-08-2008, 07:14 geschreven door Webmaster  
    27-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dirk komt stillaan uit de lappenmand gekropen ...
    De loopschoenen zijn thuis gebleven op reis.
    Het gaat al veel beter met mijn been alhoewel nog 12 beurten te gaan bij de kinesist.ga ik woensdag mijn loopschoenen weer eens aantrekken(als ze nog passen hé).

     
    27/8 : 6km
    28/8 :8km
    29/8 :9km
    30/8 : rust
     
    Als ik dan geen last meer heb aan mijn been zal ik volgende week mijn training opdrijven tot 15km en de 1/2 marathon in evergem(als training) mee lopen.
     
    mvg, dirk


    27-08-2008, 11:49 geschreven door Webmaster  
    25-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainingsnieuws van Valerie
    Deze week was een "kalme" week. Daar ik me wat voorbereide voor de finisher 1/8 triatlon van gisteren, zondag geweest. Dus dinsdag slechts 5km en donderdag 25.2km gelopen. Niet echt veel. Maarja die schade gaan we wel inhalen Gisteren, zondag was het dan zover, de finisher 1/8 triatlon. De start was om 13u maar aangezien we met 260 triatleten waren én het zwemmen in een zwembad gebeurde waren er verschillende waves. Zo moest ik maar om 14u25 beginnen. Mijn zwemmen, 600 meter, heb ik afgelegd in 13' de wissel tussen het zwemmen en het fietsen was ongeveer 5'. Op de fiets dan en 6 rondjes van 3.5km fietsen en dat in een tijd van 42' ongeveer. Mijn wissel tussen het fietsen en lopen was ongeveer 2'. En nu hop lopen. Mijn 6 km, 4 rondjes, heb ik gelopen in 33', ongeveer 10.5-10.9km/u gelopen. Het lopen verliep heel vlot. Daar moest ik natuurlijk niet op trainen. De finish was in de grote witte tent waar iedere deelnemer een medaille kreeg. En natuurlijk bij de aankomst een uitgebreide tafel met fruit (sinaasappelen en watermeloen), wafeltjes, water en extran. Heel goede organisatie!
    Valerie

    25-08-2008, 12:52 geschreven door Webmaster  
    24-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainingsnieuws

    Zaterdag is Danny een kilometer of zeen gaan lopen (aan een gem van 9,5) en langs een mooi parcours langs het donkmeer en de eendekooi (voor de mensen uit de omgeving een aanrader - dit parcours werd ook gebruikt op de jogging op Overmere-Donk) telkens 3,5 km. Dit ging vrij vlot (ondanks en flinke plensbui).
    Hendrik heeft zaterdag deelgenomen aan een duathlon op "den heikant". Het lopen ging vrij vlot en kwam op de 5 km opniuew rond de 21' uit. Het fietsen daarentegen was minder vlot gegaan waardoor hij zich niet direkt in de top van het klassement kan handhaven. Was wel tevreden over de totale prestatie want de wind had een vennijnige rol gespeeld (vooral in het fietsen) bij deze duatlon.
    Zondagmorgen zijn Danny en Hendrik dan op pad getrokken voor een duurloop. Het is een tour van 15,2 km geworden. De eerste intentie was om een 20-tal kilometer te lopen. Maar (zoals telkens bij een ochtendtraining) ging het niet te vlot bij Danny. De 15,2 km uitgelopen aan 9/uur (en mij voor die snelheid zelfs moeten forceren). Zal er toch iets moeten op vinden ofwel de morgentrainingen schrappen. De oorzaken zijn volgens mij tweerelei nml. de medikatie die kort na iname de hartslag heel laag houdt (en neit ideaal om te lopen) - en het te weinig eten (dies lesje zou ik nochtans al moeten geleerd hebben). Het verschil tussen deze omloop op een avond te lopen als dezelfde afstand in de voormiddag te lopen is gewoon spectaculair. Voormiddags is het echt verkrampt lopen en zelfs een gevoel van misselijkheid tijdens het lopen. Komt nog bij dat door de teenkwetsuur ik waarschijnlijk wat een andere houding aanneem waardoor pijn in de onderrug ontstaat.Misschien zijn al deze opmerkingen ook te plaatsen onder één nummer: "Oud worden"...
    Hendrik was in den beginne ook wat aan het klagen maar liep toch vrij vlot wat intervallekes en eens een extra kilometer in het zand. Moet ook nogmaals de mensen (en kan dat eigenlijk niet genoeg doen) bedanken die bij mij blijven tijdens het lopen niet tegenstaande zij een veel hogere snelheid aankunnen.De mensen van de atletiek kern waren ook deftig aan het trainen en legden er serieus "de pees" op, die kwamen ons letterlijk langs alle kanten voorbij gevlogen.

