Atalante, de legende: Eerste traan. (HC) (Silvester) (2021)
Tekst: Didier Crisse --- Tekeningen: Fred Besson.
Atalante en Pyros reizen naar Iolcos om zich bij Jason te voegen die het Gulden Vlies in handen wil krijgen. Onderweg maakt de tijd vreemde sprongen. Alleen Chronos, de God van de tijd en het lot, kan orde scheppen in het continuüm van de tijd. Maar de weg om bij hem te komen zit vol onvoorziene gebeurtenissen en gevaren, en brengt Atalante oog in oog met haar lot!
De Kiekeboes #51: Met de franse slag. (SC) (Standaard Uitgeverij) (2010)
Tekst & tekeningen: Merho.
Kiekeboe besluit met zijn huisgezin op een boerderijtje in het zuiden van Frankrijk te gaan wonen. De bouwvalligheid van het huis, de geheimzinnige kreten van prehistorische monsters en twee supergevaarlijke gangsters - Dédé la Canaille en Petit Robert - zorgen ervoor dat Kiekeboe's idyllische droom een wrede werkelijkheid wordt...
Bakelandt #39: Zita op de planken. (Standaard Uitgeverij) (2010)
Tekst: Hec Leemans --- tekeningen: Hec Leemans.
Sinds enkele weken houden Bakelandt en zijn gezellen zich schuil rond Bouillon. Ze zijn er te gast bij de Waalse opstandelingen en om terug te keren naar het Vrijbos is het nog veel te vroeg, het is er helemaal niet veilig. Bakelandt, Pé en Zita besluiten om naar Brussel te vertrekken en onder te duiken in de anonimiteit...
De Kiekeboe Collectie #10. (HC) (Standaard Uitgeverij) (2003)
Tekst: Merho --- Tekeningen: Merho, De Wulf, Peter Koeken.
#46. Konstantinopel in Istanboel: Wie Zac-spullen koopt is 'in'. Fanny is dus vooral in Zac-kledij geïnteresseerd en Kiekeboe in Zac-beursaandelen. Er zijn echter ook vele namaak Zac-artikelen op de markt. Konstantinopel wordt ondertussen gekidnapt en naar Istanboel gevoerd. Charlotte en Marcel proberen hem daar te vinden. Dat spoor leidt hen naar de vervalsers van de Zac-artikelen.
#47. De taart: Kiekeboe heeft en origineel cadeau voor Charlotte naar aanleiding van hun 20ste huwelijksverjaardag: een taart met een kostbare ring in. Het duurt vele verassende avonturen lang eer hij de taart aan Charlotte kan overhandigen.
#49. De Medusa-Stichting: Bibi Pralin Gaga heeft weer nieuwe machtsgeile plannen. Via de Medusa-stichting wil hij genetisch identieke Gaga-baby'tjes over de wereld verspreiden. Zijn thuishaven is een jacht aan de Côte d'Allure. Alles lijkt te lukken tot Fanny komt opdagen.
#50. Afgelast wegens ziekte: Kiekeboe viert feest want hij gaat zijn 50ste avontuur beleven. Maar van feestvieren komt niet veel in huis, want Kiekeboe verneemt dat hij nog hooguit drie dagen te leven heeft. Verdwaasd loopt hij rond terwijl Fanny in de door Merho afgekeurde stripplaten neust.
Robbedoes en Kwabbernoot #50: Terug naar Z. (SC) (Dupuis) (2008)
Tekst: Jean-David Morvan, Yannick le Pennetier --- Tekeningen: José-Luis Munuera.
In het zog van de graaf en van Zwendel onderneemt Robbedoes een poging om terug te keren in de tijd. De bedoeling is om er Miss Flanner te gaan redden, een vriendin van de twee geleerden. Robbedoes keert ook terug in zijn eigen verleden en beleeft opnieuw enkele fragmenten uit zijn jeugd om, na tussenstops in Afrika en Palombië, te belanden in de tijd toen Miss Flanner, de graaf en Zwendel studenten waren. Boordevol talent maar ook levensgevaarlijk. Als Robbedoes wil vermijden dat Miss Flanner in het heden tweedracht zaait tussen de mannen -beide heren dingen om de gunsten van de knappe Miss- zal hij in het verleden moeten ingrijpen... Stilaan wordt duidelijk dat zijn verhaal misschien niet is zoals wij lezers ons dat menen te herinneren. Maar betekent dit ook dat Robbedoes niet de held is die wij denken te kennen?
