Dit weekend besloot de Bende de provincie Zeeland bij onze Noorderburen binnen te vallen.(De vastberaden blik in de ogen wordt pas echt duidelijk als u op de afbeelding klikt!) Een piepklein maar gezellig huisje in de badplaats Cadzand zorgde voor het nodige comfort. Zoals gewoonlijk werd het weer eens een logistieke uitdaging want Douwke had vrijdagmorgen nog een plaatjestransfusie nodig en dus besloot Krisje van Gent naar Cadzand te rijden met Douwke. Wim ging Rienske oppikken van school en reed van daar met Netje (15 jaar jong maar nog steeds te vinden voor een avontuur als het er op aan komt) naar Nederland.
Tussen enkele buien door kon de de Bende er op uit trekken en genieten van de mooie natuur om eens flink uit te waaien. De uitstap was voor Douwke een ware verademing sinds ze in juli 2009 ziek werd. Ze genoot met volle teugen van het strand en de verandering van omgeving. Met een trapkar zoals men dat ginder noemt werd de omgeving verkend met natuurlijk Krisje en Wim als werkpaarden, maar ja daar zijn mamma en pappa nu eenmaal voor vonden Douwke en Rienske.
De zware zeelucht miste zijn uitwerking niet en met de nodige rustpauzen probeerde de bende er een ontspannen weekendje van te maken. Op zondag werd Damme, de stad van de onverbeterlijke schelm Tijl Uilenspiegel, bezocht . En nadien waren natuurlijk de nodige vestingbouwkundige werken nodig om de dag verder af te sluiten: een stevig zandkasteel werd op het strand van Cadzand opgericht ter ere van het bezoek!
De visuele bewijzen vindt u eraan geplakt, het was in ieder geval een geslaagd avontuur volgens Douwke .
xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
KriWi
|