May
the ulcer be drained and may it be healed by the appeasement of the
soul.
The
heart must be opened, this is necessary for its development.
Without
confidence, peace is impossible, but the children of light are
transparent to its rays.
In
Heaven there is no compromise. On earth concessions must be made to
charity, they cannot be neglected without grave faults against it.
Sacrifices
are demanded by joys are in store to help to endure them. Think as I
think and do what you are inspired to do. Why withdraw into
bitterness?
Faith
in the messages I transmit to you is a test of your willingness to
carry out what I wish for such and such a soul.
A
systematic refusal to consider the accomplishment of My Will by all
possible means, will certainly turn that Will from the soul I had
chosen; and the loving impulsion of My Heart will be felt rather by
one who will respond more generously to My appeal.
Believe
Me when I say that what is impossible to man is always possible to
God. Suffering has purified your soul, My child. May faithfulness in
charity be always your distinguised quality.
Jesus:
Live
this week intensely in My company. You participate with Me in My
suffering and in My love that is passing into you. Give Me
everything. You carry My sufferings with Me and I with you. Your body
and soul are wounded: cling to Me. Hold firm! Look at Me: am I not
more to be pitied than you are?
Come,
follow Me. Place your footsteps in mine. Let us go on the way
together. My friend, give Me your hand. I am leading you. Do not
doubt.
nothing
by yourself; all by the Holy Spirit in you.
Kim De Gelder is aangehouden. Dat hij een aantal mensen koelbloedig vermoord heeft staat vast. Feit ook is dat er een aantal babies onder de slachtoffers zijn. Dat maakt het voor de buitenstaanders des te erger. De media heeft er een vette kluif aan, en gebruikt ieder woord, beeld, geluid en uitdrukking van Kim om ons te laten zien hoe gevoelloos en koelbloedig deze man wel is. Vele mensen kijken met afgrijzen naar de berichtgeving van het proces, alhoewel Kim al lang veroordeeeld is door de media voor de definitieve uitspraak van het vonnis.
Een paar weken geleden werd door diezelfde media het aantal abortussen vermeld van het jaar 2012. Het aantal officieele abortussen van het jaar 2012 bedraagt 19578. Ik zet achter het aantal direkt een punt, omdat de media dat een paar weken geleden ook gedaan heeft.
Voor hen is die berichtgeving niet meer dan het meedelen van een statistisch cijfer.
Juister zou het zijn als men zegt: Er zijn 19578 ongeboren babies koelbloedig vermoord in het jaar 2012. Wanneer men 19578 deelt door 365, dan komt men op een gemiddelde van 53,6 vermoorde babies ...per dag! De media voegde er ter verduidelijking ook aan toe dat dit cijfer nog niet alarmerend genoemd mag worden. Hoe is het in onze beschaafde maatschappij mogelijk dat er per dag zo´n 54 babies afgemaakt worden, terwijl diezelfde maatschappij claimt oog te hebben voor de zwaksten onder ons?De reden is heel eenvoudig. Vele jaren geleden heeft de toenmalige regering een miserabele wet goedgekeurd die het mogelijk maakt ongeboren babies op gelijk welk ogenblik van de zwangerschap te doden. Vele dokters, gekleed in witte jassen maken gebruik van deze miserabele wet om hun bloeddorst te lessen. Met deze miserabele wet onder de arm gaan zij niet enkel vrijuit, maar verdienen er nog hun brood mee ook. Voor ons is en blijft het echter bloedgeld, verdiend door de meest onschuldigen onder ons te doden. Deze dokter-aborteurs zijn immers veel gevoellozer en veel koelbloediger dan Kim. Zij hebben er een gewoonte van gemaakt babies te vermoorden van vrouwen die er innerlijk meestal niet mee instemmen. Indien men de abortussen van de vouwen die huilen tijdens de ingreep niet zou uitvoeren, dan zou abortus al heel gauw tot het verleden behoren. Samen met God is ook het zondebesef uit de maatschappij verdwenen. Mensen vinden tegenwoordig allerlei nepredenen uit om zware zondes te relativeren. Doch een misdaad blijft een misdaad, zelfs als ze wettelijk goedgekeurd is. Voor God is een zonde begaan erg, maar een zonde goedpraten is nog vele malen erger. Laat dat maar aan de oren komen van onze regeringsleiders en aborteurs die onder een hoedje spelen om de meest onschuldigen onder ons uit te moorden, gesteund door een even hypocriete media.
