Onder het toeziend oog van de leeuw van Waterloo zou het een drukke dag worden. 1500m en 50m spurt. Het vertrouwen van de coaches was heel sterk in hun atleetjes. Iedereen voelde de spanning en de zenuwen waren dan ook talrijk aanwezig. In de voormiddag werd de 1500m gelopen. Gelukkig maar, want naargelang de dag vorderde steeg de temperatuur boven de 20°C. Kelly mocht als eerste aantreden en zelfs al hadden we het nog zo dikwijls gezegd, niet te snel vertrekken begon ze als een hazewind. Gelukkig stond meester Philippe langs de piste om haar toe te roepen; " trager lopen". Omdat zij niet alleen te snel vertrokken was, zagen we de andere met heel veel pijn op het gezicht ook vertragen. Met nog een sprintje in de laatste meters behaalde zij een mooie tweede plaats. Goed voor een zilveren medaille. Youri, was de volgende. Hij startte ook heel snel maar kon het volhouden tot op het einde. Met als resultaat een tweede gouden medaille voor hem. Daarna volgde Bart en Axel. Bart ook weer te snel vertrokken, vertraagde al na een 50m. maar bleef toch schitterend volhouden tot op het einde. Axel, heel rustig vertrokken, bleef steeds in een mooi tempo de rondjes lopen. Met 2 snelle vooraan dachten we dat hij als derde zou eindigen. maar de spanning steeg toen in de laatste ronde de afstand steeds kleiner werd en hij naar de tweede plaats kwam. Met nog een mooie versnelling einde Axel in een tijd van 7'19"63. Bart eindigde 7de. Maar toch ook een schitterende prestatie In de namiddag was het tijd voor de 50 m. Hier behaalden we ook heel mooie resultaten. 1 zilveren, 2 gouden en 1 bronzen medaille. Axel met een tijd van 9"37 behaalde hier een onverwachte zilveren medaille. Hij scoorde beter dan we ooit hadden durven dromen. Prinses Astrid en Minster Flahaux van Landsverdeding ondertussen aangekomen, overhandigde tijdens hun aanwezigheid enkele medailles. Voor velen onder onze atleten toch wel heel biezonder. Dit jaar waren de Special Olympics voor de school Woudlucht een topjaar. De directie mag fier zijn op zijn leerkrachten en haar leerlingen met hun prachtprestaties.
Onder een hevige regenbui en na een korte nachtrust vertrokken we richting Braine l'Alleud. Vandaag alleen verspringen zonder aanloop. Omdat we niet alleen voor Axel wilden supporteren vertrokken we toch op tijd om iedereen te kunnen aanmoedigen. We werden blij verwelkomt en de coaches vonden het super dat we er ook al waren. Nog steeds onder een grijze maar toch al droge hemel ; vertrokken Bart, Valerian, Axel en de beide coaches naar de piste. Youri, Kylie en Kelly moesten pas in de namiddag lopen en hadden nog eventjes tijd om alles rustig te gaan verkennen De mascotte van de groep Valerian mocht als eerste de spits afbijten; en met zijn eerste deelname aan de Special Olympics behaalde hij al onmiddellijk een bronzen medaille voor de school. We waren goed begonnen! Ook Bart, behaalde een bronzen en Kelly en Youri een gouden medaille. Axel en Kylie behaalden beiden een 6de plaats. Na een mooie dag gingen we met z'n allen nog eens goed klinken op het succes van al de kinderen. De coaches waren super fier op hun pupillen en zij niet alleen maar zeker ook de aanwezige leerkrachten en ouders. 2 gouden en 2 bronzen medailles, het is niet niks om mee te beginnen. Na een lange dag vertrokken we allen blij terug naar huis om ons voor te bereiden op de volgende dag. De 1500m en de 50m spurt.
Woensdag was het dan zo ver, kinderen, coaches, enkele trouwe leerkrachten en ouders, vertrokken naar Nijvel(Nivelles) voor de openingsceremonie van de 26ste Special Olympics 2007, die van 16 tot en met 19 mei 2007 zouden doorgaan. 4 dagen die heel veel plezier en emoties zouden meebrengen. Scholen, instellingen en clubs waren vertegenwoordigd. Dit jaar hadden de atleetjes en hun coaches mooie out-fits gekregen en het moet gezegd, het oogde heel mooi. Na nog wat toespraken van het Olympics Comitee en politici,(het zijn bijna verkiezingen) begon de openings plechtigheid met muziek, dans en spectakel. Maar het mooiste moment was toch het binnenlopen van de atleten met de Olympische Vlam samen met Stefan Everts De ceremonie werd afgesloten met een prachtig vuurwerk. Het was al heel laat toen we met de shuttlebussen terug naar onze wagen werden gevoerd en voor onze atleetjes was het eigenlijk al veel te laat voor ze naar hun bedjes konden. Gelukkig is het morgen maar verspringen en zijn de disciplines 1500 m en 50 voor vrijdag.
Ik ben axel
Ik ben een man en woon in Veltem-Beisem (België) en mijn beroep is scholier.
Ik ben geboren op 25/10/1993 en ben nu dus 31 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: lopen en zwemmen.
You're an approachable blogger who tends to have many online friends. People new to your blogging circle know they can count on you for support. You tend to mediate fighting and drama. You set a cooperative tone. You have a great eye for design - and your blog tends to be the best looking on the block!