Bessy #33: De voorspelling. (SC) (Standaard Uitgeverij) (1965)
Tekst: Willy Vandersteen --- Tekeningen: Karel Verschuere.
Men wil een nieuwe route aanleggen door het bos om zich sneller te kunnen verplaatsen met de diligence. Maar daarvoor moeten ze eerst onderhandelen met een indianenstam omdat ze dan door hun gebied zouden reizen...
De Rode Ridder #246: Dodendans. (Standaard Uitgeverij) (2015)
Tekst & tekeningen: Claus Scholz.
Johan en Merlijn zijn getuige van de ontvoering van een mooie jonge vrouw. De kok van de herberg waar ze overnachten vertelt hen dat dit momenteel schering en inslag is in de streek en dat de jonge vrouwen ook nooit meer zijn teruggezien. Johan en Merlijn besluiten de zaak te onderzoeken.
De Rode Ridder #245: De kinderrovers. (Standaard Uitgeverij) (2015)
Tekst: Marc Legendre --- Tekeningen: Claus Scholz.
Op een van zijn tochten wordt Johan hartelijk ontvangen op het slot van Belland. De kasteelvrouw is net bevallen van een flinke zoon en er is dan ook reden tot feest. Wanneer op een avond de zuigeling wordt ontvoerd, aarzelt Johan niet om samen met Ludovicus de kasteelheer op zoek te gaan naar de kidnapper.
#91: Prins Filiberke: Filiberke is ontvoerd. Hij lijkt immers als twee druppels water op de Prins van Koerania. Voor enige tijd moet hij diens plaats innemen om de troonopvolging te kunnen garanderen. Zal het hem lukken de uiterst belangrijke opdracht te voltooien?
Jommeke #279: Fifi de speurneus. (SC) (Ballon) (2016)
Tekst: Edwin Wouters --- Tekeningen: Gerd Van Loock.
Elk jaar wordt in het Franse dorpje Chenil een wedstrijd gehouden voor honden: 'de prijs van de beste speurneus'. Daarin moeten honden van verschillende rassen in de kortst mogelijke tijd hun baasje terugvinden, dat ergens verstopt zit. Elodie besluit Fifi in te schrijven voor de wedstrijd, die hij met brio wint. Dat is ook mevrouw Plorateur ter ore gekomen, de echtgenote van Alex Plorateur, de grote ontdekkingsreiziger die al maanden vermist is. Ze vraagt aan Elodie of Fifi kan helpen om haar man op te sporen in Bolivië.
Jommeke #178: Het Nianmonster. (SC) (Ballon) (2015)
Tekst&tekeningen: Sarina Ahmad.
Jommeke krijgt een paniekerig telefoontje uit China van het begijntje Eufrasie. De begijntjes zijn aangevallen door het verschrikkelijke Nianmonster. Dan wordt de lijn verbroken. Ook professor Gobelijn heeft niet veel informatie over dat monster. Jommeke en zijn vrienden besluiten zo snel mogelijk naar China te vertrekken om de begijntjes te helpen. Daar vernemen ze dat Rosalieke verdwenen is. Wat nu gedaan?
Odillon wil met zijn hond Tobias kunnen praten, Gobelijn bedenkt een pil die dit mogelijk maakt maar helaas niet zonder bijwerkingen. Hierdoor moet Jommeke de meubelen redden en hiervoor moet hij beroep doen op de uitvinding uit het album dat Jef Nys het nauwst aan het hart lag: Kinderen baas.