Gepeperd, zalvend of komisch autogezever. Deze blog leest van onder naar boven.
Vriend worden op Facebook? https://www.facebook.com/vroum.vrouumm?ref=tn_tnmn
28-07-2012
Geheim.
De ochtenderecties volgen elkaar in razend tempo op. k 'Wil maar zeggen: de dagen vliegen als't congé is.
Een paar dagen geleden had ik nog leedvermaak maar nu wordt ik met de neus op de feiten geduwd.
Ik heb beloofd om die klotecamionetten klaar te hebben tegen eind volgende week. Stom kieken da'k ben. Maandag dus werkdag. En dinsdag ook als'k tegenpiet heb. t' Is thopen dat regent.
'k Volg nog altijd de heisa rond Staden op dat forum. Volgens mij hebben ze gelijk. Als je niets te verbergen hebt zet je het toch op het net? Rare kwibussen, daar in da gemeentje.
Maar we gaan toch kijken. Is altijd één van mijn favorieten geweest. Al van in de tijd dat nog een sprintje was. En de Fast is daar.
Da kunnen ze een paar kilometer verder niet zeggen in die grote rally. Maar naar daar gaan we ook. We zullen geen dagkaart kopen zoals verleden jaar. En geen frieten eten aan die koten. Ik spreek hier voor mezelf. Copain daarentegen begint al te kwijlen als èm rallyfood ruikt. Dan is er geen enkele worst of hamburger nog veilig.
Een dagje of drie aan zee geweest. Nieuwpoort, bij de dochter. Zij in Kreta, 't kot schoon voor ons.
Airco. Zon zee Jup. En mosselen.
Iedereen eet mosselen. Als je een terras passeert zitten duizenden in T-shirt geklede mensen van die slijmkwabben naar binnen te spelen. Met frieten.
Ik had gisteren een T-shirt aan en mocht dus meedoen. Moules à volonté, stond er verkeerdelijk op da bord. Na twee potjes en de helft van Brigitjes portie ben ik gestopt.
'k Ga het niet zeggen tegen Copain. Maar dat is, zoals ik al gezegd heb, een ander verhaal.
Dinsdag gaan aperitieven geweest met de schoonvader van mijn kleine. Lust ook wel een Jup. Meerdere, bleek.
Hij is zo'n beetje bevriend met een voorzitter of medewerker van een rallyclub uit de Vlaanders en wist te vertellen dat er serieus wat gefoefeld wordt met de inschrijvingen van de rally van Staden. Ze hebben blijkbaar te veel inschrijvingen, al meer dan een maand, zeggen ze. Maar ze willen die niet bekend maken. Om vriendjes en 'dikke nekken' alsnog te kunnen laten starten. Dixit 'schoonpapa'. Dat was om één uur, na de consumptie van een liter of twee Jup. Hij had het al moeilijk om de 'R' uit te spreken. Maar de helft zal wel waar zijn.