Foto
Inhoud blog
  • baasje gezocht
  • bedankt
  • zware beslissing
  • lange stilte
  • Een Hof van Eden zonder pups
    Gastenboek
  • viagra dosage young men
  • si perdoret viagra 100mg
  • Allenwood Wool Jacket Barbour Charcoal
  • Barbour Grouse Quilted Jacket Olive
  • Ik mis jullie

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Andere weblogs
  • Of Lionsdream
  • From Bri-Jos Home
  • Van de Toogwijkhoeve
  • Jazzie
  • Von titus Hof
  • blog Smartdoggies
  • Kjoet
  • Foto
    agenda

    Foto
    Laatste commentaren
  • sterkte (Monique Wierda)
        op baasje gezocht
  • Nieuw baasje? (mirjamvangastel)
        op baasje gezocht
  • Wij wensen jullie het allerbeste (leonel)
        op bedankt
  • We houden contact..... (Patricia & Peter )
        op bedankt
  • niet tot ziens maar wel tot weerziens (christel)
        op bedankt
  • Het allerbeste (peter dijckmans)
        op bedankt
  • spijtig (annie)
        op zware beslissing
  • amai, dat is verschieten (Reinhilde)
        op zware beslissing
  • Ik ga jullie missen (Mirjam van Gastel)
        op zware beslissing
  • Zware Beslissing (Gilbert Deley)
        op zware beslissing
  • Archief per maand
  • 02-2014
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
    Zoeken met Google


    Foto
    Het Hof van Eden
    Het wel en wee van het leven tussen een roedel leonbergers
    Het wel en wee van Het Hof van Eden en zijn bewoners, een toepasselijke naam voor onze blog, vind ikzelf. In het voorjaar van 2010 ben ik met dit dagboek begonnen om de sitebezoekers een beetje te laten meegenieten van ons leven tussen de leo's. Intussen zijn we 2 jaar en meer dan 42000 bezoekers later, wat betekent dat het dagboek dagelijks heel wat bezoekers heeft. We zijn hier heel blij mee. Wees dus allen welkom.
    28-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.puppyborrel J4nest
    Vandaag was onze 4de en laatste puppyborrel van dit jaar.
    In de zomermaanden kon het buiten tussen de honden maar met deze vriestemperaturen was het aangewezen om het binnen in huis te doen. Er was een grote opkomst.
    Heidi van Smart Doggies heeft de toekomstige eigenaars met allerlei tips en trucs extra voorbereid op de komst van hun pup.
    Na de uitleg verhuisden we mensen en pups toch even naar buiten om een frisse neus te halen.
    Deze voormiddag genoten de pups al van een ossestaartbuffet.
















    28-11-2010 om 23:30 geschreven door Monique  


    27-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het laatste weekend samen
    We zijn al weer zo ver, de pups zijn bijna 7 weken en bijna klaar om uit te vliegen;
    Maar eerst gaan we nog lekker genieten van de puppyborrel morgen en een laatste week samen met hopelijk voor de pups en honden de eerste sneeuw met met zekerheid mooie actietaferelen als resultaat.
    Vanmiddag de kans gegrepen en onder een pover winterzonnetje deze foto's gemaakt.

















    27-11-2010 om 18:32 geschreven door Monique  


    22-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.eerste foto's in buitenverblijf
    Gisterenmiddag na het drinken bij Luna en het slokkopachtig eten (het zijn echte hongerlijders), heb ik deze eerste fotoreportage gemaakt in hun buitenverblijf.
    Nadeel aan een goed fotoapparaat, je ziet alle details, dus ook de kruimeltjes die na de maaltijd op hun gelaat blijven hangen zijn, maar toch deze impressie.

















    22-11-2010 om 00:00 geschreven door Monique  


    20-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.buitenverblijf
    Deze namiddag, meer dan een week later dan normaal, zijn de pups van het J4-nest verhuisd naar hun buitenverblijf.
    Het slechte, vooral vochtige weer was de boosdoener.
    Afgelopen dagen verhuisden ze zo'n 4 keer per dag van de woonkamer naar  hier vooraan buiten. Eerst aarzelend maar al snel uitgelaten en blij.
    Sinds vanmorgen vonden ze er ook niks meer aan om hier binnen achter de puppyren te belanden.
    Resultaat, wij weinig geslapen deze voormiddag (na nachtdienst).Tegen 14.00 was het zo ver. Onder begeleiding van de hele roedel hebben we ze per twee naar het buitenverblijf gedragen.
    Het leken een kudde kalfjes die voor het eerst in de weide kwamen; zot en uitgelaten.
    Ze hebben volop gespeeld, bij hun mama gedronken en vol apetijt gegeten. Nu slapen ze als roosjes.
    Ze zullen er ook overnachten.
    Morgen volgen de foto's.