Bakelandt #38: De pacificateur. (Uitgeverij J. Hoste n.v.) (1987)
Tekst & tekeningen: Hec Leemans.
Parijs heeft besloten alle staatsgevaarlijke individuen in Bouillon op te sluiten. Om het beleid waar te nemen sturen ze een nieuwe commandant. Ondertussen heeft Fouché een gesprek met generaal Boucher over de opstandelingen en het gewapend verzet in Vlaanderen. Fouché eist dat de streek tot rust wordt gebracht door een pacificateur. Deze ervaren rustbrenger is natuurlijk Boucher zelf. Wanneer dit bericht De Crèvecur bereikt is deze ziedend en beledigd trekt hij naar Parijs om bij Bonaparte zijn beklag te doen. Ondertussen arriveert Boucher in Vlaanderen met zijn elitetroepen, de beste veteranen van het Franse leger. Bakelandt en zijn vrienden worden gevangen genomen en naar de speciale gevangenis van Bouillon gebracht waar ze een aloude vijand tegen het lijf lopen.
De Kiekeboe Collectie #9. (HC) (Standaard Uitgeverij) (2003)
Tekst: Merho --- Tekeningen: Merho, Claus Scholz, Peter Koeken.
#41. De bende van Moemoe: Omdat ze een laag pensioentje heeft, besluit Moemoe een bende op te richten die bontjassen steelt. Op datzelfde moment voeren Fanny en haar nieuwe vriend Aart Appel een campagne tegen het dragen van bontmantels. Het geheel ontspoort en eindigt in de rechtszaal, met een hartverwarmend pleidooi van Moemoe.
#42. De spray-historie: Fanny komt een zwendel van hormonenpreparaten bij bodybuilders op het spoor. Kiekeboe is ondertussen behandeld met een hormonenspray en die behandeling heeft een heel eigenaardig effect. Doorheen de strip verschijnen heel wat reclamespots, tot ook die uit de hand lopen.
#43. De spookfirma: Bij toeval logeert de familie Kiekeboe in een griezelkasteel. Daar is pas een moord gepleegd. Monsters, gruwel, op moord beluste erfgenamen en angst domineren de familie tot ze vernemen dat ze een georganiseerd spookweekend hebben meegemaakt. Na het hoofdverhaal is er nog een kortverhaal getiteld Arsène Lupin en de Stradivarius. Daarin wordt bij Goegebuer een trompet gestolen die wordt teruggevonden door Fanny en Arsène Lupin.
#44. Hotel "O": Fanny gaat als jobstudente werken in het nieuwe hotel 'O' op het Franse eilandje Ãle Faux le Fer. De hotelgasten blijken niet allemaal diegenen te zijn die ze beweren te zijn. Wanneer de andere Kiekeboe-familieleden ook in Hotel 'O' opduiken, moeten de inbrekers op hun hoede zijn.
#45. Een koud kunstje: Een op Antartica ingevroren Napoleon wordt ontdooid door het Bonaparte-genootschap, om er een nieuwe wereldleider van te maken. Maar al snel duiken er problemen op. Napoleon weet niet meer dat hij ooit keizer is geweest en Kiekeboe ontdekt het complot.
Robbedoes, Kwabbernoot en Spip zijn op bezoek in Edo, van 1603 tot 1864 de hoofdstad van Japan. Is hun reis een teken van heimwee naar het verleden? Een paradox van de tijd? Gelukkig niet! Onze vrienden zijn in de stad voor de feestelijke opening van het 'Edoresort', een gigantisch pretpark dat de bezoekers een waarheidsgetrouw beeld geeft van het leven in middeleeuws Japan.
Een leegstaand gebouw, in the middle of nowhere. Maar toch niet helemaal verlaten. Drie mensen komen er samen voor een niet alledaagse familiereünie. En het beloven warme dagen te worden. Eerst en vooral is er de ouwe. Kwabberling is de eigenaar van het gebouw. Iedereen ging ervan uit dat hij al jaren dood was, maar niet dus. De krasse avonturier heeft tijdens een reis in Guaracha een drankje ontdekt dat hem het eeuwig leven moet garanderen. Hij komt daarom heel even naar huis om de plannen op te halen die hem tot bij de verjongingsbron moeten brengen. Daarnaast ook nog Kwabbernoot en Wiebeling.