Have
pity on Me, I will have pity on you. I will take care of your souls. He who will
beat testimony to Me will not be forgotten by Me before My
Father.
Plough
your
furrows, sow your
ground. May it produce the maximum of sanctity
Eternal
skepticism of the peoples who wish neither to see nor to hear.
The
Message will spread over the world like morning dew, consoling, guiding and giving
peace to uneasy souls.
He
who fears to displease the world does not possess the fear of God.
The
world and its seductions often influence the most upright souls even so far as
to make them forget why they were born, forget too the most elementary notions
of their duties to God and to their neighbour.
In
their eyes the sovereignty of their Creator takes on a secondary importance
because they look at the earth and all that crawls upon it.
The
sent ime nts animating them are sent ime nts of servitude. Their souls are prisoners of
their own weakness.
A
remedial tablets sugar-coating does not always hide its bitter taste.
They
fear the judgment of men more than that of God.
And
that is why they cannot freely take decisions which are imposed on them.
Because
of this they are guilty in the sight of Him who sees and sound their minds and
hearts.
Goodness,
generosity and purity are rare in this unbalanced world.
Spontaneous
goodness does exist, but it rests on nothing worthwhile, because it is too human
(coming from natural feeling and not from faith).
There
is generosity which is only a flash in the pan because only one fiber of the too
human heart has been touched.
There
is purity, too, which exists only on the surface because it is
hypocritical.
Who
dares say the world is sinless?
The
man who says this sins against the Spirit.
Yet
there are good, generous and pure little souls.
They
know that these gifts come from Me. They receive them fervently and render them
to Me in holy love.
Through
you, My little child, I come to shake up the apathy of peoples, the indifference
of average Christians; to revive love in pure hearts. In My mercy I sought this
means of saving a great number of undecided and of rebellious souls, to form for
their salvation an army of pure little souls.
Truly
I say to you, My daughter, know that I warn and punish with great sadness
because this cannot be done without hurting them; that I suffer with them these
sufferings necessary for their sanctification.
31 JANUARI FEEST DON BOSCO einde rondgang Relikwie
Na de rondgang in Vlaanderen is er de slotviering nu aanstaande donderdag 31 januari 2013 in de St Baafskathedraal te Gent om 11.00 uur Iedereen van harte welkom
Samen bidden voor de bekering van het menselijk hart
Brussel, 9 maart 2013.
Samen bidden voor de bekering van het menselijk hart
Al enkele maanden ben ik onder de indruk van het aantal mensen dat mij hun verlangen kenbaar maakte om samen te bidden voor de bekering van het menselijk hart en zo ook voor de genezing van de mensheid. Ik deel hun bekommernis en hun hoop.
We voelen ons allemaal overweldigd door de schrikwekkende gevaren die de mensheid bedreigen. Een financiële, en later een economische crisis, die vernieling blijft aanrichten en de meest kwetsbaren in onze maatschappij blijft treffen. Het herhaalde banenverlies, dat mensen ernstig ontmoedigt. De toename van het geweld in zoveel regios in de wereld. De religieuze onverdraagzaamheid, waarvan zo veel christenen over heel de wereld het slachtoffer zijn. De bedreigingen voor de toekomst van de familie, te wijten aan wetgevingen die haar fundamentele identiteit niet erkennen. Steeds meer donkere wolken die wegen op de eerbied voor het levensbegin en -einde, door de banalisering van abortus en voorstellen voor de uitbreiding van de euthanasiepraktijk. De ecologische verwoesting van onze planeet met haar zware gevolgen voor de toekomst van de mensheid. En deze lijst is niet exhaustief...