    20-11-2010 om 19:39 geschreven door Monique  


    16-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's deel twee
    De foto's daarstraks hier binnen genomen.















    16-11-2010 om 15:17 geschreven door Monique  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.pups 5 weken
    In tegenstelling tot andere nesten liggen onze pups hoofdzakelijk nog steeds in de woonkamer. Het slechte weer van de afgelopen dagen is daar de hoofdreden voor.
    Gisteren en vandaag waren ze wel al een paar keer een klein half uurtje buiten.
    Om ze toch voldoende te laten wennen aan van alles en nog wat lopen ze als ze wakker zijn gewoon in huis rond en krijgen ze bezoek van onze andere leo's (in groepjes natuurlijk). Op dit eigenste ogenblik zijn Eluna, Zulaika, Roos, Jade Jill en Majitha en Melody binnen, een huis vol hond dus.
    De pups worden nu met de dag actiever, speelser, sneller. Eten gaat nu ook heel vlot al drinken ze ook nog graag bij Eluna, die dat nog heel goed toelaat.
    Ik maakte enkele foto's zowel buiten (gisterennamiddag) en binnen (een half uurtje geleden).
    Ik zet ze in twee edities op de blog.
















    16-11-2010 om 15:15 geschreven door Monique  


    12-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.evenwichtsoefeningen

    Ik moet het  niemand vertellen zeker, het is een str...weer.
    Door zo'n weer jaag je nog geen hond.
    Dus moeten we fantaseren om de honden en zeker de pups binnen bezig te houden.
    De jonge honden zijn onze assistent om de pups te entertainen.
    Gelukkig hebben de pups nog geen voeling met buiten anders zouden we ze binnen niet meer zo rustig kunnen houden.
    Ze gaan door het hele huis op ontdekkingsreis, plezant om te observeren en het poetswerk achteraf nemen we graag bij.
    Kijk maar mee.















    12-11-2010 om 19:38 geschreven door Monique  


    11-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.serverproblemen
    Dat de foto's en nieuws op zich lieten wachten was deze keer niet mijn fout.
    Ik deze voormiddag heel ijverig foto's nemen van de pups, uploaden, verkleinen en dan naar de site overbrengen. Mispoes, de server lag uit. En daar is niks tegen te beginnen.
    Intussen is dit weer allemaal hersteld en beter laat dan nooit, hieronder wat sfeerbeelden van de pups 4 weken en 2 dagen oud.
    Het weer blijft buiten veel te slecht door regen en wind maar dat laten de pups zich niet aan hun hart komen. Onze living is hun speelplaats.

















    11-11-2010 om 00:07 geschreven door Monique  


    10-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De eerste foto's van M en M
    Majitha en Melody, die intussen Chita (neen, het is niet de aap van Tarzan) en Melow als roepnaam kregen, zijn nu een week bij ons.
    Ze hebben zich al goed aangepast aan en in onze roedel.
    Gisteren kregen ze hun eerste fotoshoot, zie hieronder.
    De pups van Luna werden vandaag 4 weken en er komt serieus leven in de brouwerij als ze wakker zijn.
    We hebben  een puppyren in de woonkamer geïnstalleerd, als verlengstuk van de werpkist. In de zomer kunnen ze nu al naar buiten maar met dit winderig en regenachtig blijven ze nog enkele dagen binnen.
    Omdat hun verblijf nu echt wel te klein wordt als speelplaats, een puppyren extra.
    Straks, want het is al na middernacht, krijgen ook zij weer een fotoalbum erbij, maar eerst hopelijk nog een rustige nacht voor ons allen.


















