Zondag een serieus klapke gedaan met copain. Hij loopt al een tijdje gefrustreerd rond wegens niet aan zijn trekken komen. En hij werkt dat uit op mij als ik ergens met vrouwvolk in aanraking kom. Aanraking, daar zeg je wat. Brigitteke weet ook hoe ze het aan boord moet leggen. Stop Vroum! We wijken af. We waren bij copain. Hij mag thuis de slaapkamer niet meer in, gelukkig voor hem zou ik zeggen, en is te rond om ergens anders op te geraken. Sorry voor mijn taal maar zo is het nu eenmaal. Hij wordt daarbij nog kort in Euro's gehouden ook van het serpent. Na het klappeke zijn we met enkele van de stamgasten naar Kortrijk geweest. De copain enkele Euro's in zijn pollen geduwd en hem afgezet aan een huisje met blauwe lichtjes. Copain kan er weer voor een tijdje tegen.
De baas en den aannemer zijn in het weekend een paar dagen in Frankrijk geweest. Was't daar toevallig geen rally zeker! Het bazinneke krijgt het al op haar heupen. Den André kijkt de laatste tijd meer naar auto's dan naar haar. Dat èm maar oppast.
Er deden enkele Belgen mee maar ze hebben er volgens André niet veel van gebakken. Er is geen enkele Vlaming aangekomen en een Waal zou redelijk goed gereden hebben. Meer wist hij niet. De Ricard was te straf.
|