De Kiekeboe Collectie #8. (HC) (Standaard Uitgeverij) (2003)
Tekst: Merho --- Tekeningen: Merho, Peter Koeken.
#36. Het witte bloed: Het kampeerterrein waar de familie Kiekeboe verblijft, blijkt geen gewone camping te zijn. Ten eerste ontmoet Kiekeboe er bijna uitsluitend bekenden. Ten tweede wordt hij verleid door de beelschone Mona. Ten derde woont Mikal, de schuchtere nieuwe vriend van Fanny, er met zijn grootvader-vampier. Bovendien wordt er in een hospitaal in de buurt wit kunstbloed gemaakt.
#37. Jeanne Darm: Jeanne Darm promoveert van toiletjuffrouw tot president van de republiek Paranoia. De frisdrankgigant Dromedaris steunt haar beleid in ruil voor het inpalmen van het marktsegment. Fanny staat als model op de affiches van Dromedaris terwijl Charlotte werkt als interim bij de concurrent Kameel. Dat zorgt natuurlijk voor complicaties.
#38. Prettige feestdagen: Professor Noël Joyeux heeft dankzij genetische manipulatie van planten een zaad ontwikkeld waaruit kerstbomen met ballen groeien. Maar deze uitvinding is slechts een dekmantel om kerstbomen, gevuld met heroïne, te exporteren. Kiekeboe belandt in de gevangenis en Fanny in een striptease-tent.
#39. De fez van Fes: Door een persoonsverwisseling wordt Fanny in de harem van de fez van Fes opgenomen. Gelukkig zijn Moemoe en Konstantinopel ook in Marokko. Ondertussen worstelt Kiekeboe met een belastingsinspecteur.
Bakelandt #36: De schone en het beest. (Standaard Uitgeverij) (2011)
Tekst & tekeningen: Hec Leemans.
Bakelandt, Pé en Zita overnachten op de boerderij van Dutillieu. Zita kan de slaap niet vatten en hoort ruzie maken. Ze gaat kijken en staat oog in oog met het 'Beest' dat halsoverkop op de vlucht slaat. Wanneer onze vrienden in de woonkamer arriveren blijkt boer Dutillieu te zijn doodgeslagen. Hannes, zijn neef, beschuldigt het 'Beest' van de moord en hij wil samen met de omwonende boeren en De Crèveceur een klopjacht organiseren. Zita die door haar paard werd afgeworpen en bewusteloos is, wordt door het 'Beest' liefdevol meegenomen en verzorgd.
32. Het edelweissmotief: De oliesjeik Pasja Gier heeft voor veel geld een zakdoek van Hitler gekocht van Van de Kasseien. Fanny moet voor de transactie zorgen. Maar de gevaarlijke Engemann van de FFC (Führer Fan Club) reist, vermomd als Kiekeboe, met haar mee naar de sjeik in Kohfidras.
34. De zaak Luc Raak: Een verloren gewaande film van Laurel & Hardy raakt in handen van Luc Raak, een oud-collega van Kiekeboe. Luc Raak wil de film voor veel geld verkopen, maar nog voor hij de deal kan sluiten, sterft hij. Kiekeboe gaat op zoek naar de film en de reden van de verkoop.
Terwijl de graaf van Rommelgem een systeem uitwerkt om water te verdampen en op die manier de woestijnen te irrigeren, wordt hij ontvoerd door geheimzinnige robots. Korte tijd later wordt Parijs door een vloedgolf blank gezet. Volgens de laatste berichten nemen diezelfde robots de ondergelopen straten van de stad in bezit. Robbedoes en Kwabbernoot weten de politieversperringen te ontwijken en gaan in de geteisterde Franse hoofdstad op zoek naar hun vriend. Maar de graaf zit stevig in de klauwen van een geduchte tegenstander, die wellicht gevaarlijker is dan alle vijanden uit het verleden. Het is ook een vijand die hem door en door kent...
De Kiekeboe Collectie #6. (HC) (Standaard Uitgeverij) (2002)
Tekst & tekeningen: Merho.
#26. Album 26: Kiekeboe eist meer inspraak in zijn eigen strip, en zo worden alle stripwetten op de helling gezet. Zal de geheimzinnige viking van deze situatie kunnen profiteren?
#27. De getatoeëerde mossel: Charlotte en Fernand Goegebuer worden opgenomen in de sekte van Mister Sun. Via computerfraude komt de sekteleider, de Getatoeëerde Mossel, aan de macht. In een poging om de sekteleider te ontmaskeren, belandt Kiekeboe, samen met de zakenman B.H. Van den Boezem, in Angkor.