    Schema voor volgende week:
    dinsdag 10 km in Mechelen
    woensdag: 15 km in Overmere
    vrijdag : 5km loslopen
    zaterdag: duurloop tss de 20 en 26 km
    zondag: 5 km loslopen
    Dit zou mij weer aan een weektotaal brengen van 55 km en dat is net evenveel als deze week. Voor mij zijn deze weektotalen vrij hoog (anderen zullen in de voorbereiding makkelijk tot 80 km) maar moeten voldoende zijn om medt een goede basisconditie aan de start te verschijnen in Amsterdam (waarbij voor mij de tijd volledig belangeloos is).
    Danny



    24-08-2008, 17:15 geschreven door Webmaster  
    23-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Krak-Jogging Heikant

    Zoals enkele weken geleden was er weer een "krak-jogging" op Zele Heikant. hetzelfde principe per ronde (die nu wel 2,5 km) was kreeg je een armband die je nadien kon inwisselen voor een krak-bier. Je was ook vrij in het aantal ronden dat je wilde lopen. Dus geen uitslag en de tijden kon jezelf opnemen maw een "echte" jogging zonder dat er een uitslag wordt opgemaakt. Het valt trouwens op dat dergelijk soort joggings meer en meer succes blijken te hebben. Ook na de jogging was er vrij veel ambiance.
    Van de amsterdamgaggers waren Danny en Hendrik aanwezig (de laatste had wel nog wat last van een kuitblessure (of was het toch de kermis die nog steeds nazinderde???) - en wilde ook zaterdag starten in de duatlon op dezelfde lokatie)
      Hendrik 5 km : 21'
      Danny 10 km: 1u00'21"
    Ook Patrick (die ons al had laten weten op de blog van ook te starten op de marathon in Amsterdam) en Kurt De Greef (zou de halve marathon lopen in Amsterdam) waren op de krakjogging aanwezig.
    Ze liepen beiden 12,5 km
      Kurt: 1u01'
      Patrick 1u07'
    Wat ook opvalt is dat er verschillende mensen aan het trainen zijn voor de najaarsmarathans in Europa. Zo is een groepje van het waasland aan het trainen voor de marathon van Venetie.
    Waar de foto's zijn? Een goede vraag die ik mij ook stel want ik was nochtans zeker dat er een stuk of twee getrokken waren maar helaas, niet meer terug te vinden op het toestel ... Zoals vorige week al gezegd fotograaf spelen is niet direct mijn ding.
    Danny



    23-08-2008, 20:05 geschreven door Webmaster  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wie waar dit weekend ?

    Wie loopt welke wedstrijd :

    Danny en Hendrik : Heikant - krak-jogging
    Hendirk : Duatlon Heikant (indien hij verlost is van zijn kuit-blessure)
    Valerie en Denny : triatlon



    23-08-2008, 16:04 geschreven door Webmaster  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainingsnieuws van Kurt en Geert.
    hierbij laat ik u weten waarmee ik mij de komende dagen ga bezighouden.
     