Daar moet men op diverse terreinen tegen strijden, ieder vanuit zijn of haar verantwoordelijkheid. Maar wij kunnen allemaal ingrijpen wat onze situatie ook moge zijn door het aanhoudend smeekgebed waarvan Jezus ons verzekerd heeft dat het zal verhoord worden.
Daarom nodig ik u op zaterdag 9 maart uit op een dag van gebed en voorspraak voor de bekering van het menselijk hart (eerst het onze, zeer zeker) en voor de genezing van de mensheid. Die heeft plaats in de Nationale Basiliek van het Heilig-Hart in Koekelberg en begint om 15 uur en eindigt om 22 uur. Men kan deelnemen aan het geheel of slechts aan een deel, naargelang de eigen mogelijkheden. Voorzie, in deze tijd van het jaar, best wat warme kleren. Het initiatief is tweetalig en wordt begeleid door de Nederlandstalige en Franstalige Vernieuwing in de Heilige Geest.
Het programma ziet er als volgt uit:
15.00 uur: onthaal, gevolgd door getuigenissen over de noodzaak en de vruchtbaarheid van een persoonlijke en collectieve bekering. De voornaamste getuige zal pater Michel-Marie Zanotti zijn, een priester met een brandend hart, die zijn parochie in Marseille in vuur en vlam (van het Goddelijk vuur) heeft gezet. Hij is de auteur van verschillende vurige boeken die mij persoonlijk diep geraakt hebben, in het bijzonder Homme et prêtre (Ad Solem, 2011) en Croire (Artège, 2012), die ik u ten zeerste kan aanbevelen. Zijn uiteenzetting zal uiteraard in het Nederlands worden vertaald.
16.30 uur: eucharistieviering waarin ik zeer graag zal voorgaan
17.30 uur: tijd van aanbidding, in het verlengde van de mis
18.00 uur: pauze (Deelnemers die blijven voor het vervolg, voorzien best een kleine picknick. Dranken zijn ter plaatse verkrijgbaar.)
19.00 uur: tijd van lofprijzing, voorspraak en gebed, in aanwezigheid van het Heilig Sacrament
21.00 uur: zending, gevolgd door stille aanbidding tot 22.00 uur
Daar zal ik ook de organisatie aankondigen van een oecumenische bedevaart naar het Heilig Land met dezelfde gebedsintentie. Deze zal plaatsvinden van 19 tot 27 augustus. Alle details van die bedevaart zullen binnenkort, langs verschillende informatiekanalen, worden bekend gemaakt.
Met enig ongeduld verwacht ik u dus in Koekelberg op 9 maart aanstaande! Dank dat u er bij bent!
Als
de deur naar oorlog opengaat, wie zal ze sluiten? Wie zal zijn wapens
neerleggen en ophouden met schieten? Dat is niet de enige manier waarop
dit gebeurt. De dood bepaalt het einde, niet de liefde of de goede wil
van de mens. Dat is mijn punt: als de deuren van de dood opengaan, als
de oorlog begint, wat beperkt dan de oorlog? Proberen de strijdende
partijen niet meer middelen te vinden om als overwinnaar naar voren te
komen. Ondertussen zijn zo velen gedood en is er zoveel verwoest.
Oorlogen
hebben de landen vermoeid en hun hulpbronnen verkwist. Oorlogen hebben
hun jongeren gedood in de bloei van hun leven als zij bezig zouden
moeten zijn met geboortes en niet met doden. Bemerk de tegenstelling. De
jongeren sterven als hun leven net gaat beginnen.
Mensen
geloven dat er niets aan te doen is, dat er een onvermijdelijke cyclus
is van oorlog en vrede. De hemelse Vader heeft oorlog niet gemaakt als
een onderdeel van zijn oorspronkelijk plan. Hij heeft plannen voor
jullie vrede. Tussen zijn tarwe is onkruid gezaaid en oorlogen komen
overal tevoorschijn. De zaden van oorlog en geweld zijn in zoveel harten
gezaaid en de oorlogswapens worden graag verkocht en gemakkelijk
gekocht. Legers kunnen van het ene op het andere moment opgericht
worden.