#28. Over koetjes en kalfjes: Dick Van Voren, eigenaar van de Plat-Food restaurants, heeft grootse plannen. Hij wil instant-voedsel maken en verkopen. Alle middelen zijn hem daarbij heilig: zwendel, omkoperij, kidnapping en zelfs poging tot moord. Via restauranthouder Kreuvett raakt Kiekeboe bij de zaak betrokken.
#29. De zoete regen: In het stadsstaatje Itsi-Pitsi heerst verdeeldheid tussen de twee staatshoofden, de tweelingbroers Edgard en Gerard. Die onenigheid uit zich in gigantische taartgevechten. In opdracht van een onafhanklijke taartenverkoper gaat Kiekeboe op verkenning.
#30. Het lot van Charlotte: Charlotte is de dagelijkse sleur van het huishouden beu. Ze wil een LAT-relatie met Kiekeboe en een eigen professioneel leven. Ze wordt politieagente en krijgt een belangrijke taak: infiltreren in het toiletbedrijf Papillon. De grote baas W.C. Roll, wil namelijk op een onfrisse manier de toilettenmarkt veroveren.
De Kiekeboe Collectie #5. (HC) (Standaard Uitgeverij) (2002)
Tekst & tekeningen: Merho.
#21. De pili-pili pillen: Bij toeval ontdekt Konstantinopel een pil tegen dronkenschap. Twee concurrerende farmaceutische bedrijven zitten achter de uitvinding aan. En ook Balthazar en Fanny met haar nieuwe vriendje, een student geneeskunde, raken in de affaire verwikkeld. De ontknoping vindt uiteindelijk plaats in een naturistenkamp.
#22. De omgekeerde piramide: Fanny's belangstelling voor de mysterieuze krachten van piramides leidt haar vader en zijzelf naar het eiland Toetoetoeloes, niet ver van Nieuw-Zeeland. Op dit eiland staat een reusachtige omgekeerde piramide. Een rijke miljonaire wil het geheim van de piramide kennen. Ze gaat daarvoor over lijken.
#23. De snor van Kiekeboe: Marcel Kiekeboe wordt door de Antwerpse Snorrenclub tot 'Snor van het Jaar' gekozen. Maar dan wordt zijn snor voor de helft gestolen. Kiekeboe gaat op zoek naar de dader en zijn halve snor. Hij ontmoet heel wat bekende Antwerpse snorrendragers.
#24. De anonieme smulpapen: Een aantal koks in de stad worden ontvoerd. Kiekeboe krijgt van restaurantkeurder Kreuvett de opdracht een onderzoek in te stellen. De hoofdverdachte is Anna Gram, voorzitster van de anonieme smulpapen, een anti-'haute cuisine' vereniging. Kiekeboe opent als lokaas zelf een restaurant, met niet al te veel succes.
#25. Het plan SStoeffer: Tijdens het vakantieverblijf van de familie Kiekeboe in de Zuid-Amerikaanse staat Papagaya wordt Fanny door dictator Von SStoeffer als zijn liefje opgeëist. Als spionne van de verboden Koptoe-partij zal ze proberen de plannen van de wrede tiran te dwarsbomen.
I.R.$. #12: In de naam van de president. (SC) (Le Lombard) (2010)
Tekst: Stephen Desberg --- Tekeningen: Bernard Vrancken.
Larry B. Max' speurtocht naar de man die achter de moord op zijn ouders zit, schiet niet echt op. Duistere rekeningen aan het licht brengen is een zaak, de geheimpjes van Hollywood opdelven is een ander paar mouwen. En laat dat nu net de specialiteit van Medusa zijn. Het bedrijf dankt zijn fortuin aan exclusieve inside-informatie en ligt niet wakker van de fall-out. Drugs, seks en lijken: alles komt boven als je roert in het slijk van The City of Angels. Larry wil tot het uiterste gaan om bij de waarheid te komen. Maar welke prijs is hij bereid te betalen?
Bakelandt #33: De geheimagent van Napoleon. (Uitgeverij J. Hoste n.v.) (1986)
Tekst & tekeningen: Hec Leemans.
