Gepeperd, zalvend of komisch autogezever. Deze blog leest van onder naar boven.
Vriend worden op Facebook? https://www.facebook.com/vroum.vrouumm?ref=tn_tnmn
26-03-2012
Tip.
Gisteren, zoals half Belgie, een wandelingeke gemaakt en een terraske gedaan. Alleen had dat laatste nogal veel voeten in de aarde.
We kennen ze allemaal. De oude kneker M/V, die ergens alleen twee tafeltjes in beslag neemt en zijn of haar krant of boekske begint te lezen. Die moeten ze wakker maken als de zaak sluit. Of het afgestofte koppeltje dat naast elkaar twee tafeltjes in beslag neemt en met een lege Blonde Leffe zich zit te vervelen. Ze blijven wel zitten want ze moeten nog een uur wachten op hun bus en de voorziene acht Euro is reeds gespendeerd.
Nu. Gisteren had ik al een tijdje zo'n koppeltje, mooi gekamde dertigers, in de gaten. We waren al twee keer gepasseerd op terrassenjacht en die klootzakken zaten daar nog altijd met hun opgedroogde pint. Geduld is een mooie deugd die ik helaas niet toebedeeld ben. Dus ga ik rechtover dat klotewijf zitten en neemt mijn handlangster plaats rechtover de gefrustreerde korketrekker. Het was al prijs voordat ze neer zat. Ze was gekleed in een spannende jeans en een witte blouse waarvan, zoals gewoonlijk, te veel knopen geen werk hadden.. Ik dacht dat zijn oogballen op tafel gingen vallen. Het duurde een tijdje tegen ze zich comfortafel had neergepoot en verdacht Marty Feldman ervan een stijven te krijgen. Zijn groeze waarschijnlijk ook want ze begon onwennig op haar stoel te schuifelen. Ze werd serieus pissed. Toen mijn zwoel gevooisde tegen haar spiering begon te praten was het hek helemaal van de dam. Eén minuut later sommeerde de zeikteil de sukkelaar om haar te volgen. Hij stond op een nogal ongemakkelijke manier op en volgde zijn grootste vergissing. Missie geslaagd.
Het is een truuk die we geregeld toepassen. Normaal begin ik ostentatief de Kermits uit mijn neus te peuteren maar deze keer was een cornet met twee bollen al genoeg. Moet ge ook eens proberen.