Als
dit jaar begint, is de wereld een bewapend kamp, slechts wachtend op
een oproep tot het opnemen van de wapens. Deze oproep om de wapens op te
nemen zal herhaaldelijk komen. Het gaat verder, juist nu, als het jaar
begint. De oproepen zullen luider worden en de wapens worden groter.
Waar zal dit alles eindigen? De krachten, die nodig zijn om toezicht op
de wereld te houden - ze werden de vredebewaarders genoemd - zijn nu
zeer beperkt. Het is nu: ieder land voor zichzelf, elk volk binnen een
land voor zichzelf of zelfs elke stam binnen een volk voor zichzelf.
De
structuren, die er waren en die de mensen een identiteit gaven, zijn
weggenomen. De identiteit van het land is vernietigd en veel nieuwe
identiteiten komen naar voren en wedijveren met elkaar om te proberen in
het licht van de publiciteit te komen. Dit wordt een machtsstrijd
genoemd en zolang deze machtsstrijd plaatsvindt, is er geen vrede en
geen identiteit. Dit drijfzand is een plaats van chaos en verwarring,
waar weinig opgebouwd kan worden en velen verward raken. Hoezeer ween ik
over mijn kinderen in deze landen van gewapende strijd en revolutie.
Chaos, chaos, chaos. Overal chaos. Dat is satans werk en hij heeft lang
en hard gewerkt om het voor elkaar te krijgen. Dit is de vrucht van zijn
werken.
Do
you know that the abundance of graces received does not exclude the unworthiness
of the recipient?
The
temple of the Holy Ghost is not always a dwelling place worthy of Him. It is no
less true that the attributes accorded by me to one or another soul exist for
eternity, whatever that eternity may be.
Charity
anticipates and heals.
Criticism
wounds and kills.
Always
observe a limit in all things save in what concerns Me: you can never love Me
enough.
Exhort,
correct, excuse save outrage against the Spirit, for which no pardon is
possible.
He
who accuses another accuses himself: the beam and the
mote.
My
child, you are little and feeble.
I
will make you smaller still.
You
will disappear in the depths of My being.
Weak
and powerless child, your destiny is to make Me know and
loved.
Think
of what you owe Me.
Do
not resist grace.
Go
I accompany you.
Your
way? It is the way of your love.
Walk
and do not fear.
You
wish for My glory. You will share it without merit on your part but because I
wish it.
The
humiliation of feeling yourself powerless serves My cause and yours, in
attaching you more firmly to Him who alone can raise you
up.
What
do you fear?
I
want you to be confident and serene.
Your
sensitiveness? I wish it. A certain soul needs it.
Do
not be mean with Me.
You
do well to hear Mass in this way. This penance you impose on yourself is
pleasing to Me, because you do it for love of Me.
I
was thinking of M.
Jesus:
It
is a blessed soul and dear to My divine Heart. I expect great submission form it
and a boundless devotion to My Work.
I
have chosen this soul for its generosity and this angelic
piety.
De
problemen komen overal tevoorschijn en het menselijk ras kan niet langer
bevredigend antwoorden. De krachten van de chaos worden sterker en gaan de macht
van de mensheid om orde te houden te boven. Dit alles gaat terug tot de
schepping, toen God uit de chaos orde maakte. Welnu, de chaos die door de Adem
van God overwonnen was, doet zich weer gelden en komt aan de oppervlakte. De
mens heeft de eerste les nooit geleerd. Elk menselijk leven zonder God keert
terug tot chaos. Alleen God ondersteunt het goede in de schepping. Dit is de
basisles, die ik zo vaak herhaald heb. Schoonheid en orde, goedheid en vrede
zijn geen aangeboren kwaliteiten van het menselijk leven. Het zijn geschenken,
die van Boven komen. In de mens zijn krachten van chaos, die altijd aan het werk
zijn. Alleen een gezuiverde mensheid kan de balans van vrede en rust
ondersteunen.