In Rijsel, bij tante Hortense, vertelt Zita aan Bakelandt en Pé dat ze wil trouwen met graaf Sigismund von Probstdorf. Zita vertrekt met hem naar Oostenrijk. Bakelandt en Pé gaan haar achterna. Ze roepen de hulp in van Charlepoeng die hen veilig door de Oostenrijkse linies moet loodsen. Charlepoeng wordt daarbij zelf gevangen genomen. Ondertussen willen de Oostenrijkers een geheim wapen overbrengen naar Ulm om uit te proberen. Om het transport te begeleiden doen ze een beroep op Sigi von Probstdorf die deze opdracht aanvaardt en samen met Zita vertrekt naar Wenen.
De Kiekeboe Collectie #4. (HC) (Standaard Uitgeverij) (2001)
Tekst & tekeningen: Merho.
#16. Meesterwerken bij de vleet: Fanny besluit op haar eentje te gaan wonen. haar buurvrouw Rosemarie De Bruin is een nogal bizarre kunstschilderes. Wanneer er plots oude schilderijen opnieuw in omloop komen en de kunstkenner Beauregard Van Achteren, tevens vriend van Moemoe, steeds in de buurt is, krijgt het zaakje een reukje.
#18. Bing Bong: De familie Kiekeboe trekt op wintersport naar het Zwitserse Knüdetthal. Na een mislukte affaire met haar skileraar ontmoet Fanny tijdens een expeditie de reuzenaap Bing Bong. Die wordt stapelverliefd op haar. De twee raadsleden Hekel en Pekel willen echter de aap aan een pretpark verkopen. Bing Bong klimt woedend met Fanny op een kerktoren ...
#19. Geeeeef acht: Door een administratieve vergissing moet Marcel Kiekeboe opnieuw naar het leger. Niet alleen wordt hij daar dagelijks geconfronteerd met de pesterijen van Van der Neffe, maar bovendien wil agent CX, in opdracht van ayatollah Memeini koste wat het kost het geheime militaire wapen, de 'Gloegloe', bemachtigen.
Dommel #38: Dommel, je bent me er eentje! (SC) (Le Lombard) (2001)
Tekst & tekeningen: Dupa.
Dommel is de olijke dikkerd die geniet van het leven. Hij tracht goed overeen te komen met de kat van de buur, of is het zijn buurkat (Liefdesverklaring met witte handschoenen... Mijn hemel!). Hij hecht waarde aan waarden (De besnorde boom). Is van alle markten thuis (Cinemaf; Ik wou dat die afwas af was). En eten? Dat laat hij nooit staan (Goeie stuf). Dommel, een echte knuffelbeer.
De Kiekeboe Collectie #3. (HC) (Standaard Uitgeverij) (2001)
Tekst & tekeningen: Merho.
11. Spoken in huis: Echte 15de-eeuwse spoken ontsnappen uit het huis van de familie Kiekeboe en beginnen te stelen als de raven. Het is voor hen wel even wennen aan de 20ste eeuwse technieken. De spoken willen hun grote slag slaan in het klooster van Keutelgem. Konstantinopel en Kiekeboe kunnen die overval verijdelen.
12. De trawanten van Spih: Konstantinopel en de kinderen van Van der Neffe worden ontvoerd door ruimtewezens van de planetoïde Spih. De twee vaders gaan samen op zoek naar hun verdwenen kinderen. De vreemde mijnheer Kuier zet hen op weg.
13. Kies Kiekeboe: Marcel Kiekeboe laat zich door een Amerikaanse reclameman verleiden om in de politiek te gaan. Maar er zijn kapers op de kust: Hector Leepmans, een groen-linkse jongen en vriend van Fanny, en jonkheer Piston de la Soupappe, een machtsgeile 96-jarige. Een politieke meeting van Kiekeboe ontaardt in een schandaal.
14. Een zakje chips: De inhoud van een zakje chips komt per ongeluk in de maag van Kiekeboe terecht. Daardoor belandt hij niet alleen in een vreemd hospitaal, maar ook in de klauwen van een schaakgrootmeester. Die wil dankzij een microchip de belangrijkste schaker aller tijden worden. Fanny en Konstantinopel steken daar een stokje voor.
15. Mysterie op Spell-Deprik: Buurman Van der Neffe erft het eiland Spell-Deprik in de Stille Zuidzee. Prompt blijken er ook andere belangstellenden voor het eiland op te duiken en worden Fanny en Konstantinopel per vergissing gekidnapt. Op het eiland zelf ontdekken Marcel en Charlotte dat Traingl van daaruit, dankzij beheersing van zonne-energie, opnieuw de wereld wil veroveren.