Hier is het nooit echt rustig maar afgelopen week deed het woord DRUK zijn naam weer alle eer aan. Het was ook een week vol emoties zowel van verdriet, dankbaarheid als blijdschap.
Het was onze laatste week met de pups. Dany Groseans deed de karaktertest afgelopen maandag. Dinsdag en woensdag zou ik dan 2 keer naar Leverkusen rijden om Fien te laten dekken door Lasse, Fairytroll' X-mas Elf Zodiac.
De dekking dinsdag verliep vlot en op woensdagavond zou ik dan samen met Filip opnieuw naar daar rijden zodat ook hij Lasse kon zien.
Maar woensdagochtend heft ons Aagje ons op enkele minuten tijd verlaten. Ze zou nu 25 oktober 11 worden. Een acuut hartfalen werd haar fataal.
Wij zijn in de eerste plaats heel verdrietig omdat we haar hebben moeten afgeven maar ik ben ook heel dankbaar dat ik erbij kon zijn toen haar hart het plots begaf, dat ze niet alleen moest gaan en dat ze niet heeft afgezien. aar ik ben vooral dankbaar omdat ze elf mooie jaren bij ons heeft gehad en steeds het eigenwijze Aagje is gebleven tot op haar laatste dag. Ik ben dan woensdagmiddag alleen voor de tweede dekking gegaan zodat ik 's avonds samen met Filip afscheid van Aagje kon nemen.
Vanaf donderdag begon dan de uittocht van onze L4 tjes, Gisteren vertrok de laatste.
Zij hebben allemaal hele goede baasjes die hen zeker allemaal een goede thuis zullen bezorgen.
Ook telkens weer het het afscheid nemen van de pups een mengeling van gevoelen: blij dat ze gezond 8 weken zijn geworden, ongerust of de baasjes well allemaal goed hun plan zullen trekken de eerste dagen en weken maar ook hier dankbaar omdat we allemaal goede baasjes hebben voor onze kroost.
Intussen kreeg ik al van een aantal pups positief nieuws, dat is geruststellend.
Vrijdag hadden we niet alleen pups die naar hun nieuwe thuis vertrokken maar 's morgens was er ook het rondetafelgesprek in het revalidatiecentrum waar we te horen kregen dat Filip aan zijn laatste week revalidatie zou beginnen in het centrum zelf en dat hij vanaf volgende week thuis verder zal revalideren. Zijn kunnen stappen verbetert nog steeds maar we kregen ook te horen dat hij zijn arm en hand nooit meer functioneel zou kunnen gebruiken en dat ook het spreken heel moeilijk zou blijven. Dat was natuurlijk ook heel zwaar om te horen maar eerlijk gezegd hadden we de laatset weken deze conclusie ook al zelf gemaakt wat niet betekent dat we het heel erg vinden maar we proberen ons te focussen op wat wel gaat.
Vrijdagavond zijn filip en ikzelf Canelle (Gentille) dan gaan laten dekken, ook door Lasse, dit op vraag van Filip. Hij zal vanaf nu fulltime thuis zijn en wil heel graag al die tijd bezig zijn met de honden omdat dat hem het beste lukt en voor hem een belangrijke therapie is.
Ikzelf zal vanaf 1 november weer gaan werken, 14 nachten per maand. Ook dit zal weer een hele aanpassing zijn na 7 maanden thuis.
Vandaag ben ik een beetje aan't afkicken van alle drukke emotierijke momenten van de laatste week en loop ik wat verloren.
De site aanpassen zal voor morgen zijn.
 Aagje
 Aagje
 Canelle
 Fien
Lasse
08-10-2012 om 12:01
geschreven door Monique 
|