xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
De Bende is uitermate verrukt dat alles volgens het boekje verloopt en verwelkomt de witte Riddertjes met open armen! De steun die we kregen de afgelopen weken maakte ons hartje warm en om toch even een paar mensen een spreekwoordelijk bloemetje te geven
. Opa en Oma!
Bepakt met schone was die Oma zorgvuldig had verpakt volgens de voorschriften van de BMT kwam hij aan om Krisje de broodnodige adempauze te gunnen. Als nen ancien begaf hij zich naar de sanitaire sluis en trok de isolatiekleding aan. En de rest van van de week vertoefde er een Bonum pater familias in de BMT zoals het op zijn Romeins wordt gezegd.
Douwke was blij om haar Opa weer eens te zien. En dan was er natuurlijk een levensreddende DVD van het huis Anubis.
Maar ook al gaat alles prima de Isolation Blues valt niet te onderschatten voor een negenjarig kind, ze houdt zich dapperder dan we ooit hadden kunnen vermoeden maar het is niet makkelijk om op een paar vierkante meter ( waar ook je toilet staat!) te moeten leven en dat dat wel eens zwaar gaat wegen weten we ondertussen.
De Bende telt elke dag af tot ons Douwke haar witte bloedcellen boven een bepaalde waarde blijven en ze de BMT mag verlaten.
Alles verloopt goed en gaat zijn gangetje, dus probeert de Bende sinds lang even adem te halen en de magische bijdrage van de de jonge man uit het Duitse Hamelen meer dan welkom te heten.
Post Scriptum De bordschildering die ons doet denken aan een grot in Frankrijk is een "Rienske original", we gaan er een copywhright op zetten, onze eigen Lascaux!
|