15 augustus 2011 MIJN ULTIEME TRIATLON UITDAGING...
3800 meter ZWEMMEN, 188 km FIETSEN OVER O.A. DE COL D'IZOARD EN 42,195 km LOPEN IN EN OM EMBRUN
19-06-2011
week van 13 juni tot 20 juni
Laat ons het deze week eens over het weer hebben ! Van begin 2011 tot/met 31 mei hebben we in totaal 17 dagen met neerslag gekend. Ideaal dus om te trainen in goede omstandigheden, en te meer nog meestal onder goede tot warme temperaturen. Van 1 juni tot vandaag 20 juni hebben we al 9 regendagen gehad, terwijl ook de temperatuur een serieuze duik genomen heeft. Vermits ik een echte "goed weer" mens ben, is dit voor mij geen goede evolutie. Ter illustratie: deze voormiddag lange duurlooptraining van 2 uur afgewerkt waarvan 1 uur 50 in de regen. En plezant dat dat is !
Maar niet zagen, door de slechtere weersomstandigheden heb ik enkele alternatieve fietstrainingen ingelast: deze week o.a. fietstraining op de Taxx: 2 uur gas geven, en gisteren 2 uur en half volle damp op de mountainbike. Deze trainingen kruipen zeker zo hard in de kleren als mijn woensdag fietstraining van meer dan 5 uur in goed weer.
Voor de rest een gewone trainingsweek gehad, einde van deze 3-weken trainingsblok. Nu volgt een weekje relatieve rust, waarna we weer kunnen opladen voor onze voorlaatste trainingsblok. Hierin moet ik zeker nog enkele Ardennentrainingen inlassen, terwijl ook de kaap van de 200 kilometer fietsen en de kaap van 2 uur 30 lopen nog moeten gerond worden. Hopelijk houdt de carrosserie en de onderdelen het, want nu nog in panne vallen is het laatste wat er mag gebeuren (vandaar inlassen van de relatieve rust-week)
Nog een overzichtje van deze week: zwemmen fietsen lopen trainingsduur gewicht 3 x = 10700 m 3 x = 248,1 km 3 x = 56,4 km 18 u 40 min. 62,6 kg
(PS: hoe dichter de wedstrijddag nadert, hoe hoger de Alpen-cols en hoe langer de marathon lijken te worden)