Billy Ocean scoorde er en wereldhit mee maar de uitspraak gaat eigenlijk verder terug in de geschiedenis.
De ATG-kuur of chemo is achter de rug, het is al zwaar geweest voor Douwke, zowel mentaal als fysisch. De speciale matras was niet zon succes comfortsgewijs dus Douwke heeft er weer eens een kort nachtje opzitten.
Vandaag passeerde een keure aan dokters langs haar bed om ons Douwke te onderzoeken. De dokters maken nu de balans op.
In ieder gevel is vanaf nu de isolatie versoepeld van A naar B en dat is voor Krisje letterlijk een opluchting om niet meer de ganse dag compleet verpakt te moeten rondlopen, je handschoenen vallen letterlijk van je handen door het zweet bij deze temperaturen en dan is er nog het mondkapje, muts, jas en schoenovertrekken
.Een ganse dag lang. En dit is goed nieuws voor Douwke en Krisje kwestie van levenscomfort.
Maar onze echte ster is onze Douwke want zij is degene waar het om draait.
Of om de eigen interpretatie van de onverbeterlijke Urbanus voor mijn dames te gebruiken : Wij zijn de vrouwen die de gaas doen branden, de klinken repareren en de venten ambeteren !
xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
De Bende
|