Lars had last van de lies en Joppe was verontschuldigd.
We begonnen de training met enkele rondjes inlopen. Daarna vormde ze 2 rijen en deden ze opwarmingsoefeningen.
Na goed opgewarmd te zijn kwam de bal eraan te pas. Het was een pasvorm in ruit . Eerst da bal naar elkaar spelen en nadien kwam er een kaats bij.
De wedstrijdvorm was een duel 1/1. Ik had ze in 2 groepen verdeeld. De spelers gingen tegen het mini doel staan en op mijn signaal moesten naar de cornervlag lopen. Ondertussen had ik een bal getrapt..de speler die eerst was werd aanvaller de andere verdediger.
De aanvaller moest zo snel mogelijk de verdediger passeren en scoren maar kon de verdediger de bal ontfutselen kon hij scoren .
Nadien was er een wedstrijdje handbal.
De spelers gingen er helemaal in op. Zo hard zelfs dat ze naar de bal begonnen te tackelen.
De afwerkoefening ging over verschillende posities 3-10-7-9 en 11.
1 speelde in op 10 die kaatste terug en 3 speelde 7 aan; 7 kaatste met 10. 10 speelde 9 aan die de bal breed speelde voor de inlopend 11 die op doel trapte.
Deze oefening werd zowel links als rechts uitgevoerd.
Eerlijkheid gebied mij te zeggen dat dit eigenlijk een oefening was bestemd voor de U13.
Ik schrok er eigenlijk niet van dat deze oefening door onze spelers heel goed werd uitgevoerd. 
Als afsluiter werd een een wedstrijdje gespeeld 4+K/4 .
Dit wedstrijdje was maar kort omdat ik de tijd uit het oog was verloren door de oefening.  
Maar ja ...als de oefening goed gaat..doen we even door he.
De spelers stonden scherp en er werd heel gretig getraind.
Tot woensdag
|