    10-11-2010 om 00:32 geschreven door Monique  


    06-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.leobezoek
    Het was de voorbije dagen stil op de blog wat niet wil zeggen dat het hier stil was.
    Zoals jullie op de site hebben kunnen zien, zijn Majitha en Melody onze roedel komen vervoegen.
    En dat lukt prima. Alleen ben ik er nog niet aan toe gekomen om foto's van hen te maken, dat is hopelijk voor morgen.
    De pups van Luna worden nu al echte kleine leonbergertjes die elke dag steviger op hun pootjes staan. Ze verkennen verschillende keren per dag onze woonkamer, nadat ze bij hun mama gedronken hebben. Ook eten ze nu  3 keer per dag geweekte puppybrokjes.
    We zitten in onze nachtdienstweek, wat betekent 's nachts werken, in de voormiddag slapen en in de namiddag veel puppy- en ander bezoek.
    Vandaag kwamen Hanna met Babs langs, Zuko met zijn baasjes, Ben met zijn baasjes en de fokkers van Ben, Roger en Marcella von Titushof.
    Er was hier dus veel leven in de brouwerij.
    Kijk maar.

















    06-11-2010 om 19:16 geschreven door Monique  


    30-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.poseren als berggeitjes

    Vanmorgen wil ik jullie laten meegenieten van enkele toevallig genomen foto's.
    Tijdens het opruimen van het hondenverblijf hebben we altijd een grote groep toeschouwers.
    Onze jongste Jill zocht hogere sferen op om ons beter te kunnen gadeslaan.
    Dan is het goed om steeds een fototoestel in de buurt te hebben.
    Al snel kreeg ze het gezelschap van Jade, gevolgd door Roos en Zazy.
    Hieronder het bewijs dat er ergens diep in de leonberger genen van berggeiten zitten.











    30-10-2010 om 10:40 geschreven door Monique  


    29-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.druk in de weer

    Mooi herfstweer, Luna en pups binnen, buiten een roedel enthousiaste leonbergers met veel energie, een loopse teef (Angel van de Toogwijkhoeve) uit Nederland die gedekt wil worden door Fimofreje Hector, 1 leonberger op vakantie omdat baasje bevallen is van Jef en 3 jonge leonbergers uit onze J-nesten die de komende uren nog arriveren voor een weekend of week bij ons samen met nog een jonge Golden Retriever.
    Dat zijn zo'n beetje de ingrediënten voor een vrijdag bij ons.
    Van verveling is er dus geen sprake.
    Maar tot nu toe hebben we alles onder controle en dat zal, hoop ik, ook zo blijven.
    Angel is intussen vanmorgen vlot gedekt door Hector en de baasjes zijn tevreden weer naar Nederland. Nu is het afwachten en duimen voor een mooi nest.
    Kara blijft nog tot zondag bij ons. Morgen komt haar baasje kleertjes brengen van Jef zodat Kara al aan die geur kan wennen.
    Zondag mag ze dan kennismaken met hem.
    Straks komen Jandro en zijn huisgenoot, een jonge Golden retriever, Joeki en ook Java en  Jelita enkele dagen roedelen.
    Foto's van deze avonturen volgen de komende dagen, nu nog eerst een paar huiselijke taferelen van Eluna en haar Jtjes, die het prima doen en van Hector en Angel.



















    29-10-2010 om 16:05 geschreven door Monique  


    26-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sorry

    Het is de gewoonte om elke week dat de pups een weekje ouder worden, nieuwe foto's te maken.
    Vandaag lukte me dat niet, sorry hiervoor, maar morgen staat het zeker op de agenda.
    Straks nog 1 nacht werken en dan ben ik weer een week thuis en worden mijn dagen hier wat langer. 
    We hebben de pups net wel gewogen, de gewichten staan op de site.
    Verder doen ze het prima, de oogjes zijn open sinds gisteren, ze beginnen stilaan van de grond te komen als ze zich verplaatsen.
    En als ze mama Eluna ruiken, zijn ze niet te houden.
    Eluna blijft een mama uit de duizend, ze heeft nog steeds veel melk, verzorgt haar pups als geen ander en houdt de werpkist nog steeds vrij van plasjes en kakjes.
    Aagje is gisteren 9 geworden, van haar hebben jullie ook nog een fotoreportage te goed, de foto's zijn genomen maar ze moeten nog op de site geraken.
    Ze ziet er nog prima uit voor haar leeftijd.
    Ben ervan door, snel wassen en op naar het werk.

