Iedereen was paraat en ons ritueel op maandag werd de wedstrijd overlopen.
Enkele rondjes inlopen en dan was er een conditietestje.4 kegels op een bepaalde afstand van elkaar. Na een kwartiertje was et tijd om een wedstrijd te spelen et 2 mini doelen over de brede van het veld en de grootte van de grote rechthoek.
Ze hadden de opdracht meegekregen om de bal max.3 keer aan te raken. Dit ging eigenlijk verbazend goed. de wedstrijd was 2x 10 minuten.
De afwerking op doel was een oefening die we vorig seizoen al eens gedaan hadden.2 Spelers op de doellijn 8 meter verder 2 spelers...int het midden van het veld ook 2 spelers en 5 meter ook 2 spelers en dan 10 meter van doel ook 2 spelers. De speler op de doellijn speelt in op de volgende speler die kaatst terug en de eerste speler speelt een stevige bal naar de speler int midden....deze speler speelt de speler die op 5 meter van hem staat aan ..deze doet een 1/2 en speelt de laatste speler aan eneen gerichte controle doet en op doel trapt.
een variant hierop was dat de laatste speler de bal breed legt voor de inkomende speler die op doel trapt.
De training werd afgesloten met een wedstrijdje.
Er werd zee goed getraind.
Tot woensdag.
|