In
plaats daarvan richt de mens zijn aandacht op zichzelf, denkend dat hij de chaos
kan beheersen. Zijn pogingen zijn zwak en vergeefs. Hij rent om één probleem op
te lossen en een groter komt tevoorschijn. Er zijn revoluties, ongeregeldheden,
economische ineenstortingen en zelfs wanbetalingen. Neem een moment pauze en
kijk wat er op jullie planeet gebeurt. De Vader gaf hem aan jullie over. God
plaatste Adam in de tuin van Eden om hem te bewerken en te beheren.
(Gen.2:15)
De
bedoeling was een partnerschap, een samenwerking van God met de mens, een
Verbond waarin beiden een belangrijke invloed hadden. God heeft het Verbond niet
verbroken. Hij herstelde het met Noach (Gen.9:9) en zette het voort met Abraham.
Toen zond Hij Jezus, die een Nieuw Verbond in zijn Bloed instelde. Jullie,
mensheid, jullie hebben het Verbond aan de kant gezet. Jullie hebben geprobeerd
het te vernietigen en het uit elkaar te scheuren, maar God zal jullie nooit zo
ver laten gaan. Wat is de oplossing voor jullie chaos? Keer terug en vernieuw
het Verbond. Wordt opnieuw partner van God. Dan alleen zal de chaos overwonnen
worden door de heilige Adem van God.
Deze
dagen zijn zo belangrijk, omdat er doorslaggevende beslissingen genomen worden,
die aanvankelijk niet gezien zullen worden en pas later aan het licht komen. Het
zijn geen besluiten van het licht, maar van de duisternis. Ze bevestigen en
volgen allemaal de basisbesluiten van maanden geleden, om de dictators ten val
te brengen. Deze besluiten worden niet in het openbaar genomen. Ze worden niet
genomen met medeweten en met toestemming van het volk. Zij zullen in het geheim
genomen worden door die groeperingen, die hun eigen belang in hun hart hebben.
Zij zullen aangekondigd worden aan het volk dat zich zal realiseren, dat hun
besluiten de macht niet in hun handen hebben gelegd, maar in de handen van
radicale moslims. Deze moslims hebben een duidelijke agenda en handelen snel, om
er zeker van te zijn dat hun invloed groot is en in de toekomst kan groeien. De
deuren gaan open, niet naar de vrijheid die de mensen zochten, maar naar een
nieuwe duisternis, die in het begin klein lijkt te zijn, maar zich snel zal
uitbreiden.
Het
Westen en Israël
Het
Westen is machteloos, het staat buiten de situatie. Israël wordt bedreigd en
bevindt zich juist in het midden van de onrust, die zich verder zal verspreiden
naar landen, die door de Verenigde Staten geholpen worden. Waar en wanneer zal
dit eindigen? Het zal eindigen in de grote confrontatie (waarop ik al die landen
probeer voor te bereiden, die een beroep op mij doen). Die zal spoedig komen,
veel sneller dan iemand zich kan voorstellen.
Gedurende
jaren verzameld
Deze
krachten hebben zich gedurende jaren verzameld als donkere wolken aan de
horizon. Nu zijn ze gevuld met de regen van geweld en vernietiging. De
duisternis komt er aan en ze komt niet als een dief in de nacht. Het gebeurt
voor jullie eigen ogen. O, ze komt vermomd, onder het masker van een zogenaamde
wettige regering. Aanvaard die wettigheid niet. Laat je niet voor de gek houden.
Het zijn wolven in schaapskleren, die hun ware aard bedekken, zodat er geen
harde maatregelen tegen hen genomen worden, totdat zij dicht bij hun prooi,
Israël, zijn. Dan zullen zij hun masker afwerpen en beweren dat zij hun
vernietigende acties hebben doen voortduren. Maar zij kennen mijn antwoord niet
en hoe ik hun acties zal gebruiken om de Kerk te zegenen en Israël te zegenen.
Dat is het grote geheim, dat op het punt staat onthuld te worden.
Dat ieder zich hierop ernstig voorbereidt: bezinning, gebed.
Hij vraagt aan allen om zijn Boodschappen te helpen verspreiden.
Wat betekent de Waarschuwing?
Binnenkort zal ieder mens op aarde ( ouder dan 7 jaar) door een zeer grote genade van Gods Barmhartigheid, een verhelderend licht in zijn ziel ontvangen.