    26-10-2010 om 00:00 geschreven door Monique  


    22-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.genieten
    Ik heb thuis altijd geleerd dat je moet genieten van de kleine dingen des levens.
    "Dan ben je een veel gelukkiger mens", zegt mijn pa altijd.
    Ik kan dat alleen maar beamen.
    Gisteren bvb, voor 21 oktober nog een mooie, zonnige dag, de honden buiten vol energie, binnen alles rustig, pups hun buikje vol,
    bezoek van tevreden leonbergereigenaars die honderduit vertellen over de avonturen met hun leo. Dat geeft een goed gevoel.
    En als we de jongste van de roedel door de wei zien paraderen, likkebaardend na haar zoveelste peer of appel van de dag, terwijl de oudsten liggend genieten van de oktoberzon, weet ik het zeker, ik ben een gelukkig mens.

















    22-10-2010 om 09:37 geschreven door Monique  


    19-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. de kaap van week 1 overschreden
    De pups zijn al een week, de tijd is omgevlogen.
    Zowel mama als pups doen het prima.
    Normaal gezien is dit ook een dag voor een fotoshoot maar dat zal voor morgen zijn.
    Ik moest vandaag voor mijn opleiding TAD (therapeutisch werken met assistentie van dieren) naar Averbode. Filip was hier thuis van wacht.
    Maar niet getreurd, ik zal er een aantal extra maken.

    19-10-2010 om 19:53 geschreven door Monique  


    18-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.herfstenergie
    Naar jaarlijkse gewoonte werd Bokrijk gisteren weer ingenomen door een grote meute leonbergers tijdens de wandeling aldaar, georganiseerd door Ernest en Georgette, die zoals elk jaar de mensen verwelkomde met haar lekkere zelfgebakken wafels.
     En zoals elk jaar was deze wandeling weer een succes qua deelnemers.
    Iedereen goed aangeduffeld en fier om zijn of haar leonberger aan het publiek te tonen. Want voor velen was het de eerste wandeling met hun nieuwe aanwinst.
    Wij prijzen ons gelukkige mensen omdat er zoveel leo's van het Hof van Eden aanwezig waren en hopen dat iedereen genoten heeft, net als wij.
    Het was een bonte verzameling van jong en oud, in alle maten en kleurschakeringen.
    Maar net als altijd heel opvallend, zoveel honden samen en toch alles peis en vree.
    Voor wie de wandelmicrobe nu te pakken heeft, de club organiseert bijna elke maand ergens ten lande een leonbergerwandeling.
    De kalender daarvan kan je vinden op de site van de leonbergerclub.
    Wat Limburg betreft mag je 15 mei al in je agenda noteren, dan richten we hier in Kortessem, op een 3tal km van ons deur, weer een wandeling in.
    Dat lijkt nog verre toekomst  maar de tijd vliegt en tegen dan zijn al die pups van nu reeds bijna jongvolwassen.
    In ieder geval allemaal bedankt nog om er gisteren te zijn.







    18-10-2010 om 09:58 geschreven door Monique  


    15-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.leven op het ritme van de pups
    Er heerst stilaan weer een beetje regelmaat in het Hof van Eden.
    Al hebben we het al vaak meegemaakt, toch is het altijd weer even wennen aan een nest pups in huis.
    Telkens wordt je hele bioritme (en dat van ons is al iets gewoon door onze nachtdiensten) overhoop gehaald.
    Deels door het slapen in flarden, dagen aan één stuk maar ook door de adrenaline die onderhuids zijn werk goed doet.
    Eerst voor de bevalling, de zorgen van wanneer zal het beginnen en gaat het vlot gaan?
    Tijdens de bevalling heb je geen tijd om stil te staan bij wat er allemaal mis zou kunnen gaan, dan moet je er gewoon zijn voor je teef en haar kroost en de rust uitstralen die zij nodig heeft omdat zij jou vertrouwt en weet dat ze op jou kan rekenen.
    Dan zijn er de eerste dagen na de bevalling: het is een constant observeren en evalueren: zowel de moederhond als haar pups: hoe is haar temperatuur, zijn alle nageboortes afgekomen, eet en drinkt ze voldoende, heeft ze voldoende melk, is ze rustig voor de pups, kan ze haar behoeftes doen,... en de pups, is daar alles ok mee, hebben ze voldoende zuigreflex, is anatomisch alles in orde, komen ze goed bij?...
    Gelukkig hebben we al heel wat ervaring en 2 dierenartsen die we 24 op 24 uur kunnen bereiken zodat we snel op de bal kunnen spelen als dat zou nodig zijn.
    Maar intussen zijn we dus drie dagen verder en alles gaat goed. Luna is een volleerde mama die weet wat er haar te doen staat en die gelukkig altijd honger en dorst heeft, veel melk geeft en haar pups verzorgt tot in de puntjes.
    Wij zijn er om haar op te dienen, haar was en plas te doen en te zorgen dat zij en haar kroost niks tekort komt zodat we binnen een kleine 8 weken hopelijk weer heel wat gezinnen gelukkig kunnen maken.


















