10 km : 33 min. 02 sec. 15 km : 51 min. 21,1 km : 1 u 13 min. 26 sec Marathon : 2 u . 43 min. _____________________
steven loopblog
11-07-2010
Golfbrekersloop Westende (11KM)
Beste loopvrienden,
Terwijl ik bezig ben met een lekkere BBQ laat ik Eveline ondertussen mijn verslagje van de wedstrijd van gisteren ingeven.
Gisteren trok ik naar het zeetje. Deze week hebben we echt gebakken in de fabriek, en ik had helemaal geen zin om op zaterdagnammiddag nog een wedstrijd te lopen in het binnenland, in die hitte. Vandaar trokken we voor een dagje naar zee. Heerlijk aan zee, zo koel ! 's Midddags een lekkere tomaat-garnaal gegeten en in de namiddag nog wat pootje gebaad in zee met de kids. Ik kon bijna niet geloven dat het zo warm was in het binnenland.
Rond 18u kwam ik aan in Westende en kwam ik tijdens mijn opwarming Dimi Delombaerde, Andy Van Halewijn en Smetje tegen, blijkbaar ook gevlucht van het warme binnenland naar de koele kust.
Rond 18u45 werd het startschot gegeven, voor 2 rondes, enkele afstand 2,750 meter, dus geen 10km maar 11km, over het strand en de golfbrekers (32 golfbrekers). Er stond een stevig windje en het begon zelfs te regenen. Er waren 4 lopers weg, dan volgde ik met Smetje en Dimi. Rond kilometer 3 heb ik mijn kans gewaagd , ik had een klein gaatje op Dimi en Bjorn en kon dit naarmate de wedstrijd vorderde nog vergroten, zodat ik de laatste 2,5 km rustig mijn koers kon uitlopen.
Ik eindigde 5e en 2e in mijn categorie.
Ik ben best tevreden over deze prestatie, op het strand lopen is natuurlijk helemaal anders dan op de baan.
Daarna trokken we terug naar het warme binnenland....
Na alweer een drukke en warme week met de vroege shift ging ik vorige vrijdag naar de kust gaan lopen.
De Konterdamloop in Oostende over 10,5 KM (3 ronden).
Ik had niet zo'n goed gevoel voor deze wedstrijd, vooral door een gebrek aan nachtrust, o.a. door de warmte; De nacht van donderdag op vrijdag heb ik amper 3 uren geslapen.... Door die vermoeidheid heb ik zelfs in Izegem de snelweg moeten verlaten om verder te rijden langs de gewone weg, waar vrouw Eveline al na een 5tal minuten het stuur moest overnemen. Ik heb dan een deugddoend slaapje gedaan, waardoor ik me al een pak fitter voelde. Aan zee toegekomen hebben we eerst een wandelingetje gemaakt van een 3tal kilometer met de voeten in het water. Zalig , na zo'n hete dag in het binnenland. Echter, het parcours van de konterdamloop ligt al meer in het binnenland, en daar was het echt zwoel.
De wedstrijd zelf verliep wonderlijk goed, de eerste 2 rondes althans. De 3e ronde was er teveel aan, en bovendien heb ik ook de waterbevoorrading gemist. Ik eindigde op een 5e plaats in een tijd van 37min50sec. Al bij al geen slechte presatie, maar ik denk toch, mocht ik wat fitter aan de start gekomen zijn, ik toch een 3e plaats zou behaald hebben.
De dag erna ben ik dan wat gaan loszwemmen in het zwembad van Nieuwpoort, 60 lengtes crawl (1500 meter).
Vandaag heb ik een aangename looptraining afgewerkt op de dijk, langs het water, zo'n 17 km (van Mariakerke tot Westende en terug).
Voor volgend weekend heb ik nog niet beslist welke wedstrijd ik zal lopen.
Ik ben Steven Hocedez
Ik ben een man en woon in Otegem (Belgiƫ) en mijn beroep is Wever van tapijten.
Ik ben geboren op 25/11/1970 en ben nu dus 54 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Lopen en Voetbal kijken .
Mijn vrouwtje is Eveline Vandenbogaerde en wij hebben twee lieve kindjes Bjarne en Laure