Dit aangrijpend zien van zijn eigen gewetenstoestand zal tegelijk een uitnodiging tot bekering zijn, een kans om vergeving te vragen voor zijn zonden.
Wat omvatten de goddelijke boodschappen?
Het gaat om een uitgebreide reeks profetische boodschappen over:
-de zuivering, en het grote keerpunt in de geschiedenis,
-de nabije en meer verwijderde toekomst in Kerk en wereld,
282. De Tweede Komst vindt plaats kort na De Waarschuwing Woensdag 14 december 2011, 19.15 u.
Mijn liefste dochter, jij moet altijd op Mij vertrouwen en weten dat niet één van de boodschappen die aan jou gegeven worden ooit zullen vervalst worden. Jij bent stevig geborgen in Mijn Allerheiligste Hart en je hand wordt door Mijn hand geleid.
Alleen Mijn heilig woord kan en zal altijd door jou geschreven worden om Mijn boodschappen aan de hele mensheid mee te delen.
Je moet niet voortdurend trachten de datum van De Waarschuwing vast te stellen. Ik kan die datum niet bekend maken omdat dat niet volgens de wil van Mijn Eeuwige Vader is. De Waarschuwing zal uiterst onverwacht geschieden en de mens onverhoeds bevangen.
De tijd is zeer kort, dus neem de tijd om zoveel mogelijk vurig te bidden om zielen te redden. Alle zielen.
De Kastijding werd tegengehouden en zal enkel plaatsvinden indien de mens, na De Waarschuwing, het nalaat berouw te tonen en in groten getale terugkeert naar zijn verderfelijke wegen. Mijn Vader heeft de toestemming gegeven om Mijn Tweede Komst binnen een zeer korte periode op aarde aan te kondigen. Het zal snel na De Waarschuwing gebeuren. Alle zielen moeten volledig voorbereid zijn.
De volgende kruistocht van gebed om zielen te redden luidt als volgt:
O Almachtige Vader, Allerhoogste God,
alstublieft, heb erbarmen met alle zondaars.
Open hun harten om de redding te aanvaarden en een overvloed van genaden te ontvangen.
Luister naar mijn smeekbeden voor mijn eigen familie en verzeker dat eenieder in uw liefdevol Hart bescherming mag vinden.
O, Goddelijke Hemelse Vader, bescherm al uw kinderen op aarde voor een nucleaire oorlog of andere daden die gepland worden om uw kinderen te vernietigen.
Houd ons verre van alle kwaad en bescherm ons.
Verlicht ons opdat wij onze ogen zouden kunnen openen om de waarheid van onze redding zonder enige angst in onze zielen te horen en te aanvaarden.
281. Ik kan het niet verdragen aan al diegenen te denken die door Satan worden meegesleurd in de hel. Dinsdag 13 december 2011, 20.15 u.
Mijn zeer geliefde dochter, voorbereidingen zijn belangrijk voor al mijn volgelingen terwijl De Waarschuwing naderbij komt.
Al deze gelovigen moeten vurig bidden voor de vergeving van hun zonden om zo de pijn van het Vagevuur te vermijden die de meeste mensen in de wereld voor een korte tijdspanne vlak na De Waarschuwing zullen ervaren.
Bid, bid voor al diegenen die getraumatiseerd zullen zijn bij het zien van de staat van hun zielen wanneer hun zonden hun tijdens De Waarschuwing zullen geopenbaard worden.
Zij moeten begrijpen dat het nodig is dat hun zonden hun geopenbaard worden alvorens zij van al die zonden kunnen gezuiverd worden, opdat zij Mijn Nieuw Paradijs op Aarde kunnen binnengaan het Nieuwe Tijperk van Vrede, Liefde en Geluk dat ieder van Mijn kinderen moet erven.
Mijn hart is vol vreugde omdat Ik dat grote geschenk naar de mensheid breng. Toch duurt Mijn verdriet voort omwille van diegenen die de kans op dat nieuwe leven gewoonweg zullen verwerpen. Ik heb zoveel gebeden nodig, kinderen, opdat Satan kan gestopt worden met het stelen van hun zielen. Hij zal dat blijven doen tot op de laatste minuut.