    15-10-2010 om 15:48 geschreven door Monique  


    13-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het langverwachte J4-nest
    Al weken keken we er naar uit en wij niet alleen.
    Als we de echo moesten geloven zou het maar een klein nest zijn.
    De laatste paar weken zeiden mijn ogen en mijn gevoel dat het er zeker enkele meer zouden zijn dan de 5 op echo geteld maar dat het er 13 zouden worden, dat hadden we nooit verwacht.
    De bevalling verliep vlot tot nr 11 er was. In eerste instantie dachten we dat ze er allemaal waren maar de onrust van Luna was voor mij een teken dat het nog niet afgelopen was.
    En inderdaad volgden er nog 2 pups die helaas al overleden waren.
    Vanmorgen overleed er dan nog één van de reutjes  (waarschijnlijk inwendig een anatomische fout).
    Wij zijn heel blij met onze 9 overlevende pups maar treuren des al niet te min over zij die het niet overleefd hebben.
    Luna heeft het voortreffelijk gedaan. Ook nu zorgt ze weer als een echte moederkloek voor haar pups
    Zonet heb ik de eerste foto's gemaakt.













    13-10-2010 om 23:20 geschreven door Monique  


    09-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.alles staat klaar
    Terwijl Eluna hier al hijgend naast me ligt te slapen, wil ik even vertellen dat alles klaar staat voor de geboorte van haar kroost.
    Deze namiddag hebben we de werpkist afgewassen en naar de woonkamer verhuisd.
    Zij is er daarstraks heel even in gaan kijken maar laat ze nu voor wat ze is tot de eerste pup eraan komt binnen enkele dagen.
    Zij heeft na haar twee vorige nesten wel voldoende ervaring en weet als geen ander wat eraan zit te komen.
    Maar tot nu toe laat ze dat niet aan haar hart komen. Haar eetlust is nog prima en van de dagelijkse uitlaatbeurten in de grote weide, laat ze er geen enkele aan haar voorbij gaan. Dit wordt zeker een nest fruitpuppy's door alle appels en peren die Eluna de voorbije weken verorberd heeft.
    Ik weet dat er nu verschillende gezinnen net als wij hunkeren naar het moment dat het zo ver zal zijn.
    Maar we zullen nog een paar dagen op onze honger moeten blijven zitten.

    09-10-2010 om 19:45 geschreven door Monique  


    07-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indian Summer
    Ik zal zeker niet de enige zijn die blij is met deze Indian Summer in België.
    Het is gewoon zalig.
    Ik probeer dan ook echt zoveel mogelijk tijd buiten door te brengen met de honden.
    Jefferson is vandaag gearriveerd voor 12 dagen vakantie bij ons.
    Het was een prettig weerzien met zijn zus en de rest van de leo's.
    We zijn nu ook volop aan't aftellen naar de bevalling van Luna.
    Al lijkt zijzelf er zich tot nu toe allerminst zorgen over te maken.
    Ze is nog vol leven en constant op zoek naar iets eetbaars.
    Haar buikje begint echt door te zakken.
    Zaterdag zullen we de werpkist zetten. Luna kennende gaat ze er toch pas in als het zo ver is en zij weet heus wel wat er staat te gebeuren volgende week.
    De hele meute kijkt dagelijks uit naar uitlaatbeurten in de grote weide want daar wachten de appelen en peren op hen.
    Onze roedel zou een goede ambassabeur zijn voor Haspengouw.
    Nog 4 nachten te gaan en dan is het weer bevallingsverlof.


















    07-10-2010 om 19:17 geschreven door Monique  



    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs