Tekst & tekeningen: Merho.
31. Klavertje vier: Niet één maar vier (kort)verhalen. Wat is er aan de hand met de Ring voor Fanny? Zal Charlotte tot rust komen in Pension Dennelucht? Waarom verdwijnen Fanny en haar vriendin tijdens hun vakantie in Frankrijk in Huize Parazar? Waarom schrikken Charlotte en Marcel zich rot in Operatie Griezel?
32. Het edelweissmotief: De oliesjeik Pasja Gier heeft voor veel geld een zakdoek van Hitler gekocht van Van de Kasseien. Fanny moet voor de transactie zorgen. Maar de gevaarlijke Engemann van de FFC (Führer Fan Club) reist, vermomd als Kiekeboe, met haar mee naar de sjeik in Kohfidras.
33. De één zijn dood: Als gevolg van een interim-job bij een begrafenisonderneming belandt Charlotte in de gevangenis van de Balkanstaat Eunuchië. Nog voor Kiekeboe haar kan bevrijden is ze zelf op spectaculaire wijze ontsnapt en houdt ze de president van Eunuchië gegijzeld.
34. De zaak Luc Raak: Een verloren gewaande film van Laurel & Hardy raakt in handen van Luc Raak, een oud-collega van Kiekeboe. Luc Raak wil de film voor veel geld verkopen, maar nog voor hij de deal kan sluiten, sterft hij. Kiekeboe gaat op zoek naar de film en de reden van de verkoop.
35. Kiekeboeket: Geen verhaal of kortverhaal deze keer, maar 44 gags (grappen verteld op een bladzijde) rond het familieleven van de familie Kiekeboe, eten, reizen, café's en vriendjes.
|