Ik kan het niet verdragen aan al die zielen te denken die van Mij zullen worden weggetrokken, schreeuwend en uit protest om zich heen slaand, terwijl hij en zijn volgelingen hen zullen meeslepen in de diepten der hel.
Help Mij kinderen dit te voorkomen door jullie gebeden.
Kinderen, deze zielen moeten Satan en zijn wegen totaal verwerpen om het Nieuwe Paradijs te kunnen binnengaan. Zij moeten ofwel uit vrije wil tot Mij terug keren of helemaal niet.
Zij hebben twee keuzes, het Nieuwe Paradijs op aarde of de diepten der eeuwige verdoemenis in het gezelschap van Satan.
Twijfel nooit of nooit aan het bestaan van de hel, kinderen. Weet dat elke verduisterde ziel, bij de dood, door Satans demonen in de hel worden gesleurd voor een eeuwige kwelling. Met al zijn beloften heeft Satan voor zulke zielen een weerzinwekkende staat van foltering geschapen. Omwille van zijn haat voor de mensheid zullen deze zielen boven hun uithoudingsvermogen te lijden hebben. Toch zullen zij dat moeten voor heel de eeuwigheid.
Weten deze zielen niet wat Satans beloften opleveren?
Weten zij niet dat rijkdom, beroemdheid en verleidelijk materialisme een open weg banen recht in de armen van de Duivel?
Word wakker, jullie allen, nu het nog kan. Red jullie zelf en die arme misleide zondaars van dat verschrikkelijk einde van jullie bestaan.
«De Boodschap is een stroom van liefde over de wereld. Ze is de weg voor de besluiteloze, voor hen die gebukt gaan onder de huidige tegenstrijdigheden, ze is de vertroosting voor de gekwetste harten die in de geweldige beroering van deze tijd vereenzaamd zijn.” (23.7.68)
Wat is het doel van de Boodschap?
Jezus tot Marguerite
“ Ziehier het doel van mijn Boodschap: grondiger kennis van mijn liefde voor de mensen. Wat Ik vraag: offers, gebeden,verstervingen; levendiger Maria-verering; ijver voor de rozenkrans die overal dient hervat” ( 29.1.67)
Moet men deze Boodschap aanvaarden?
Jezus tot Marguerite
“Voorwaar Ik zeg u: de wereld blijft vrij ze aan te nemen of te weigeren. Ze zal de gevolgen van haar keuze op zich nemen” (18.7.67)
Wat zal de Boodschap teweegbrengen?
Jezus tot Marguerite
“De Boodschap ontsluit de harten voor de liefde en voor de kennis van een God die verliefd is op zijn schepselen.” (5.5.70)
Komt deze Boodschap werkelijk van Jezus?
Jezus tot Marguerite
“Ik ben de auteur van deze geschriften, Ik ben degene die ze ingeeft. Twijfel daar niet aan. Wie zou u nu op dit ogenblik durven bedriegen?”(24.3.66)
Waarom een legioen kleine zielen?
Jezus tot Marguerite
“Omdat Ik goed en barmhartig ben hou Ik meer rekening met het goede dat men doet dan met het kwade dat men mij aandoet.
Mijn gerechtigheid wijkt graag voor mijn barmhartigheid. Ziedaar waarom Ik een leger kleine zielen verlang, die zich innig verenigd tussen mijn gerechtigheid en de zondaars zullen opstellen onder de hoede van mijn Koningin-Moeder” (20.7.67)
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.
Wenst u De Boodschap in boek te lezen, mail me dan even en ik antwoord U op welke adressen U deze kunt aankopen. Vermeldt tevens da gewenste taal De Boodschap is in verschillende talen beschikbaar. If You want to read The Message as a book, sent me a mail , I answer you with the address where to buy. Please indicate which language You wish, The Message is available in different languages. En cas Vous voulez lire Le Message comme un livre, envoi moi un petit mail, et je vous réponds ou vous le pouvez acheter. Le Message est disponible en plusieurs langues.