    ma 18/8 : 50 min. loslopen
    di   19/8 : 20 min.losl.  30min. tempo(7.5km aan 4min. de km) 20min. losl.
    woe 20/8 : 3km losl.  3maal 2km. 1in 7min20.    1in 7min10  en 1in 7min  , 4km  losl.
    do 21/8 : rust
    vr 22/8  :10km  licht tempo
    za 23/8 : 14km in doeltempo marathon
    zo 24/8 : 30,4 km duurloop
    ma25/8 : 8km losl.
    di 26/8  :rust
    wo 27/8:16km duurloop of snelheid
    do 28/8:rust
    vr 29/8 :8km licht tempo
    za 30/8: 16km in doeltempo marathon
    zo 31/8: 32km duurloop
    ma 1/9 :8km losl.
    di  2/9  :rust
    woe 3/9: 8km licht of snelheid
    do  4/9:rust
    vr 5/9 : 6km losl.
    za 6/9: halve marathon EVERGEM
     
     
    voila astemblief
     
    voor geert zou da just t'zelfde shema moeten zijn
     
    Kurt D.J.


    23-08-2008, 16:03 geschreven door Webmaster  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandagtraining Franky
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Franky heeft maandag een intervaltaining gedaan en ons de grafiek ervan bezorgd. Het is een mooie grafiek van een interval training :
     - eerst het loslopen
    - de effektieve interval
    - het uitlopen



    23-08-2008, 16:02 geschreven door Webmaster  
    21-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainingsnieuws van Valerie
    Vandaag mijn eerste lange afstand alleen gelopen. Heb vandaag 25.2km gelopen in 3uur. Dat klinkt lang maar als je een gemiddeld tempo van 8.5km/u loopt is dat zo. Al gaat dat snel die drie uurtjes. En heb nochtans alleen gelopen. Welja alleen met mijn muziek Ik loop mijn lange afstanden traag omdat ik mijn hartslag onder de 150 wil houden en vandaag is dat weeral gelukt. Ik had een gemiddelde van 147 qua hartslagmeting! Het is vooral uithouding dat telt bij mij, en niet zozeer die tijd. En nu wat rusten tot zondag. Mijn tweede deelname aan de finisher 1/8 triatlon.
    Valerie


    21-08-2008, 15:21 geschreven door Webmaster  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze webmaster ...
    Daar onze webmaster van het bescheiden type is zal ik een poging doen om haar een beetje te beschrijven.
    Anne is al bijna twee jaar aktief in het lopen en is net zoals de meesten van ons begonnen met Start To Run in de plaatselijke joggingsclub in Brecht (waarvan ook een link op de blog staat). Alhoewel de meesten onder jullie denken van haar niet te kennen hebben ze haar toch reeds luidkeels staan aanmoedigen. Waar? Op de Ekiden vorig jaar.
    Anne, heeft na de vijf kilometer ook verder uitgebouwd naar de 10 km, maar telkens ze de 10 km-grens bereikte liep er wat mis met kwetsuren (hielspoor, scheenbeenvliesontsteking, spierkrampen, ...) en moest ze telkens weer inaktief zijn en eigenlijk van voor aan weer opnieuw beginnen. Op kortere afstanden kon ze wel haar tijden lopen (32' op 5 km in Antwerpen en 34' op de Ekiden) - doch haar doelstelling ligt niet in het lopen van snelle tijden maar in het lopen van lange afstanden. Daar het steeds hervallen in blessures niet motiverend werkt heeft ze de koe bij de horens genomen en heeft ze uitgebreide sportonderzoeken laten doen. Daar kwam aan het licht dat ze veel te belastend liep (ook in een te hoge hartslagzone) met alle gevolgen van dien. Er is een speciaal schema opgesteld voor haar waarbij ze in een zeer lage hartslagzone (onder de 150) moet lopen dit gedurende een lange tijd (10 km), natuurlijk is de beginsnelheid in het begin van die methode nogal laag (ong. 7/uur) maar door ruimere tijd op deze manier te trainen zal de snelheid bij lage hartslag omhoog gaan (hetgeen ik ook al ondervonden heb).
    De doelstelling van Anne op middenlange termijn is om in de eerste plaats blessurevrij te kunnen joggen en tegen de 10 miles van Antwerpen deze te kunnen afwerken. Anne is ook een veelloper en traint een drietal keer in de week. Hetzij met enkele vriendinnen hetzij met de jogclub.
    Ook Anne haar echtgenoot is een loopfreak (is trouwens in Overmere al komen meetrainen), maar hij is bij de snellere lopers (10 mijl in 1u23'). Een halve marathon is één van zijn volgende doelstellingen.
    Verder moeten we Anne ook bedanken omdat ze zoveel tijd wil steken in het up to date houden van onze blog !!! 
    Danny.


