Hoboken was onze tegenstander. De heenwedstrijd hadden we nipt verloren na toch wel een goede wedstrijd.
Heel de week getraind op snelle balcirculatie in de hoop om dit zondag op de mat te leggen om zo Hoboken pijn te doen.
Op een inworp van Hoboken kan Flor de bal onderscheppen en stuurt Seb weg die zijn man uitkapt en op doel trapt, de afvallende bal komt bij Wies. Zijn voorzet wordt in corner verwerkt.
Op deze corner van Seb kan Luiz koppen maar iets te zwak.
De doeltrap van Hoboken komt in de voeten van Flor die oprukt en kan trappen . De bal gaat naast de paal in doel: 1-0.
Sedes en Luiz zetten samen druk en zo komt Sedes in balbezit, hij doet een 1/2 met Luiz, Sedes speelt Seb aan die op zijn beurt Flor centraal vindt. Flor kan trappen maar zijn schot wordt geblokt maar Wies reageert het snelst en kan scoren 2-0.
Thijs stuurt Seb diep; zijn schot wordt geblokt.
Thijs laat niet af en kan zo de bal ontfutselen en stuurt Wies weg, zijn voorzet wordt ook geblokt.
Hoboken krijgt een vrije trap maar de bal gaat over.
Een verdiende voorsprong met goed voetbal na 15 min.
Hoboken probeert wel maar voorlopig hebben we het onder controle. Wies in zijn typische stijl en speelt Casper aan op de flank; Casper ontdoet zich van zijn tegenstander en trapt een voorzet met links, de inkomende Thijs zet er zijn voet tegen maar weer een ledemaat in de weg. De bal komt zo bij Seb die net naast trapt.
sedes rukt mee op en krijgt de bal mee van Thijs, Sedes zijn voorzet komt aan de 2de paal maar wies kan er al glijdend niet bij.
Hoboken trapt snel uit en kunnen scoren 2-1.
Weer een snelle tegenaanval van hun; Flor onderschept en brengt zo een snelle aanval op en stuurt Wies weg? Wies oog in oog met de doelman en hij faalt niet 3-1.
Nog geen minuut later krijgt Hoboken een vrije trap. ze brengen de bal voor ons doel , door een hakje beland de bal in doel 3-2.
Dit was het kantelmoment in de wedstrijd want we zijn nog maar amper bekomen of de 3-3 staat op het bord door iets te laks te verdedigen.
Rust.
Ik zag de twijfel op hun gezicht dus ik probeerde het wat met wat peptalk. Ze moesten proberen om de wedstrijd terug in handen te nemen zoals de eerste 25 minuten die goed waren.
De eerste aanval is meteen prijs; 3-4 weer te slap verdedigt. Lukas gooit in naar Casper die centraal inspeelt op Flor die de vrije ruimte inloopt hij kan trappen maar de doelman pakt. De doelman trapt uit en de spits komt oog in oog met Nathan maar Nathan redt het schot met een voetveeg.
Onze jongens proberen er alles aan om de wedstrijd in handen te nemen , zo komt Basje centraal in balbezit en loopt door maar zijn schot gaat net over.
Combinatie Flor en Casper , Casper kan een voorzet trappen maar deze is net niet zuiver genoeg. Luiz gaat achter een diepe bal van Sedes, Luiz wint het duel en legt terug voor Casper die kan trappen maar de doelman haalt zijn schot uit de hoek.
Corner van Luiz , iets te hoog voor de inlopende Casper en Flor.
Laatste kwart.
We krijgen een corner die door Seb voor doel wordt gegooid, Thijs kan koppen, de bal wordt van de lijn gekeerd Casper in de rebound maar ook deze wordt geblokt ook Thijs probeert maar de bal wil er niet in.
Hoboken komt er snel en heel mooi uit maar Nathan doet ook nog mee .
Schot Luiz en corner. Seb trapt deze op het hoofd van Casper maar hij kopt over.
Actie Seb die Casper vindt. hij trapt maar de doelman keept een goede wedstrijd.
Zoals gewoonlijk valt er dan een doelpunt aan de overzijde. 3-5.
De veer is nu bij ons gebroken en Hoboken diept de voorsprong verder uit 3-6.
We proberen nog wel maar het geloof is weg.
Seb trapt nog tegen de paal.
Eindstand 3-6.
We verloren tegen een sterkere tegenstander. Een nederlaag is nooit prettig maar ik til hier niet zwaar aan omdat ik weet dat jullie alles geprobeerd hebben .
De ene week is de andere niet he.
De eerste 25-30 minuten was goed en dat moeten we onthouden en op onze mindere punten ...... daar dienen de trainingen voor.
We gaan hard en goed trainen want zondag wacht St.Job en ik verwacht een serieus antwoord van jullie  omdat jullie dit zelf gezegd hebben.
En denk eraan ; TWIJFEL niet aan jullie kunnen toppers.
Tot woensdag
|