    21-08-2008, 08:21 geschreven door Webmaster  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag woensdagtraining 20/08/2008

    Verslag woensdagtraining :
    Traditioneel op woensdag hetzelfde scenario. Danny (nu met looppartner Dirk Van De Walle - was ook wat gekwetst ... had ook zijn teen gestoten (blijkbaar "de kwetsuur van de week") vertrok om 18:15 voor de tour van 15,2 km. De anderen - wel minder in aantal (had overmere kersmis hier iets mee te maken?!)- vertrokken om 18:30. Deze maal kwamen de later gestarte loeprs voorbij langs de Scheldedijk. Franky (in topconditie!!!) liep met een gem. van 12/uur. Danny deed weer 1u40" en had nog een beetje last van de teen.
    Vriendelijke Groeten,
    Danny



    21-08-2008, 07:45 geschreven door Webmaster  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Amsterdam Pacing Team

    Het is vanaf nu mogelijk om voor Amsterdam in te schrijven (gratis) voor het runnersworld pacing-team --> op die manier loop je achter hazen (tempomakers naar je gewenste tijd); Is niet mogelijk voor de zeer snelle lopers.
    Ik heb dit in Rotterdam ook gedaan (zelfs al kan je ze niet volgen - ze zorgen er wel voor dat je zonder enig probleem naar de start kan en dat je ook je materiaal dicht bij de start kan achterlaten). Ook de tijd waarvoor je je inschrijft is van weinig belang. Ik heb mij nu opgegeven voor 4:15. Ik zou het zeker aanraden om je in te schrijven.
    Je kan dit doen op de volgende site:
    http://www.runnersweb.nl/RunnersWorld/PacingTeam.htm 
    groetjes,
    Danny



    21-08-2008, 07:40 geschreven door Webmaster  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuws uit de lappenmand ... Danny
    18/08 :  teenperikelen : geen breuk. Zal wel nog enkele dagen pijn hebben (met een gaatje kwam er niet zoveel uit maar is een serieuze bloeduitstrorting) - nadien telkens goed afdekken als ik ga lopen en het kan wel nog enkele weken duren alvoor de nagel weg is (waarschijnlijk wel al weg tegen marathon)
    Danny


    21-08-2008, 07:39 geschreven door Webmaster  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training Franky

    Training,
    Vandaag 18 aug. Een 8 Km met enkele versnellingen
    Woensdag 20 aug. 15 kM
    Vrijdag 22 8 Km
    Zondag 8 a 10 Km

    Franky.



    21-08-2008, 07:38 geschreven door Webmaster  
    18-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuws vanuit de lappenmand ... Danny
    Mijn trainingsschema zal afhangen van de evolutie van mijn teenkwetsuur (momenteel ver van denderend).
    Hoop toch tegen woensdag 15 km te kunnen lopen (de traditionele woensdagtraining dus: ik vertrek wat vroeger en men moet mij maar inhalen).
    Op vrijdag is er de krackjogging op Zele-Heikant (een 10 km) en zondag zou ik dan een duurloop doen van 25 km.
    Danny.


    18-08-2008, 11:34 geschreven door Webmaster  
    Archief per week
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/09-02/10 2005
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !
    Mijn favorieten
  • Marathon Amsterdam
  • Jogging Club Brecht
  • Blog Valérie
  • Joggers Overmere
  • Voetbalclub KFC HO Kalken

  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs